Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

VIVA DOMINICUS BEACH

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• VIVA DOMINICUS BEACH

Witam!

czytajac Wasze opinie zakochałam sie w Dominikanie i chce się tam wybrać. Już dowiedziałam się z tego forum, że październik jest w miarę ok, że lepiej 2 tygodnie niż jeden ale nurtuje mnie jeszcze kilka spraw.
    1. Hotel który wstepnie wybrałam nazywa się VIVA DOMINICUS BEACH. Czy ktoś tam był i może podzielić się opiniami, jakimiś innymi rzeczami ??? Nie zależy mi żeby pokój był jakiś super luksury bo chciałabym głownie odpocząć poopalać się itd.
    2. Jak jest z bezpieczeństwem. Chcialabym pojechać na Dominikanę sama tj z biurem podróży ( Francuskie Look Voyage) ale nie mam kompana który chciałbyzapłacić aż tyle za wakacje więc tak wyszło. Moi rodzice troche zgasili mój zapał twierdząc, że to nie jest dobre miejsce dla samotnej dziewczyny. Oczywiście nie mam zamiaru szwędać się sama po mieście poza hotelem po zmroku, jeśli już to jakieś wycieczki organizowane przez hotel czy biuro podróży.
    3. Szczepić się czy się nie szczepić. I czy komary mnie nie zabiją i nie zarażą jakimś syfem.

Za wszystkie opinie dziękuje ale proszę szczczerze i dosadnie :*

2. Miejsce bezpieczne!
    3. Nie szczepić się, bo na co? Ja podczas moich styczniowych i lutowych wyjazdow nie widzialam, ani ejdnego komara ( bylam w Palladium).

Komentarz

Nie wiem nigdy nie byłam na Dominikanie a w internetach piszą, że szczepienia nie są obowiązkowe więc pytam przezorne. Nie wiem na co tam można zachorować. Ale jakieś dury brzuszne czy zapalenie wątroby nigdy nie wiadomo... A jak będę jadła owoce to mogę coś złapać na przykład

Komentarz

Witaj Natalia w Viva Dominicus Beach byliśmy 5 razy. Jeśli chcesz plażę słońce to trafiłaś idealnie. Biały piasek, palmy, słońce.
        Zakwaterowanie polecał bym pokoje, domki ... można trafić w miejsca gdzie do 2 w nocy głośno. Konieczna wycieczka na Saonę raj na ziemi. Wycieczki lepiej rezerwować poza hotelem polecam nowo otwarte biuro Jensa, po wyjściu z hotelu w prawo kilkadziesiąt metrów, lub w Bayahibe w SeeVis prowadzi Holenderka Marion przesympatyczna. Jeśli zdecydujesz się na coś u Jensa pozdrów go proszę od Jana i Reni z Trier może jakiś rabat da
        Pozdrawiam i polecam Beach

Komentarz

• Natalia Bartniczak
          Natalia Bartniczak skomentowane
          Edycja komentarza
          Janek dziekuje bardzo. Wmasnie takich odpowiedzi oczekiwalam! Tak, glownie chce troche odpoczac, polezec plackiem na sloncu i poplywac w morzu a jak mi sie juz znudzi to wtedy sie zabiore za robienie czegos.
          Z tego co czytam o tych biurach poza hoteem wynika ze Dominikana nie jest tak NIEBEZPIECZNA jak to niektorzy opowiadaja.
          Samej na wycieczkach nic mi sie nie stanie ?
          Jakie jeszcze wycieczki polecach lub aktywnosci ?

Witaj Natalia, warto też pojechać, popłynąć na "polowanie" z aparatem fotograficznym na Walenie w zatoce Samana. I tu polecam biuro SeaVis. Co do bezpieczeństwa, jak wszędzie są miejsca gdzie lepiej nie zaglądać, podobnie jak w Warszawie, Berlinie czy Nowym Jorku.
        Jeszcze dwa słowa o Beach lepiej zarezerwować pokój typu Superior nie wiele droższe a dużo lepsze, a co do plaży polecam część pomiędzy wypożyczalnią kajaków a ratownikiem spokojniej, palmy blisko mały bar
        No i warto spróbować nurkowania, w basenie można raz za darmo a potem ...
        Pozdrawiam

Komentarz

• Natalia Bartniczak
          Natalia Bartniczak skomentowane
          Edycja komentarza
          1.Tak ale to biuro Sea Vis jest jest w innym miejscu wiec pytanie jak tam dojechac?
          2.Jakie sa mniejwiecej ceny wycieczk i gdzie najlepiej zakrecic sie na nurkowanie?
          3.I bardzo wazna dla mnie sprawa, czy musze sie szczepic? Nie bede tam uprawiac zadnych extremalnych sportow ani nic wiec zadnych poranien itd ale chcialabym na przyklad sprobowac jakiegos jedzenia spoza hotelu.... wiec nie wiem

Biuro SeaVis jest w Bayahibe [URL]http://www.whatsupcams.com/en/webcams/dominican-republic/la-altagracia/bayahibe/bayahibe-bay[/URL] to link do kamerki ok 5km od hotelu busiki jadą co kilkanaście min. my jesteśmy zaszczepieni na żółtaczkę ..... a nurkowanie najlepiej w hotelu pozdrawiam

Komentarz

Trwa
        X