Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy ktoś coś wie ? :)

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy ktoś coś wie ? :)

Cześć, czy ktoś był w Chorwacji na wyspie Murter i może coś napisać na ten temat? O cenach , plażach i samym miasteczku... stokrotne dzięki za każdą odpowiedź. Pozdrawiam

hej , ja właśnie niedawno wróciłam z wyspy Murter i muszę powiedzieć że wyspa jest bardzo piękna, a morze krystaliczne, mnóstwo knajpek z bardzo dobrym jedzeniem, ceny takie jak w Polsce, raczej przystępne. Ceny pokoi i apartamentów -25-50 euro, ale można się targować. Na wyspie jest duży market JOLLY i tam można kupić dosłownie wszystko. Murter jest świetną bazą wypadową na wycieczki do okolicznych miast, polecam Sibienik, Zadar , a dla spragnionych zabawy Wodice. Polecam Murter jako miejsce na super wypoczynek.

Komentarz

byłam we wrześniu 2001. małe spokojne miasteczko , mało atrakcji , wszędzie trzeba dojeżdżać aby coś fajnego obejrzeć . Jeśli lubisz super ciszę i spokój to OK . Polecam inne miejsca od Splitu aż do Dubrovnika

Komentarz

byłam tam kilka lat temu, mi osobiście się tam nie podobało, tzn. morze pięknę, krajobrazy też ale samo miasteczko to pomyłka, pozdrawiam

Komentarz

ponoc jest calkiem fajnie

Komentarz

Moja rodzinka opowiadała mi o tej wysepce ale nie byli zbyt zachwyceni. Może te mieszane wspomnienia wiążą sie z tym, że byli na kwaterach prywatnych. Pokój w którym mieszkali był dawnej świetności a jedzenie mało wyszukane (martadela i kurczaki). Plaża betonowa a piaszczysta była owszem ale daleko. Samo morze czyściutkie . Można nurkować. Wycieczki fakultatywne fajne. Trochę mało rozrywkowe miejsce.

Komentarz

Hej, trochę się nie zgadzam, że wyspa Murter jest nudna... zależy co rozumieć pod pojęciem rozrywki? Dla mnie poza super noclegiem w namiocie na skalistym wybrzeżu 5 m od morza rozrywkę stanowiły liczne wypady np na okoliczne wzniesienia - są tam bunkry i fortyfikacje oraz kilkusetmetrowe podziemne korytarze, które oczywiście na dziko można zwiedzać (wystarczy latarka no i trochę odwagi). Poza tym warunki do nurkowania wyśmienite - liczne wysepki. Ale jeśli piszesz o betonowej plaży to masz na myśli część wyspy od strony zatoki, w samej miejscowości. Polecam jednak campingi od pełnego morza. Pozdrawiam....

Komentarz

Znam to miejsce tylko z relacji innych a są one sprzeczne. To kwestia gustu. Ale i z twojej wypowiedzi wnioskuję, że warunki są fajne dla osób spragnionych przygód w naturze, którzy lubią surowe i skromne warunki. Jeśli ktoś woli ciut bardziej luksusowe warunki to miejsce może mu się mniej podobać. W każdym razie znam osoby, które nie chcą tam wracać. Osobiście może tam kiedyś zajrzę. Może........

Komentarz

Miejsce idealne na cichy wypoczynek, woda kryształ, plaża piaszczysta OK, piękne widoki, ale najlepsze wrażenie zrobiła na mnie ciągnące się wzdłuż wyspy plaża kamienista( ogramne poziome bloki skalne) ,co jakiś czas zrobione prywatnie zejścia do wody , nad nimi zwieszają się gałęzie pinii, dając trochę cienia.

Dużo rozmaitych knajpek, miasteczko urokliwe ale raczej ciche, zwłaszcza pięknie wygląda z góry, warto się wspiąć i obejrzeć widok, wszędzie trzeba dojść - ok 10-15 min. ale spacery przyjemne.

Kwatery prywatne (wyjazd ze Skarpą) oceniam bardzo dodatnio, osobne wejście i stoliczek ocieniony pergolą, czysto i porządny nowy wystrój, gospodarze sympatyczni.Ale jest to kwestia trafienia, niektórzy mieli gorzej ( np. dostawka to był materac na podłodze).

Ceny ( z wyjątkiem arbuzów- smak 3 razy lepsze niż w polsce i tanie) dość wysokie w porównaniu do polskich, zwłaszcza wyżywienie.

Komentarz

Cześć Polecam wyspę nieco dalej leżąca a 100 razy piękniejszą a szczególnie wakacje u Ante i Ani-więcej na www.wakacjewchorwacji.com osobiście sprawdziłam super!!!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                    Trwa
                    X