Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Vodice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Vodice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wybieram się pierwszy raz do Chorwacjji, mam wynajęty apartament w Vodicach, podzielcie się wrażeniami?

b. ladne miejsce ale Plaza fatalna. Jest parę dobrych knajp, jak zobaczysz taką z 2 papugami przed wejściem wchodź bez wahania :-)) [%sig%]

Komentarz

Czemu piszesz, że plaża fatalna, może idzie znależć cos fajnego?

Komentarz

ohydny wąski betonowy pasek po lewej stronie portu, natomiast po prawej chyba trochę lepiej, ale tam nie byłem, zależy w którym miejscu będziesz

[%sig%]

Komentarz

Pewnego lata przejechałem całe wybrzeże od Istrii po Dubrownik i kilka wysepek. Piaszczystych plaż jest tak mało, że liczysz na palcach. Najczęściej są to skały, kamienie lub beton. Ale warto pojechać bardzo ładny kraj a czy dalej na południe tym bardziej śródziemnomorski. Polecam wyspy Hvar lub Korczule. Udanej wyprawy.

Komentarz

BYłAM TAM KILKA LAT TEMU JEST SUPER WZDłóż WYBRZEżA MNóSTWO BARóW PLAżA NIE ZA PRZYJEMNA BO BETONOWA POMIMO TEGO SUPER WIECZOREM MIASTO TęTNI żYCIEM SUPER SPRAWA NAPEWNO TAM JESZCZE POJADE POLECAM DO ZWIEDZANIA WYSPE KRKA

Komentarz

Vodice to raczej bardzo spokojniutka miejscowość plaża bardzo wąska zależy w którym miejscu będziesz im dalej od portu nie tylko beton miejscami kamienista, woda czyściutka. Byłem tam 4 lata temu z małymi dziećmi i było super ten spokój mi odpowiadał teraz szukał bym bardziej rozrywkowych miejscowości. Tradycją było po godz. 22 brak prądu ale knajpki mają swoje generatory więc spokojnie można posiedzieć przy piwku

Komentarz

Ja też byłam pare lat temu... Z tego co paiętam część plaży to beton robiący z forme deptaku do portu. A część to takie sztucznie usypane kamienie, kujące jak diabli:/ Wodda czysta to fakt, przyjena, no ale buty na jeżowce warto mieć, bo jest ich tam sporo

Komentarz

Chorwacja To NAJGORSZE Miejsce W Jakim Byłem Przejechałek Cały Kraaaj... NieOdnalazlem Tego''raju'' októrym wszyscy mówią... ;/

Komentarz

CZEŚĆ .Powiem tak na tym forum. objechałem troche swiata .ale my w europie mamy perełke .Ta perełka to Chorwacja. Tylko człowiek mały i uposledzony nie potrafi docenic wspaniałej przyrody ,morza czyśćiutkiego jak kryształ.wspaniałych ludzi tego kraju.Jedzcie .zobaczcie i zakochacie sie tak jak ja w tym przepieknym kraju.Pozdrowienia i wszystkim formułowicza życze wspaniałych wakacji

[%sig%]

Komentarz

Wszędzie być piękne miejsca i wspaniali ludzie, tylko trzeba otworzyć oczy i to zobaczyć. Choć prawdą być, że chorwacja to perełka, żeby się oni tylko lepiej rządzić, bo okrutna korupcja na najwyższych szczeblach powodować, że proste ludzia chcieć sobie na turystach odbić całą frustracja i kasa. Ja Ciebie też pozdrawiać.

Komentarz

A ja dodam -RAJ W ZASIĘGU RĘKI !Gdym miała wybierać kraj ,którym miałabym spędzić po pół roku w roku to właśnie w Chorwacji.

Komentarz

Nieskorumpowanemu Hińczykowi radzę bzdetów nie pisać!

Komentarz

Trwa
                          X