Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wróciłem z chorwacji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wróciłem z chorwacji

Właśnie wróciłem z wakacji w Chorwacji, okolica Trogiru. Jeśli sa jakies pytania chetnie odpowiem.

Witam czy jestes zadowolony z wakacji w chorwacji tez bralismy pod uwage wyjazd tam tylko slyszalam zew chorwacja jest okrponie droga i ze plaże kiepskie (choc mam nadzieje ze to mylne opinie) jak mozesz napisz o swoich wrazenaich bede wdzieczna pozdrawiam [%sig%]

Komentarz

Jestem bardzo zadowolony ze swoich wakacji. W chorwacji dominują plaże żwirowe, kamieniste lub skaliste. Jest tylko kilka naturalnych plaż piaszczystych. W ośrodku gdzie spędzałem wakacje ( Apartamenty Medena - Trogir ) była plaża żwirowa, wąska a nad plażą były betonowe tarasy i dużo starych sosen które dawały wspaniały cień. Ostatecznie polubiliśmy ten sposób plażowania. A dzięki żwirowo-kamienistym plażom jest tam badzo czysta i przejrzysta woda. Zwłaszcza na wyspach. Na naszym ośrodku woda była niezła, ale widziałem już lepsze w Chorwacji. Nurkowanie średnie ale za to były wspaniałe warunki do windsurfingu.
      Ceny w Chorwacji zbliżone do polskich za wyjątkiem mięsa. To jest drogie. Przykładowe ceny ( 1 zł = 2.02 kun ) ziemniaki-6-7kun/kg, piwo 1l 12 kun ( w barze 0,5l 12-16kun), Sprite 2l 12kun, duża bagietka 6,5kuny, 1l rakiji na bazarze 30kun ( w sklepie markowa rakija 70kun) benzyna 95 -9,6 kuny/l. lody:1 gałka (bardzo duża) 6 kun, espresso 6kun, przejażdżka na bananie 40kun/os. wypożyczenie deski windsurf. na 1 dzień - 240kun. Generalnie ceny do przyjęcia.Bardzo polecam wakacje w Chorwacji.

Komentarz

z jakim biurem Pan był?

Komentarz

Wyjazd rezerwowałem w Neckermanie. Rzeczywistość zgodna z ofertą. Szkoda tylko, ze zawsze trafiamy na apartamenty przed remontem.

Komentarz

Ja też urlopuję się w okolicach Trogiru.
            Co do plaż to spokojnie są różne, prawie każda przygotowana dla turystów, nie ma się czego obawiać.
            Jeżeli ktoś potrzebuje jeszcze kwatery to chętnie podam namiary tam gdzie ja jeżdżę.

Komentarz

Ok dziękuje za informację,czyli Neckerman dobre biuro podrozy?

Komentarz

Witam, czy w Chorwacji był Pan samolotem czy samochodem? Wybieramy się z rodzinką i znajomymi samochodami na przełomie lipca i sierpnia i nie wiemy jaką trasę najlepiej wybrać ( wyruszamy z Wielkopolski)?

Komentarz

Najlepiej samolotem 1,5 godz. i juz sie jest w Dubrowniku wylot z W-wy

Komentarz

Ale skąd to lata?

Komentarz

Miałam na mysli , czy tylko z W-wy

Komentarz

a ja mam robert do ciebie pytanie odnosnie tych cen czy ty wszystko w kunach brales czy w euro nie wyjdzie taniej??

Komentarz

Są loty z Krakowa ale chyba do Splitu

Komentarz

Ja jechałem samochodem przez Pragę, Wiedeń, Maribor, Zagrzeb i dalej na południe autostradą do wysokości Trogiru ( zjazd Prgomet ). Jedzie sie dość ciężko, bardzo duży ruch samochodowy, zdażaja się duże korki ( takie po kilka km ) . Poniewaz wracalismy już po 1 lipca omijalismy autostradę w Slowenii jadąc drogą krajową z Mariboru do Spiefeld w Austrii i dalej na autostrdę do Grazu. Na stacji benzynowej przy tej drodze mozna kupić winiete na Austrie jeszcze po stronie słoweńskiej. Droga dobra, przejazd bez problemów. Przejazd z Trogiru do Żagania woj.lubuskie zajął nam 18 godz. ( w tym ok 2 godz na postoje, i ok 1 godz na objazd przez góry w Chorwacji 0.

Komentarz

Zamieniałem euro na kuny na miejscu po kursie 1EU = 7.18 kuny. W niektórych sklepach nie przyjmują euro np. w markecie na osrodku Medena w Trogirze.

Komentarz

Trwa
                              X