Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

ktory hotel ClubHotel Riu Negril czy Riu Montego Bay

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ktory hotel ClubHotel Riu Negril czy Riu Montego Bay

czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tych hoteli

miesiac temu byłam w obu tych hotelach , pobyt miałam w Riu club negril, ale też pojechałam zobaczyć do montego bay ten riu, mnie osobiście sie średnio podobał, choć baseny znacznie większe, ładniejsze, ale plaża, okolica , i teren hotelu w riu cub negril taki bardziej wakacyjny ..egzotyczny

Komentarz

mam jeszcze jedno pytanie co nam bys polecila dominikane czy jamajke w sumie to beda nasze dopiero trzecie wakacje i nie bardzo potrafie wybrac .dzieki z gory

Komentarz

W 2008 byłam w RIu Negril. Hotel świetny, polecam. a jeśli chodzi o Riu Montego Bay to jest to dość nowy hotel. W razie pytań służę pomocą.

Komentarz

Jeśli chodzi o wybór między Dominikaną a Jamajką to zależy głownie od tego na co się nastawiacie (plażowanie i pobyt w resorcie czy zwiedzanie wyspy, rozmowy z miejscowymi ludźmi, zabawa w klubach i na ulicach poza resortem) Jak nigdy w życiu nie słuchaliście Reggae i nie za bardzo jesteście zainteresowani kulturą Rasta a w dodatku nie mówicie po angielsku to zdecydowanie polecam Dominikanę - Riu Bambu Resort, plaże na Punta Canie są niesamowite (jedne z najpiękniejszych na Karaibach). Pamiętajcie jednak że na Dominikanę warto jechać tylko na Punta Cana lub ewentualnie La Romana, byliśmy też na Puerto Plata ale jest tam chłodniej i nie tak RAJSKO jak na Punta Cana. Na pewno na Dominikanie musicie pojechać chociaż na jeden fakultet ( ISLA SAONA) wycieczka ta jest warta każdych pieniędzy. Jeżeli natomiast lubicie zabawę w oparach THC i Rumu a także ciekawi Was wszystko co jest związane z Reggae to lećcie na Jamajkę, plaże nie są tak niesamowite ale za to ludzie są super przyjaźni, weseli i wiecznie uśmiechnięci. Oczywiście na początku każdej rozmowy z miejscowymi na Jamajce musicie stanowczo zaznaczyć że nie jesteście amerykanami lub brytyjczykami to podstawa udanej konwersacji. Oczywiście jest to Nasza opinia a każdy musi sam wszystkiego spróbować żeby mieć jakiś pogląd, w razie pytań w miarę możliwości służę pomocą. POWODZENIA.

Komentarz

wybralismy jamajke, mozecie mi podpowiedziec co warto zobaczyc? i czy wycieczki z hotelu czy np na wlasna reke taxi i czy macie namiar na jakiegos spoko taksowkarza.Jak w hotelu czy moze jest tak ze przy recepcji mozemy poprosic o pokoj blizej plazy np.tak jak to mielismy w tucanie w Meksyku i gdzie najlepiej kupic pamiatki? zostalo nam 6 dni do wyjazduo dzieki z gory

Komentarz

A gdzie lecicie do Montego Bay czy Negril ? Jeżeli do Negril to mogę coś podpowiedzieć jeśli chodzi o ciekawe miejsca, zakupy, transport, a z Montego Bay napewno musicie pojechać do domu Boba Marleya, Nine Miles.

Komentarz

Trwa
              X