Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Ekwador - Galapagos z Rainbow Tours

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czyli bez zmian, takie wyspy są podawane obecnie w katalogu i na stronie internetowej. A loty na/z Galapagos bezpośrednio z/do Quito czy z międzylądowaniem/przesiadką w Guayaquil?

Komentarz

• Lot na/z Galapagos był z międzylądowaniem w Guayaquil, ale to podstój bardzo krótki (na pewno znaczanie krótszy niż podczas powrotu do Polski, kiedy utknęliśmy tam w samolocie na 2 godziny).

Komentarz

• A ile mniej więcej czasu czekaliście na samolot do Warszawy w Amsterdamie (w drodze powrotnej)?

Komentarz

• W drodze powrotnej postój był bardzo długi, bo trwał z tego co pamiętam koło 6 godzin. Ale na lotnisku w Amsterdamie nie jest tak nudno, są nawet leżaki i pufy do spania

Komentarz

• Tak, wiem, przerabiałem to samo wracając przez Amsterdam z Peru, nawet skorzystałem z prysznica na lotnisku

Czy wylatując z Quito do Polski można mieć podczas kontroli na lotnisku w Quito w bagażu podręcznym napoje?

Komentarz

• Szczerze mówiąc to nie pamiętam, ale było dosyć gruntowne prześwietlenie, więc raczej bym odradzała.

Komentarz

• Witam. Może poradzicie, jakie buty (i ubrania) wziąć na tę wycieczkę? Pozdrawiam.

Komentarz

• Na Galapagos jest gorąco, raczej przewiewne rzeczy, ale też coś do ewentualnego zakrycia np. rąk, czapkę. Buty tam to raczej sandały (przewodnik doradzał zakryte, ale uważam, że na wyrost). Natomiast na kontynencie bywało chłodno i wtedy przydają się raczej długie spodnie, kurtka przeciwdeszczowa, polar/sweter i zakryte buty. Na Cotopaxi nie jest tak bardzo zimno jak się opisuje, teoretycznie czapka i rękawiczki powinna być, ale zwykły kaptur i ręce w kieszeni wystarczą. Na pewno wygodniejsze by były buty do chodzenia po górach, ja jednak weszłam w zwykłych adidasach i jakoś bardzo nie narzekałam.

Komentarz

• Czy w związku z restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi wwozu żywności na Galapagos przeglądają szczegółowo zawartość bagażu podręcznego, a także głównego czy też wierzą ustnym deklaracjom podróżnych? I czy te obostrzenia dotyczą także "suchego prowiantu" typu jakieś batoniki, wafle, herbatniki, czekolady itp. czy jedynie owoców, warzyw, mięsa?

Komentarz

• dobry program na ekwadorek

Komentarz

Trwa
                      X