Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dominikana w czerwcu ??

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dominikana w czerwcu ??

Kochani, czy ktoś był na Dominikanie w czerwcu? Chciałabym pojechać z mężem i 4-letnim synem, więc zależy mi na ładnej pogodzie. Wiem, że obecnie jest tam pora deszczowa ... Z takim maluchem bedziemy w wiekszości na plaży budować zamki, kapać się i opalać, czyli beztroskie lenistwo Napiszcie proszę jak tam jest w drugiej połowie czerwca????? pozdr.

bosko :-)

[%sig%]

Komentarz

tutaj wszystko na ten temat; [url]http://forum.wakacje.pl/search.php?f=1&dest=86%7C0%7C0&dest=&id_oferty=&dest=86%7C0%7C0&f=1&search=pogoda+czerwiec&szukaj_w=body&fldsubject=1&fldbody=1[/url] [%sig%]

Komentarz

Pobyt w Czerwcu ubiegłego roku w Puerto Plata był bardzo udany.Przez 2 tyg.padało w sumie ze 2 godz.(taka ulewa to nawet atrakcja)

Komentarz

My jedziemy w czerwcu do Catalonia Bavaro. Powtórnie zamierzamy odwiedzić wyspę, ale tym razem z 3-letnimi córeczkami (bliźniaczki). Na Dominikanie byłam 6 lat temu na przełomie października i listopada, i powiem szczerze, że przelotne deszcze w ciągu dnia nie bedą przeszkadzać. Wręcz przeciwnie.

Komentarz

Trwa
          X