Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Email kontaktowy do Hotelu Sol Cayo Coco

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kamol
    replied
    Udało sie. Na stronie internetowej hotelu adres email jest podany z błędem. Trzeba ominąc spacje miedzy wyrazami. Odpisali i jestem zadowolona. Warto sie z nimi skontaktowac jak komus zalezy na tym aby jednak standard pokoju spełniał jego oczekiwania, tym bardziej ze ostatnio na forum wiele jest negatywnych opinii na temat pokoi w tym hoelu. Dla mnie jest to wazne z uwagi na to ze bede pofrózować z małym dzieckiem.
    oto adres: sol.cayo.coco@solmelia.com / ventas1.scc@solmeliacuba.com (dwie opcje)
    Jak kos bedzie miał ochote wybrac sie do Cayo-Coco to skontaktujcie sie z recepcja. Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw komentarz:

• Kamol
    replied
    Twoje odpowiedzi sa ponizej mojej godności. Znalazł to Pan w poradniku dla o****ych? WOW!!! NIe nudzi sie Panu czasami że interesuje sie Pan tym czym nie powinien??
    Może ma Pan limitowany dostęp do kompa?, ..... jak tak to proszę zrobić w tym czasie coś pożytycznego i odpowiadać z sensem na zadane pytania a nie wprowadzać w stan oćmienia i niepewności czy ''oby'' napewno są na odpowiednim forum.
    Dla mnie Pan sie w 1oo% ośmiesza i mam nadzieje że w końcu zacznie Pan trzymać sie tematu a nie zajmować głupotami. Proszę wymyśleć i coś bardziej interesującego i podtrzymującego sens zadawanych pytań. Znalazł Pan chyba niewłaściwe forum bo tu nie omawiamy szczegółów zoologicznych, chociaż wspomnę przy okazji że baran to fajne zwierzęe z ''siusiakiem''.
    Tak na marginesie jeszcze napisze że chyba naprawde kiedyś Pan sie udupił na kupie i moge tylko współczuć i zrozumieć te bezsensowne wypowiedzi oraz życzyć aby w końcu kiedyś udało sie Panu wylądować na Kubie. Tak przy okazji; na imie mam Kamila.
    Niech Pan w końcu znajdzie tem email i zrobi coś sensownego w tym wolnym czasie.
    Jeżeli uważa Pan ze Pana alokwencja jest adekwatna w stosunmku do mojego pytanie to prosze ruszyć swój tyłek i w końcu popidsać sie tym swoim '' wielkim ego''.
    Uprzedzam ze wielokrotnie sie z nimi kontaktowałam i napewno musi Pan biegle rozmawiać i pisać po angielsku bo napewno słownik google juz Panu w tym nie pomoże, z którego sądze że czesto Pan korzysta. Prosze nie obrażac mnie wiecej i nie odpisywać jezeli nie ma w tym żadnej sensownej odpowiedzi. Mam nadzieje że w końcu przestanie Pan sie puszyć i wyzywać w tak bezczelny i prymitywny sposób kobiety.
    p.s. jezeli ma Pan problemy z angielskim sluże pomocą.

Zostaw komentarz:

• kosmos29
    replied
    Oj oj nie to się siusiak zdenerwował - widać pikawa chodzi skoro i tu nie wyrobiłeś się w jednym poście :-) Nerwy puściły i wysłał chłopiec wiadomość - posłuchaj zatem mośku, że generalnie mam w dupie jaki tym razem masz problem - taki cycku jesteś bystry a nie umiesz odpalić googla i poszukać sam odpowiedzi na te pożal się boże pytania? To jest właśnie ta twoja erudycja? No to gratuluję. Z taką Twoją elokwencją wylądujesz na kupie a nie na Kubie. Dorośnij cycu

p.s. wygooglaj sobie także słownik ort. BARANIE

Zostaw komentarz:

• Kamol
    replied
    Za wysoki progi dla Ciebie ze masz problem. Spauzuj troche - zyjemy w wolnym świecie .

Zostaw komentarz:

• Kamol
    replied
    Odpierwiastkuj się ode mnie ty ilorazie nieparzysty .... masz takie madre odpowiedzi ze powinienes kacik filozoficzny zalożyć.Szkoda by taki potencjał przeszedł bez echa a po drugie nasza dalsza konwersacja nie ma najmniejszego sensu merytorycznego albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, a twoja elokwencja nie jest adekwatna do mojej erudycji - co koliduje z moimi imperatywami :-). Nastepnym razem za nim coś skomentujesz to sie dobrze buraku zastanów. Zenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw komentarz:

• kosmos29
    replied
    Czy Ty się dobrze czujesz? Nie szło tych wszystkich pytań zadać w jednym wątku tylko musiałeś otwierać ich aż tyle? żenada.

Zostaw komentarz:

• Kamol
    rozpoczął wątek Email kontaktowy do Hotelu Sol Cayo Coco

Email kontaktowy do Hotelu Sol Cayo Coco

Zna ktos moze email do tego hotelu. Znalazlam na stronie internetowej ale odpisali zeto nie jest do nich adres poczty elektro nbicznej i ze zostala automatycznie odeslana. Chcialabym napisac zaby zarezerwowali dla nas pokoj w czesci w ktorej byl przeprowadzoany remont.Napiszcie jak znacie. Pozdrawiam i dziekuje.
Trwa
X