Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

czy moge liczyc na zwrot kosztow?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• czy moge liczyc na zwrot kosztow?

witam,dzisiaj mamy w sumie ostatni dzien wakacji na jamajce z thomsona,skrucili nam jeden dzien na samym poczatku ze wzgledu na awarie samolotu czyli wylecielismy dzien pozniej.Chcielismy sobie przedluzyc ten dzien ale nic z tego.Wylot mielismy z Londynu czy ktos mial podobna sytuacje i do kogo sie o zwrot kosztow zwracac czy do thomsona czy do ubezpieczalni gdzie wykupilem pelny pakiet ubezpieczenia,bo pani na miejscu z thomsona niepotrafi nam nic odpowiedziec ,dodatkowy koszt jaki ponieslismy to bylo ponad100funtow taxi w dwie strony w tym dniu czy mozemy tez ubiegac sie o ta sume?

niestety nie mogę pomóc ale muszę stwierdzić że Thomson na Jamajkę to wysyła jakieś samoloty klamoty... bo jak ja byłam na Jamajce to w naszym hotelu były dwie pary polaków które przyleciały Thomsonem z Londynu i oni zaś nie umieli wylecieć z Jamajki ,bo samolot był niesprawny..ostatniego dnia urlopu nie wylecieli do Londynu a kolejnego dnia od rana koczowali na lotnisku a wylecieli o 21.0 masakra! dwa dni byli na tzw walizkach

Komentarz

ABG -a co dostales za wylot dzien pozniej???Tzn czy Thomson ulokowal Was gdzies w hotelu na ta dobe?dostaliscie vouchery na jedzenie?Dostaliscie jakas rekompensate w postaci vouchera na fakultety?

Bo jezeli nie,to po powrocie musicie zlozyc reklamacje do biura Thomson ,musisz zadzwonic na ich infolinie i zapytac w jakiej formie masz to wyslac,listownie czy faksem.

Jezeli natomiast przyjales/dostales vouchera to znaczy,ze zgodziles sie na ta forme rekompensaty i raczej nic wiecej ci sie nie nalezy.

Komentarz

Z tego co wiem od swojego ubezpieczyciela to takie sytuacje trzeba zgłaszać na bieżąco przez telefon i oni mówią Ci co dalej robić, ale na pewno po powrocie też można coś wywalczyć przecież to nie polski ubezpieczyciel a więc powinni potraktować Cię jak człowieka. Co do samolotów thomson-a to Bepi ma 100 % racji my właśnie takim rozpadającym się wracaliśmy ale na Jamajkę lecieliśmy samolotem first choice i był super, a no i ze względu na to że lecieliśmy z thomsona to przy wylocie musieliśmy zapłacić podatek po 22 USD od osoby.

Komentarz

Trwa
        X