Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Djerba/Libia 7+7

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Djerba/Libia 7+7

  Hi, Mam tylko 2 male pytanie do osób ktore wróciły z wyjazdu 7+7 Djerba+Libia (Triada): 1. Jakie sa wycieczki fakultatywne z Djerba? (z biur lokalnych) Czy warto na ktores pojechac, czy raczej sobie darowac. Czy jest np. wycieczka do Kairouan? 2. Mam duzy dylemat czy pojechac na wycieczke fakultatywna na Safarii (np. 2 dniowa) dodatkowo? Czy wystarczy jednak to co oferuje Triada. pozdrawiam marillos

 • #2
  ~Marillos napisał(a):

  > Hi,
  > Mam tylko 2 male pytanie do osób ktore wróciły z wyjazdu 7+7
  > Djerba+Libia (Triada):
  > 1. Jakie sa wycieczki fakultatywne z Djerba? (z biur lokalnych)
  > Czy warto na ktores pojechac, czy raczej sobie darowac. Czy
  > jest np. wycieczka do Kairouan?
  > 2. Mam duzy dylemat czy pojechac na wycieczke fakultatywna na
  > Safarii (np. 2 dniowa) dodatkowo? Czy wystarczy jednak to co
  > oferuje Triada.
  >
  > pozdrawiam marillos
  Jeśli jakaś fakultatywna, to tylko safari. Nie z Triady, bo to mafia, ale z biurem lokalnym. Kairouan jest w programie objazdówki do Libii, zwiedza się najważniejsze rzeczy. Sam objazd daje w kość, wielka improwizacja i bajzel, może kiedyś się poprawi, wróciłem 2 dni temu i jestem wściekły na Triadę, skończy się sądem. pozdrawiam - jur47

  Komentarz


  • #3
   Właœnie wróciłem z wycieczki zorganizowanej przez Triadę Djerba Libia – ogólnie koszmar i nie jest to opinia tylko moja !!!!
   Hotele Traf wszystkie byle jakie, pełne robactwa, brak wody prze z 2 dni w pierwszym hotelu, wyżywienie œniadanie : serek masełko kawa dżem, Kolacja serwowana : zupa, i danie na goršco (zimne) ciastko.
   Jeżeli chodzi o objazd
   Koszt obiazdu miał wynieœć 50 euro a wyniósł 95
   Zła organizacja –cały czas byliœmy w trasie –mało zwiedzanych obiektów a co najważniejsze (proszę przeliczyć liczbę dni pobytu w Libi i odjšć jeden dzień czekania a na wjeŸdzie i jeden dzień na wyjeŸdzie z Libi co da nam 2 dni pobytu w Libi nie mówišc o 12 godzinnym siedzeniu w autobusie na granicy.
   Jestem zmęczony i nie mam sił pisać więcej
   Napisałem na miejscu reklamację podobnie jak 90 pozostałych osób
   Więcej informacji dla szczególnie zainteresowanych rockland@wp.pl

   Komentarz


   • #4
    Ja bym w takim razie z mafią na wakacje nie pojechała :/

    Komentarz


    • #5
     ledwo wrócilismy z tej wycieczki, podejscie triady do klienta jest niepoważne, zadna informacja nie może być brana na poważnie, umowa to tylko papierek. wprowadzanie w błąd klienta to też chleb powszedni. nie polecam tej wycieczki wręcz ostrzegam i odradzam. Triada strasznie umoczyła nie po raz pierwszy. Pozdrowiania dla Sławka i rodziców (spoko ekipa)

     Komentarz

     Trwa
     X