Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Skarpa

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Skarpa

Czy ktoś był z tym biurem podróży w Corwacji??jak wrazenia?bede bardzo wdzięczna za informacje

ja byłam kiedyś trochę dalej za Murter w kompleksie Solaris biuro ok wszystko było tak jak zapewniali uciażliwa tylko podróż autokarem miasteczko Murter bardzo symatyczne

Komentarz

Byliśmy w Murter ze Skarpą w 2001 r i nie mamy żadnych uwag.Pojechaliśmy w lipcu na tydzień za 760zł do pokojów gościnnych kat. II i wiele nie wymagaliśmy.Pokoje bardzo skromnie urządzone,w większości w prywatnych domach,niekoniecznie z osobnym wejściem.Jedzenie 2 razy dziennie wystarczające.Ceny w Chorwacji są bardzo wysokie,dlatego nie polecamy wykupywania opcji bez wyzywienia.
      Z wycieczek polecamy bardzo Wodospady Rzeki Krka-niesamowite wrażenie.Czysciutka woda,rybki,wodospady..pięknie.Koszt ok 80-100zł na osobę,wycieczka połączona jest ze zwiedzaniem Sibenika.Wykupiliśmy ją w chorwackim biurze podróży tuż przy głównym "Super sam-ie" przy czym przewodniczka mówiła łamaną bo łamaną ale polszczyzną.
      Nie polecamy rejsu na Kornati-jest 5,5 godzinnym pływaniem i niezmiernie męczy.I nie jest w stanie wynagrodzic tego nawet grillowana makrela na jednej z wysepek.Miast pływać statkiem lepiej wybrać się na wycieczkę do Splitu czy Triogiru.
      Jeśli masz jeszcze jakieś pytania,możesz napisać na nasz email.
      Pozdrawiam

Monika

Komentarz

Nasz adres msdudki@wp.pl-odpowiem na wszelkie pytania.

Komentarz

Zgadzam się z Moniką, tyle że byłam w pokojach 1kat. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza na cichy wyjazd z rodziną albo jako bazę wypadową,Pojechałabym jeszcze raz, ale uwaga rezydentka tragicznie niekompetentna.

Komentarz

Witam! ja w zeszłe wakacje byłam ze Skarpą w Chorwacji a dokladnie w miejscowości Tisno w hotelu Borovnik . Miejsce jest fantastyczne , miła obsługa, hotel przytulny i sympatyczny z fajnym basenikiem. Niedaleko do plaży, a ona jest generalnie w każdym zakątku. Polecam serdecznie hotel i biuro podróży!!

Komentarz

Hej! ja rok temu również płynełam na Kornaty i KRK . Dziwi mnie to czemu Ci się nie podobała wycieczka na Kornaty. Mi osobiście bardzo. wspaniałe widoki a co najważniejsze można sie po opalać. Po dopłynięciu na bezludną wyspe mieliśmy godzine na opalanie sie i pływanie. Było niesamowicie ! Wodospady KRK oczywiście podbiło moje serce coś fantastycznego . Polecam wszystkim!

Komentarz

hehe widze , że nie kompetentni rezydenci to ich powód do dumy! Nam też się trafił rezydent który pierwszy raz był w tej miejscowości. A co najśmieszniejsze wogóle nie znał języka Chorwackiego i nie mógł się z nikim porozumieć! ale Do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń było wspaniale!

Komentarz

ja wypróbowałam w zeszłym roku inną możliwośc w Skarpie wykupiłam tylko przejazd za 300 zł w dwie strony a wakacje spędziłam w prywatnych apartamentach na cudowniej wyspie Prvic Luka -u Ante -www.wakacjewchorwacji.com-Gorąco polecam!!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                  Trwa
                  X