Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wyjeżdzam na Filipiny

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wyjeżdzam na Filipiny

Jadę w sierpniu na Filipiny. Czy ktoś może mi posłużyć radą co i jak. Interesuje mnie wsxzystko. lecę na wyspe Negros. Jak ico można zwiedzać?

Czy nikt nie był na Filipinach?

Komentarz

widzisz, to forum jest jak triada, dla ubogich. turcja, egipt, tunezja. Ja tez pytałem o dalekie podróże i cisza. wracam tu z przyzwyczajenia, ale porad szukam na innych forach

[%sig%]

Komentarz

~

Czy ktoś był na Filipinach? Jeśli tak to proszę o wszelkie informacje!!!!

Komentarz

> ~
          >
          >
          Czy ktoś był na Filipinach? Jeśli tak to proszę o wszelkie
          informacje!!!!

Komentarz

Chyba musisz poszukać innego forum, ale po powrocie podziel sie wrażeniami.

Komentarz

Byłam na Filipinach w lutym tego roku na wyspie Boracay. Muszę przyznać że plaże zrobiły na mnie duże wrażenie, przepiękna rafa koralowa generalnie bardzo udane wakacje, z tego co się orientuję to sierpień jest raczej deszczowy. Uwżaj na lotnisku w Manili, bagaż radzę dobrze zabezpieczyć. Polecam masaże, owoce morza, koktajle ze świerzych owoców oraz piwo St. Miguel bądź też uwaga 7 procentowe Red Horse, warto spróbować

Komentarz

A tam teraz tajfun.
                http://www.tvn24.pl/28115,1613594,0,1,tajwan-walczy-z-tajfunem,wiadomosc.html

Komentarz

bolek77 Napisał(a):
                  -------------------------------------------------------
                  >Gość: bolek77 24.08.07, 23:28 zarchiwizowany
                  >Na wakacje.pl pisałem jak kupiłem bilet za 2700 PLN. tam będziesz
                  >miał szczegóły. Czymkolwiek do HKG, Bangkoku czy Singapuru (Seul?) i
                  >dalej tanie azjatyckie linie lotnicze. Na stronie
                  >www.attitudetravel.com/lowcostairlines/asia/ można przebierać
                  >w ofertach.

To wpis z innego forum sprzed 2 lat. Powołuje sie w nim na dokładny opis który umieściłem w tym wątku. Niestety te wpisy zostały usunięte przez moderatora.
                  Dlaczego?
                  Podobnie postąpiono z moim wpisem sprzed tygodnia. Dlaczego?
                  Dlaczego większośc wpisów nie grzeszy zawatością merytoryczną i wygląda jakby były pisane przez kogos kto pierwszy raz jedzie na urlop za granicę?

Możecie odpowiedzieć sobie sami.
                  To forum nie służy klientom tylko Biurom Podróży w celach zniechęcania ich do własnej inwencji, albo znalezienia czegoś czego potrzebuja za uczciwą cenę.

Komentarz

to faktycznie wielka szkoda,bo chetnie bym poczytala,nie wiem dlaczego Twoj wpis zostal usuniety,Ja opisywalam jak tanio podrozowac po azjii i te watki sa do dzisiaj,wiec chyba powod byl inny...

Komentarz

Trwa
                    X