Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Campingi i miejsca warte zobaczenia na Lazurowym Wybrzeżu ??

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Campingi i miejsca warte zobaczenia na Lazurowym Wybrzeżu ??

Poszukuję inforamacji na temat Campingów na Lazurowym Wybrzeżu. Chcemy wybrać się w czerwcu na 2 tygodnie na Camping. Jak do tej pory udało mi się znaleźć firmę z Wrocławia ale niestety nic nie wiem na jej temat i boję się że może to być jakaś lipa - firma nazywa się Camping Europa Sp. zoo w internecie widnieje jako Eurocamp - czy ktoś może miał coś do czynienia z nimi. Proszę o pomoc. Poszukuję też informacji na temat miejsc które warto zobaczyć - nie takie jakie można znaleźć w informatorach i przewodnikach. Może ktoś z was był gdzieś i chce się tym podzielić

Na stronie www.juventur.com.pl jest oferta do Port Grimaud. Można wziąc dojazd własny lub autokarem z Juventurem. Byłam tam już dwa razy rozważam 3 raz. Do morza ok. 200 m, warunki zakwaterowania dobre, kwaterują w mobil-homach. Jak weźmiesz jeden domek możesz zakwaterować więcej osób, nie widziałam, żeby sprawdzali ile osób w nim przebywa. Mobil-homy są z pełnym wyposażeniem, jest w nich wszystko co potrzeba. Camping leży ok. 16 km od Saint Tropez, warto też zobaczyć miejscowość Stare Grimaud, a także pojechać do Kanionu du Verdon. Zobacz stronę Juventuru Wałbrzych oni proponują w swojej ofercie wszystko co warto zobaczyć, ty możesz pojechać w te wszystkie miejsca sama.

Komentarz

czesc mam na imie danka , chcesz zwiedzic ciekawe miejsca we francji jest ich tyle... Mieszkam we francji 10 lat w tym 7 lat kolo PERPIGNAN przy granicy z Hiszpania i od 3 lat nad oceanem Atlantyckim . Proponuje ci wakacje w poblizu Perpignan pogoda jest super , blisko Hiszpani czu tez ANDORY ,zwlaszcza jesli lubisz tanie zakupy. NIE zapomni jechac do COULIOURE ,a potem droga wybrzeza w strone Hiszpani w takie miejsca jak COSTA BRAVA ,ROSES. Ale wracajac do Francji jest co zobaczyc , jesli chcesz wiedziec cos wiecej pytaj nie ma problemu znam troche te miejsca wiec pomoge jak tylko najlepiej potrafie. CZESC

Komentarz

Byłem na Lazurowym Wybrzeżu kilkakrotnie, zawsze z własną przyczepą campingową i nigdy nie korzystałem z usług biura podróży. Mogę ci polecić camping w La Colle Sur Loupe. Jest to maleńka miejscowość ok. 5 km. od morza pomiędzy Antibes a Niceą. Jest to świetna baza wypadowa do zwiedzania, ale trzeba dysponować samochodem. Sam camping usytuawany jest w lesie na szczycie małego wzniesienia. Nie jest on zbyt bogato wyposażony, ale jest czysty i cichy, a co najważniejsze praktycznie nie ma tam ograniczeń jeśli chodzi o ilość miejsca pod namiot lub przyczepę. Na innych campingach w sezonie po postawieniu samochodu i namiotu lub przyczepy, praktycznie nie ma miejsca na postawienie stolika. Zaraz obok campingu po przejściu na drugą stronę ulicy jest coś w rodzaju miejskiego ośrodka rekreacyjnego, na którym są kawiarnia, restauracja i bezpłatny basen. Jeśli chodzi po ciekawe miejsca, to jest ich w okolicy tak dużo, że nie sposób wszystkie wyliczyć. Ale bez wątpienia koniecznie trzeba odwiedzić Saint Paul de Vence, Biot, Eze, Antibes, no i oczywiście Monte Carlo. Warto też zrobić jednodniową wycieczkę do St. Tropez (ok.70 km) i do Włoch (okolice San Remo). Znam całe śródziemnomorskie wybrzeże Francji i uażam że najatrakcyjniejszy jest odcinek od Canes do Monaco - również ze względu na klimat, który w tym miejscu jest znacznie łagodniejszy i nie dokuczają tak bardzo upały, chociaż temperatury są równie wysokie jak w innych miejscach.

Komentarz

dzien dobry poszukuje noclegu dla 9 osob w okolicach saint tropez 3 z nich spalyby w motelu/hotelu a 6 w swojej przyczepie campingowej zalezy mi na tym aby calosc nie byla droga wycieczka wybiera sie tam w sierpniu czy moze liczyc na pomoc w znalezieniu sprawdzonego miejsca? z gory dziekuje Pozdrawiam, Katarzyna Gordian mail: katarzyna.gordian@polymus.pl tel. (22) 48 20 310 , faks (22) 648 40 73

Komentarz

Campingi Eurocampu sa bardzo fajne

Komentarz

witam.bardzo polecam campingi eurocampu.w zeszlym roku byłam weWłoszech własnie na jednym z campingow eurocampu i jestem bardzo zadowolona.W tym roku wybieram sie ponownie na wakacje z ta firma tylko że do Włoch i Francji.Jesli masz jakies szczegołowe pytania to chetnie odpowiem.pozdrowienia

Komentarz

Ja takze polecam camping Les Prairies de la Mer w Port Grimaud.Tak jak przedmówcy pisali zakwaterowanie w mobil homach blisko plaży, na campingu super warunki sanitarne, duzo prysznicy,umywalek,wc i czyste. Dobre miejsce wypadowe zeby zwiedzic całe Lazurowe.

