Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jaki hotel na punta cana?Occidental Grand Flamenco

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jaki hotel na punta cana?Occidental Grand Flamenco

Witam!
    Czy ktoś mógłby mi polecić jakis fajny hotel na punta cana? Był ktoś może w hotelu Occidental Grand Flamenco?

Proponuje jeden z hoteli Barcelo Bavaro Beach lub Dominican Beach. Osobiscie wybralem ten drugi i bylem bardzo zadowolony. Swietny serwis za niska cene. Drugi troszke drozszy, ale za to jaka plaza...bajka

Komentarz

W marcu 2009 byłam 2 tyg. w hotelu Paradisus Punta Cana-najpiękniejszy hotel plaża bardzo szeroka,na plaży leżaki z materacami, łóżka podwójne itp., ogród bajka-w ogrodzie las namorzynowy, 13 restauracji tematycznych. P.S byliśmy z TUI niemieckim-taniej!! Pozdrawiam

Komentarz

Przyznam, że nie byłem na Dominikanie, ale jak tam polecę, to na pewno do tego hotelu. Dlatego jak najbardziej go polecam

http://www.occidentalhotels.com/grand/PuntaCana.asp

Komentarz

Hotele Barcello, Occidential to niższa półka cenowa co nie znaczy że nie będzię tam fajnie. Wszystko zależy jakimi środkami finasowymi dysponuecie. Katjab pisze o Paradisusie - fakt hotel bajka ale to jest górna półka cenowa znacznie drożej miż ten o który pytasz. Proponuję wyśrodkować i poszukać fajnych ofert np w Grand Palldium lub Gran Bahia Principe. Najwięcej opisów oraz zdjęć hoteli zrobionych przez gości znajdziesz na www.tripadvisor.com. Wpisz Punta Cana i wyświeli się tobie lista (w formie rankingu)wszystkich hoteli w tym rejonie wraz z opiniami oraz niezliczoną ilością fotek.

Komentarz

Przenieś się na forum Dominikana bo tu jesteś w Dominika !

Komentarz

my byliśmy w tym hotelu średnia półka lepiej dopłacić troszeczkę i wybrać coś innego ja nie polecam jedzenie średnio urozmaicone jedyny plus to super plaża

Komentarz

I jeeeee agula13 ty twierdzisz że jedzenie mało urozmaicone i jeeeeee to podaj mi hotel na dominikanie gdzie jest urozmaicone i który ma lepszą plażę jak occidental

Komentarz

Osobiście odradzam Occidentala. Byłam w nim dwa lata temu. Owszem plaża ładna ale nistety plaża to nie wszystko! Jedzenie kiepskie,drinki zreszta o też a o animacjach nawet nie wspomnę :-(no i weekendowe najazdy tubylców -utrapienie. Ja wybrała bym inny hotel! Byłam w Bahia principe i ten hotel mogę polecić z czystym sumieniem z Occidentalem bez porównania!

Komentarz

Bahia ? Chyba ze kupisz ta najdrozsza opcje bo jak wezmiesz ta za 1200e to mozesz wynajac sobie samochod zeby cie do plazy dowiozl ! poza tym w miare ok plaza ? hm taka sobie

Komentarz

to niby co takiego fantastycznego oferuje OccidentaL ???? Moja opinia o nim jest taka a nie inna!!!! Hotel bez rewelacji i tyle ! Byłam zawiedziona i więcej tam nie pojadę. Wolę dolożyć trochę kasy i spędzić udany urlop.

Komentarz

Occidental oferuje to,że ciebie sie tam nie spotka.Wystarczający argument za.:P

Komentarz

Trwa
                        X