Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

długa podróż!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• długa podróż!

moi znajomi chca w lato a mnie przeraża ta długa podróż samochodem bo mam chorobe lokom!co radzicie?1

Albo wybrać samolocikdrożej ale szybciej i wygodniej

Komentarz

ale w sensie czy da się to przetrwać ta podróż.a samolotem to chyba słabe połaczenie !z wawy są jakieś a ceny?

Komentarz

Dlaczego słabe połączenie z okęcia jak najbardziej ale co do ceny to nie wiem jest jedna taka firma która zaczyna loty chyba od maja jak dobrze pamietam jak sie rezerwuje wczesniej to fajne promocje maja ale nie pamietam jak ona sie nazywa ;(co do twojej choroby lokomocyjnej to myśle że jak łykniesz jakiś awiomarin to dasz rade zawsze możecie rozbić sobie podróż na postoje i nocleg tak jak my to robiliśmy ale jechaliśmy z 2 małych dzieci pozdrawiam

Komentarz

Przepraszam, ze to pisze ....ale jak miło nie byc samemu z takim problemem, wiesz wiele lat opierałam sie pozaniu podobno rewelacyjnej Chorwacji własnie przez te problemy z jazda autem w tym roku sie odwazyłam i juz wykupiłam 2 tyg pobyt w okolicach Splitu, jedziemy w kilka samochodów, znajomi dziela podróz i zatrzymuje sie na Wegrzech w jakims kompleksie basenowym wybacz ale nazwy nie przytocze, ja natomiast zamierzam jechac do końca( oni maja dziecko) stwierdziłam, ze kupie sobie lokomotiw w cukierkach i dam rade a jak bedę mogla spac to wezme aviomarin, za kierownica nie mam choroby lokomocyjnej wiec bede jechac ile dam rade( mąż juz się cieszy). Mysle, ze nie będzie tak źle, zawsze mozna sie zatrzymac i troche pooddychac swiezym powietrzem, a zapomniałabym pokazały sie w aptekach takie opaski na nadgarstki jeszcze nie próbowałam ale zamierzam teraz w lutym bo lece daleko a w samolocie tez mam problem szczególnie przy ladowaniu.

Komentarz

a właściwie ile może trwać taka podróz

Komentarz

Ja jeździłem do Chorwacji za 1 razem - 17 godzin. Ostatnio o mało co nie zasnąłem za kierownicą. W tym roku jadę na 2 razy. Chcę żyć....

Komentarz

zdarzyło mi się jechać do Dubrovnika 21 h non stop. Zabójstwo. potem kilkukrotnie do Chorwacji jeździłem ale nigdy na raz (staram się jednak zostać gdzieś na noc międzyczasie i przy okazji coś zobaczyć, albo przynajmniej trochę przekimać na jakiejś stacji) Zwykle jest tak, że jak człowiek ma 2 tyg urlopy to chce być na miejscu jak najszybciej.

Teraz kiedy przybyło mi kilka lat a mój PESEL stracił na świeżości zdecydowałbym się na samolot. Od niedawna można polecieć do Chorwacji za całkiem przystępne pieniądze. Z Warszawy można polecieć do Dubrownika za 199 zł. Lata tam norwegian: http://bit.ly/8aW3se chyba warto. Na miejscu można wypożyczyć auto i pozwiedzać. Dolatujesz na miejsce wypoczęty, bez strsu, bez problemu.

Komentarz

.. też rejon Dubrownika ... ok 24 godzin, z jedną nieco dłuższą przerwą ... nigdy więcej .. !!!!

Komentarz

witam jazda samochodem w tamtym kierunku to bajka -prawie do splitu jest autostrada ,na istre-10 godzin ,nowy windolski -11godzin i to punto bez klimy -niemówie że było super ale jechalismy w nocy ,istria -to już bajka o,meriva kima .mnie takie wakacje pasują -jazda samochodem tez ,żona dobrze prowadzi po drodze są zajazdy -super pomyslane szczegulnie w austrii,jak chcesz iść do wc to potem wracasz przez całą pachnacą restauracje .pozdrawiam .uwaga na słowenie -droga vinetka

Komentarz

.. ja akurat wc jakoś nie zapamietałem ... szczegulnie ... ;-)

Komentarz

...... nie no tam , nie ma co za bardzo o nich opowiadać , w zasadzie takie jak nasze , ale napisy na scianach po niemiecku - znaczy się , że chyba oni sami pisali ><

Komentarz

.. a to wraża nawała teutońska ... !!!!!! .. ;-)

Komentarz

może jeszcze jakieś wrażenia ktoś...

Komentarz

Niemiłym akcentem podróży do chorwacji są opłaty za autostradę za odcinek do Splitu ponad 50 euro w jedną stronę.

Komentarz

Trwa
                              X