Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Cesarskie Miasta w grudniu czy lepiej wiosna?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Cesarskie Miasta w grudniu czy lepiej wiosna?

Cesarskie Miasta w grudniu czy lepiej wiosna?

Wg mnie w grudniu lepiej.

Komentarz

Najlepiej w kwietniu, maju, czerwcu lub wrześniu bo dni do zwiedzania są dłuższe.

Komentarz

Ja byłem na początku września. Im bardziej w głąb kraju tym goręcej, zdarzało się wtedy nawet 40 stopni.

Komentarz

Ja wręcz MARZĘ o wyjeździe do Maroka.. Czekam tylko na decyzję męża bo on mówi że jest tam trochę niebezpiecznie..

Komentarz

Polecam Maroko, bo naprawdę warto! Na południe wybrać się lepiej wiosną. Ja byłam w lipcu i w okolicach Zagory temperatury sięgały 50stopni! Cieżko było to wytrzymać. Jednak południe jest przepiękne, w górskich wioskach czas jakby się zatrzymał. Zaś Cesarskie Miasta to zupełnie inny charakter wycieczki. One obie się wzajemnie uzupełniają. Maroko trzeba zwiedzić na objazdach. Wyjazd do Agadiru i kilka fakultetów nie odda walorów tego kraju.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Maroko, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X