Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Mykonos-proszę o jakiekolwiek informacje

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Mykonos-proszę o jakiekolwiek informacje

Witam!Wiem,ze to forum dotyczy wakacji , ale pisze do osób, które byly na Mykonos i moga mi choc troszke napisac jak tam jest.Dostalam tam prace na recepcji i nie wiem czy jechac tam czy na Krete ,gdzie juz bylam i pracowalam równiez.Wiem,ze na Mykonos zwlaszcza w sezonie jest bardzo drogo.Chcialabym wiedziec, czy jest tam co robic, czy jest choc pare fajnych małych plaz, i ogolnie jak tam wygląda wszystko (port, sklepów czy duzo itp.) Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.Przeciez ktos tam chyba z Polski jezdzi na wakacje ? Prosze pisac tu(inni tez skorzystają ) lub na maila : lachowska1@o2.pl Pozdrawiam Marta

Byłem dwa lata temu na kilku wyspach greckich, na Mykonosie też, to największe skupisko homo****ualnych urlopowiczów w Grecji. Trochę za dużo. Większość facetów wśród turystów. Wyspa podoba mi się, wszystkie kamienice, hotele pomalowane na biało lub biało-niebiesko. Piękne plaże, w większości dla ***'ów. Sklepy super, często okazje na markowe ciuchy. Port ładny, uliczki wąskie w wlaściwie plątanina uliczek, wyspa sucha, skalisto-kamienista. Mój pobyt był udany, ale byłem na wakacjach. Nie wiem co Tobie doradzić, wpisz w google "Mykonos" lub "Mikonos" i sporo się dowiesz. Na Krecie nigdy nie byłem. Pozdrawiam-zadowolony

Komentarz

Hej Pracowalam i mieszkalam na Mykonos 7 miesiecy... Moge powiedziec bardzo duzo.... Odwiedzcie strone: www.go2mykonos.com lub piszcie do mnie Pozdrowionka

Komentarz

Cześć.Minęło 5 lat od mojego pobytu na Cykladach. W ramach rajdu po wyspach trafiłem też na Mykonos, gdzie mieszkałem 4 dni. Najsłynniejsze plaże to:Paradise(dla nudystów) i Super Paradise (dla nudystów kochających inaczej).Wśród nich pojawiają się tekstylni. Warta polecenia wyprawa na Delos-świętą wyspę, "pępek" Cyklad. Bardzo malownicza jest okolisa portu, ze starym kościółkiem Paraportiani i pelikanem-żywym symbolem wyspy. Faktycznie, ceny na Mykonos były o co najmniej 50% wyższe niż na większości pozostałych Cyklad. Na wyspie jest lotnisko, gdzie przybywają tabuny Niemców, Brytyjczyków, Skandynawów a także Rosjan, zaś do portu zawijają cruisery. mam nadzieję wybrać się tam ponownie w tym roku i sprawdzić co się zmieniło.

Komentarz

~peacock napisał(a):

> Cześć.Minęło 5 lat od mojego pobytu na Cykladach. W ramach
          > rajdu po wyspach trafiłem też na Mykonos, gdzie mieszkałem 4
          > dni. Najsłynniejsze plaże to:Paradise(dla nudystów) i Super
          > Paradise (dla nudystów kochających inaczej).Wśród nich
          > pojawiają się tekstylni. Warta polecenia wyprawa na
          > Delos-świętą wyspę, "pępek" Cyklad. Bardzo malownicza jest
          > okolisa portu, ze starym kościółkiem Paraportiani i
          > pelikanem-żywym symbolem wyspy. Faktycznie, ceny na Mykonos
          > były o co najmniej 50% wyższe niż na większości pozostałych
          > Cyklad. Na wyspie jest lotnisko, gdzie przybywają tabuny
          > Niemców, Brytyjczyków, Skandynawów a także Rosjan, zaś do portu
          > zawijają cruisery. mam nadzieję wybrać się tam ponownie w tym
          > roku i sprawdzić co się zmieniło.

Witam, w nawiązaniu do powyższej informacji " w ramach rajdu po wyspach" a co za tym idzie nie-przewodnikowej wiedzy na ich temat, chciałabym prosić o pomoc. Szukam greckiej wyspy, gdzie byłoby pięknie i pustawo (nie wiem czy to jeszcze jest możliwe) i dodatkowo takiej , do której dotarcie nie byłoby jakąś karkołomną sprawą (samolot, samochód, prom). Z góry dziękuję za jakąś radę.
          Marta

Komentarz

mam pytanko, czy się może orientujecie z jakiego biura podróży można polecieć na Mykonos? Bo jak widzę to żadne ze znanych nie ma tej wyspy w ofercie. Dziękuję za podpowiedź

Komentarz

Zamieszczone przez PaolaS Zobacz posta
              mam pytanko, czy się może orientujecie z jakiego biura podróży można polecieć na Mykonos? Bo jak widzę to żadne ze znanych nie ma tej wyspy w ofercie. Dziękuję za podpowiedź
              Rainbow Tours.

Komentarz

Odświeżę wątek 'Pięknie i pustawo' (tj. nie ma takiego zgiełku jak np. na Mykonos) jest na wyspieTinos (po sąsiedzku z Mykonos). Dostać się tam można promem zarówno z Rafiny jak i Pireusu. Polecam. Jeśli ktoś chętny dowiedzieć się czegoś więcej na temat wyspy, to zapraszam na mój blog.

Komentarz

Panorama Mykonos
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 1 photos.

Komentarz

Trwa
                  X