Komentarz

Byłam w tamtym roku na takim campingu.Było super!!!

Komentarz

Byłem w Port Grimoud, polecam, ładny camping i świetna lokalizacja.
                    Polecam również piramide z owoców morza w jednej z portowych knajpek, oraz przejazd do Cannes nadmorską drogą 100 zakrętów przez Masyw Esterel z postojem na jednym z zakrętów. Bajeczne pomarańczowe skały schodzące stromo do lazurowego morza. Oczywiście będąc na Lazurowym Wybrzeżu nie można nie odwiedzić Monte Carlo i przepuścić odrobiny Euro w kasynie, pod warunkiem że masz skończone 21 lat - wtedy wejdziesz na ruletę w przeciwnym przypadku, masz szanse jedynie na bandytów- tych jednorękich. Polecam też spacer po Nicei, gdzie jest uliczka Lecha Wałęsy, no i oczywiście rejs statkiem po zatoce Saint Tropez, można popatrzeć na wille bogaczy, ach...
                    Maciek

Komentarz

Byłem na Lazurowym Wybrzeżu kilkakrotnie, zawsze z własną przyczepą campingową i nigdy nie korzystałem z usług biura podróży. Mogę ci polecić camping w La Colle Sur Loupe. Jaki jest koszt za dobę na podanym przez ciebie campingu.

Komentarz

równiez jak poprzednicy polecam camping "LES PRAIRIES DE LA MER" niedaleko PORTU GRIMAUD wróciłam stamtąd tydzien temu i wrazenia sa ogromne w razie pytan, pisz na maila

Komentarz

witam.wybieram sie z żona w połowie wrzesnia zwiedzić lazurowe i mam pare pytan na temat tego kampingu.jedziemy w 2 osoby samochodem bez przyczepy i namiotu i zastanawiam sie czy to dobry pomysł.czy znajde tam coś w rodzaju domku?jakie sa ceny za pobyt w takim kampingu i czy lepiej zabrać namiot?b,prosze o pomocne wskazówki.

Komentarz

Czesc! wybieram sie w srode na lazurowe wybrzeze. jedziemy we dwoje autkiem, wiec nie jest tak zle i poszukujemy informacji na temat ciekawych, tanick kempingow w tych okolicach. Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz i mozliwosc zadania jeszcze kilku pytan, jesli jest taka mozliwosc! pozdrawiam! Ola ~roman napisał(a): > Byłem na Lazurowym Wybrzeżu kilkakrotnie, zawsze z własną > przyczepą campingową i nigdy nie korzystałem z usług biura > podróży. Mogę ci polecić camping w La Colle Sur Loupe. Jest to > maleńka miejscowość ok. 5 km. od morza pomiędzy Antibes a > Niceą. Jest to świetna baza wypadowa do zwiedzania, ale trzeba > dysponować samochodem. Sam camping usytuawany jest w lesie na > szczycie małego wzniesienia. Nie jest on zbyt bogato > wyposażony, ale jest czysty i cichy, a co najważniejsze > praktycznie nie ma tam ograniczeń jeśli chodzi o ilość miejsca > pod namiot lub przyczepę. Na innych campingach w sezonie po > postawieniu samochodu i namiotu lub przyczepy, praktycznie nie > ma miejsca na postawienie stolika. Zaraz obok campingu po > przejściu na drugą stronę ulicy jest coś w rodzaju miejskiego > ośrodka rekreacyjnego, na którym są kawiarnia, restauracja i > bezpłatny basen. Jeśli chodzi po ciekawe miejsca, to jest ich w > okolicy tak dużo, że nie sposób wszystkie wyliczyć. Ale bez > wątpienia koniecznie trzeba odwiedzić Saint Paul de Vence, > Biot, Eze, Antibes, no i oczywiście Monte Carlo. Warto też > zrobić jednodniową wycieczkę do St. Tropez (ok.70 km) i do > Włoch (okolice San Remo). Znam całe śródziemnomorskie wybrzeże > Francji i uażam że najatrakcyjniejszy jest odcinek od Canes do > Monaco - również ze względu na klimat, który w tym miejscu jest > znacznie łagodniejszy i nie dokuczają tak bardzo upały, chociaż > temperatury są równie wysokie jak w innych miejscach.

Komentarz

czesc!
                              wybieram sie w srode na 2 tygodnie na lazurowe wybrzeze.
                              bardzo serdecznie prosze o pomoc, mam kilka pytan odnosnie kempingow, cen, ew. znizek, nocowania na dziko itp.
                              jesli ktos bylby tak mily: anakonda@tlen.pl

Komentarz

Trwa
                              X