Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Cayo Coco czy Cayo Guillermo?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• cubanito
    replied
    Bepi, prosze bardzo i na zdrowie -D

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    Cubanito bardzo dziękuję za informacje(tu)(tu)(tu)

Zostaw komentarz:

• cubanito
    replied
    Najtansza opcia dojazdu na plaze Playa Pilar to autobus, ktory podobnie jak w Varadero zawiezie was i przywiezie z kazdego hotelu za jedyne 5 CUC. Jest to tzw." hop on hop off" i za 5 CUC jest to bilet na caly dzien. Skuterem jak najbardziej mozna jechac na Playa Pilar i nie tylko tam. Ceny za wynajem skuterka to: 2 godziny za 15 CUC, 3 godziny za 18 CUC, 8 godzin za 20 CUC oraz doba 24 godziny za 25 CUC. Pozdrawiam z Kuby B)

Zostaw komentarz:

• cubanito
    replied
    ooonaa Napisał(a):
    -------------------------------------------------------
    > aaa,,,czyli luzik (tu)
    >
    > ciekawajestem czy tam np.ladując w Varadero,mozna
    > jakś taxę dorwac,czy trzeba miec kogoś
    > wczesniej umówionego ...???

Jezeli przylecisz do Varadero bez wykupionego transferu do hotelu; to udaj sie do jednego z czekajacych na turystow autobusow. Powiedz kierowcy ze nie masz transferu do hotelu i chcesz sie z nimi zabrac. Nigdy nie odmowia chyba ze maja pelny autobus. Wtedy powtorz powyzsze w nastepnym autobusie. Zawsze ktos cie przyjmie. Dajesz 10 CUC i bedziesz podwieziona pod twoj hotel. Przy kazdym przylocie do Varadero czeka na turystow kilka lub kilkanascie autobusow.
    Druga opcia to taxi 25 CUC.
    Trzecia to regularny autobus Viazul ktory kursuje z lotniska do centrum Varadero w tych godzinach;
    08:20
    12:05
    15:55
    18:20
    21:55
    Cena biletu 6 CUC

Pozdrowienia z Kuby

Zostaw komentarz:

• cubanito
    replied
    bepi; zeby dostac sie do Cayo Coco z Hawany, sa dwie mozliwosci. Pierwsza to autobus Viazul do Ciego de Avila i dalej taxi. Taxi jest droga. Druga to transfer wykupiony od kubanskiego biura podrozy; w tym wyborze moge tobie pomoc. Mozesz skontaktowac sie ze mna i tym samym z innymi polakami mieszkajacymi i pracujacymi w turystyce na Kubie via e-mail: info@caribquest.net
    Pozdrawiam z goracej i roztanczonej w rytmie Salsy Kuby.

Zostaw komentarz:

• Kasia6555
    replied
    super bepi(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)nim zdecydowałam się na Jamajke cały czas przegladałam oferty z Cayo Guillermo......i chodzi mi tam jesienny wyjazd po głowie.Na jesien mam tylko tydzień na wyluzowanie ,wiec Jamajke przekładam na następny rok ale może to Cayo(:P)(:P)(:P)(:P)pod warunkiem ,ze na Malediwach teraz fortuny nie przepije(((((

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    Anusia da się (tu)ale podróż będzie trwała bardzo długo

Zostaw komentarz:

• anusia81
    replied
    Bepi czy da się jakoś samemu połączyć Varadero z tymi wysepkami Cayo Coco i tą drugą?

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    6 dni ale ci dobrze(tu)(tu)(tu)ehh(tu)(tu)(tu) X(

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    mnie męczy Kuba,Jamajka lub...Barbados....no chyba ,ze jakaś inna promocyjka się trafi w rejonie Karaibów (tu) - i to tak na pażdziernik lub listopad ,aczkolwiek w listopadzie mam 2 x "40" moich przyjaciół i "knujemy" Świetować z nimi albo na...nartach albo na jakimś City-Breaku
    trza na wszystko znalezć i czas i kaskę ><
    bo póżniej to znowu tylko na ferię zimowe moge z dzieciakami czmychnąć - i tak sobie o Dubaju pomyslałam
    ale wiesz jak to jest....człowiek myśli a Pan Bóg plany krzyzuje :

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    Bepi mam w planach wakację z dzieciakami w lipcu.....ale "blisko" czyli Chorwację (tu)(tu)
    wszystko zależy jak z robota będę "stała",jak będzie luz to pakuje du.ke w auto i śmigam na 10 -12 dni nad Adriatyk
    a Lizbona i Madera już za 6 dni (tu)(tu)

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    ooonaa Napisał(a):
    -------------------------------------------------------
    > ja już mam taki mętlik w głowie,gdzie bym
    > chciała na jesień....że normalnie...prawie
    > wariuję ><><

Daguś a Ty do jesieni jeszcze NIC nie buknięte ? niedługo lecisz na Maderę ? nie wierzę że po niej już nic..aż do jesieni ><><><

Zostaw komentarz:

• ooonaa
    replied
    łomamciu...to jak połączenie heli na LD z kukurużnikiem na Malediwach ><><
    a to tylko wodo-lotnia (tu)(tu)(tu)
    niesamowite (tu)
    aż siem obśliniłam (tu)(tu)(tu)

Zostaw komentarz:

• bepi
    replied
    takich lazurów( to ja jeszcze chyba nie widziałam>-D

Zostaw komentarz: