Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Bandol Port

Last minute
Kod oferty: WAK481346

Dostępne pokoje

Studio dwuosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Studio czteroosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

16.08.2020 Niedziela

Wykwaterowanie

23.08.2020 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK481346Organizator: Europe Mountains

Region

Bandol

Opis

Rezydencja Bandol Port znajduje się w samym sercu miejscowości Bandol, na niewielkim półwyspie, z którego roztacza się malowniczy widok na port i wyspę Bendor. Miejscowość słynie z doskonałych win, festiwali artystycznych i pięknych piaszczystych plaż.

Rezydencja oddalona jest o 450m od plaży Rénécros. Posiada apartamenty położone na czterech piętrach (dostęp windą tylko do 3. piętra). Wszystkie wyposażone są w balkon lub taras ze stołem i krzesłami.

W okolicy znajduje się pole golfowe, kort tenisowy, klub jeździecki, centrum nurkowe, szkoła paralotniarska i klub żeglarski.

Studio dla 2

Studio dla 2 osób, składające się z salonu z wyposażoną kuchnią oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. W salonie znajduje się rozkładana kanapa. Apartament posiada balkon lub taras ze stołem i krzesłami.

Studio dla 4

Studio dla 4 osób, składające się z salonu z wyposażoną kuchnią oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. W salonie znajduje się rozkładana kanapa i alkowa z łóżkiem piętrowym. Apartament posiada balkon lub taras ze stołem i krzesłami.

Studio dla 6

Studio dla 6 osób, składające się z salonu z wyposażoną kuchnią oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. W salonie znajdują się 2 rozkładane kanapy i alkowa z łóżkiem piętrowym. Apartament posiada balkon lub taras ze stołem i krzesłami.

Apartament z jedną sypialnią dla 6

Apartament dla 6 osób, składający się z salonu z wyposażoną kuchnią, sypialni oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. Apartament posiada balkon lub taras ze stołem i krzesłami.

Apartament z jedną sypialnią dla 6

1 oddzielna sypialnia

Apartament z jedną sypialnią dla 6 ground level

Apartament dla 6 osób, składający się z salonu z wyposażoną kuchnią, sypialni oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. Apartament posiada balkon lub taras ze stołem i krzesłami, znajduje się na parterze.

Apartament z jedną sypialnią dla 6 ground level

1 oddzielna sypialnia

W cenie

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

Płatne na miejscu

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Internet

WI-FI we wszystkich pokojach.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
29°C
Temperatura w nocy
18°C
Temperatura wody
21°C
Liczba godzin słonecznych
11

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Podróżujący wybierający do Francji mogą spotkać się z następującymi utrudnieniami:
1) Pasażerowie powinni posiadać Wypełnione międzynarodowe świadectwo podróży, które musi zostać okazane przed wejściem na pokład oraz po przyjeździe lub podczas tranzytu do Francji. Zaświadczenie należy uzyskać przed wyjazdem za pośrednictwem francuskich urzędów konsularnych za granicą lub online.
2) Pasażerowie muszą wypełnić honorowe oświadczenie stwierdzające, że nie mają objawów koronawirusa (COVID-19). Deklaracja musi być opatrzona datą i nazwiskiem oraz podpisem pasażera.
3) Wszyscy Podróżni mogą spotkać się z wzmożonymi kontrolami osób na lotniskach i na granicach oraz obowiązkiem przestrzegania procedur prewencyjnych oraz sanitarno-zdrowotnych wprowadzanych przez lokalne władze.
4) Pasażerowie podlegają kwarantannie lub izolacji.

Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.
Z punktu widzenia epidemiologicznego Generalny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do Francji (departament Oise w Regionie Hauts-de-France, region Ile-de France, departament Górna Sabaudia w regionie Owernia-Rodan-Alpy, departament Morbihan w regionie Bretania).

W przypadku osób przebywających na terenie Francji Generalny Inspektor Sanitarny zaleca zachowanie szczególnych środków ostrożności i unikanie dużych skupisk ludzkich.

Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00