Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

W takiej cenie Jamajka!! Szok!!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• W takiej cenie Jamajka!! Szok!!

1125 euro na 14 dni z wylotem z Berlina 20 maja RIU Negril all inclusive! Takiej ceny na jamajkę to w życiu nie widziałam! Gdybym dopiero co nie wróciła z wakacji brałabym bez zastanowienia!

oby takie ceny były tez na początek czerwca!!! wtedy się wybieram w tamte regiony. to jest oferta z TUI?

Komentarz

ltur

Komentarz

wczoraj widziałam rulete riu na jamajke 4* na 14 dni za 1099 e wylot 20 .05 z DUScena jest faktyczie rewelacyjna jak na Jamajkę ><

Komentarz

hej tylko ze my jestesmy z trójmiasta i nie ukrywam że najwygodniej byłoby nam z Berlina
          jak byście coś dziewczyny widziały na czerwiec, tak od ok 10.06 dajcie proszę znać. dzięki z góry!

Komentarz

Adc myslę że z terminem 10 .06 bedzie ciężko aż w tak dobrej cenie znalezc ... ponieważ niemcy mają jakieś święto widzę w kalendarzu na ten właśnie wekend dokładnie mają wolne 13 czerwca w poniedziałek, pewnie co niektórzy sobie zrobią długii wekend ..
            Tak samo widzę to na przelotach , wyobraz sobie że wszystkie loty na Seszele które obserwuję od miesiąca są rewelacyjnych cenach w maju , i w czerwcu ale oprócz wylotu w dniu 10 czerwca..ten lot jest o prawie 300 euro droższy niż w każdy inny wekend czerwca. Mam nadzieje ze taka tendencja nie pojawi sie na Jamajce, trzymam kciuki za dobrego lasta

Komentarz

Bepi, dzięki za info. czytałam Twojego posta o wyjezdzie na seszele. Bardzo Ci zazdroszcze niebiańskie okolice! my na seszele musimy jeszcze trochę poczekać. Jeśli chodzi o mój wyjazd teraz w czerwcu, data 10.06 jest terminem w przybliżeniu. Równie dobrze możemy wylecieć 15.06, lub nawet 20.06. Na szczęście mam elastycznego szefa i nie musiałam najpierw wypisywać urlopu a później dopasowywać wyjazdu, tylko na odwrót. Trzymam kciuki za Twój wyjazd, aby wszystko się udało perfekcyjnie! pozdrawiam gorąco

Komentarz

dziewczyny ja w ogóle widzę, że ten rok będzie obfitował w takie perełki, już od tygodnia widzę, że Dominikana jest w cenach od 750 euro za 2 tyg., co prawda z dalszych lotnisk, ale o tej porze jeszcze takich cen nigdy nie było! adc, pakuj się i śmigaj teraz za 1125 euro z Berlina, bo potem będziesz żałować!

Komentarz

myszko polna, pewnie będę żałować, ale niestety, w maju mam jeszcze kilka ważnych spotkań w pracy no i roczek mojego chrześniaka, a takiej okazji nie mogę opuścić ! pozdrawiam

Komentarz

dzięki Adc ! jak wrócę to opiszę wszystko tu na forum, ale juz czuję że to chyba bedą wakacje życia..totalny eden !!! mam nadzieję że po mojej relacji też kogoś pokuszę by odwiedzić ten raj bo można tam polecieć w naprawdę dobrej cenie bo już od 1100 e na 15 dni.
                    Fakt , hotele skromne tylko ze sniadaniem , nawet ich nie porównuje do karaibskich wypasów jakie miałam dotychczas , zupełnie cos innego ... ale co za przyroda i widoki wokoło ! Na początku jak szukałam ofert na Seszelki to jak zobaczyłam hotele na moją kieszeń to się przeraziłam..nawet nie miałam odwagi mojemu miśkowi... ich pokazać bo juz sobie wyobrażałam reakcję ,(>< i komentarze co by miał za ta kase w mex czy pc B)ale jak się zagłębiłam od kilku miesiący w tych wyspach to mi szczena opadła: i nagle stanadart hoteli zszedł na dalszy plan(tym razem licza się tylko piękne anse i przyroda
                    Trzymam kciuki za dobrego lasta i juz się cieszę na Twoja relację z jamajki-), jak ja tęsknię za tymi regae klimatami !!!na szczeście na Seszelach też są podobne klimaty muzyczne rasta man i regae ale w języku francuskim- kreolskim><
                    na Jamajkę jeszcze wrócę napewno , wczoraj sobie własnie wieczorkiem piłam drinusia cuba libre z rumu jamajkiego apleton, sluchałam z telefonu radia internetowego z Jamajki i wspominałam z miskiem piękną Jamajkę, stwierdzilismy ze hehe ..jeszcze mi został jeden riu do odwiedzenia ten w ocho rios(bo pozostałe 3 widziałam ( riu negril, tropical bay, montego bay)

Komentarz

dzięki Bepi, czytałam już wspomnienia z Szeszelków i faktycznie te widoki zapierają dech w piersiach. Będę z niecierpliwością czekała na Twoją relację - kto wie może za jakiś czas nam również się uda tam pojechać, a wtedy wszystkie podpowiedzi związane z organizacją będą bezcenne Ja mam nadzieję na Jamaikę, ale to wszystko zależy od ceny. z pewnością dam znać życzę Ci bezpiecznej podróży i niezapomnianych wrażeń, a właściwie miejsca na tyle niezapomnianych wrażeń (z pewnością będzie ich bez liku )!!! Super! trzymaj sie ciepło

Komentarz

się dołączam :-)
                        bepi udanej podróży.

Komentarz

dziękuję

Komentarz

Ja też z przebieraniem nóg będę wyczekiwała relacji wraz z magicznymi zdjęciami....dzięki nim czas do kolejnych wakacji płynie szybko i przyjemnie. Mam nadzieję, że i ja zachoruję na rajskie widoki i tez mi sie uda tam polecieć..do tej pory jakoś myślałam, że jednak te miejsce nie jest dla takich szarych żuków jak ja...że to takie nie do przejścia cenowo...a jednak wszystko możliwe......Zazdroszczę!!! udanych wakacji i dużo dużo romantycznych chwil w raju!B)X(

Komentarz

3* hotel na Jamajce na dwa tygodnie z all inclusive, wylot z FRA już za 814 euro - powariowali!

Komentarz

Trwa
                              X