Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wróciłam z Kalithea

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wróciłam z Kalithea

Tydzień temu wróciłam z miejscowości Kalithea. Chętnie odpowiem na pytania.

Proszę o jakieś info o miejscowości. Wlasnie sie tam wybieram i nie wiem czy nie bede sie nudzic.

Komentarz

Oj będziesz. Byłam w zeszłym roku i szału nie ma.Mieszkałam w hotelu Kalithea Mare Palace i niestety w okolicach hotelu nie ma nic. Do najbliższych sklepików jakieś 800 m.

Komentarz

tego sie obawiam.. a czy sa tam jakies biura oferujace fakultety bo z Triady jest dosc drogo. A moze lepiej podrozowac na wlasna reke??

Komentarz

Chyba lepiej wynająć auto i pojeździć samemu. Wyspa jest bardzo ładna i jest co zwiedzać. Fakultety są do kupienia u rezydentów, ale ceny są dosyć wysokie. Przy hotelu jest przystanek autobusowy, którym można dojechać do różnych miejscowości.

Komentarz

dziekuje bardzo.. a jest ktoś kto jedzie do hotelu Poseidon View 31 sierpnia??

Komentarz

Odnosze wrazenie, ze na tym watku pomieszaly sie dwie miejscowosci o tej samej nazwie. Jedna jest na "palcu" Kassandra Płw. Chalkidiki (i chyba o niej pisze autorka watku) , druga na wyspie Rodos (o niej pisze kabe 28).

Komentarz

no tak zaszla chyba pomylka.. tak czy inaczeje szukam kogos kto leci 31 sierpnia na Chalkidiki do hotelu Poseidon View?? lece sama i szukam towarzystwa..

Komentarz

Tak. Chodzi o Rodos

Komentarz

Trwa
                  X