Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

WARTO??

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• WARTO??

Wyjazd mi się podoba, cena też ok, są jeszcze miejsca, ale pytam Was - czy za taką cenę lepiej szukać czegoś gdzie indziej? Był ktoś w Nepalu?

Zdecydowanie warto, byłam (Indie -Nepal) i jeszcze raz pewnie tam wrócę.

Komentarz

Sam nie byłem, ale słuchałem opowieści i przeglądałem zdjęcia znajomego, który był w Nepalu. On jest wprost oczarowany tym miejscem
      Ostatnio edytowane przez jusek ; https://www.wakacje.pl/forum/member/66396-jusek o 9th November 2013, H:i

Komentarz

Warto i to zdecydowanie! Byłam rok temu na wycieczce zorganizowanej przez Rainbow Tours. Program strasznie mi się podobał. I nie żałuję, bo jak tam byłam to co chwilę szczena mi opadała. Szczególnie polecam Katmandu i Park Chitwan. Warto też rozglądnąć się po wioskach newarskich.

Komentarz

Wczoraj wróciłam z Nepal - Indie z RT. Chętnie opowiem na wszystkie pytania. Na pewno warto. W naszej opinii (prawie cała grupa zgodna co do tego) Nepal bije Indie na głowę. Jak się ogarnę ze zdjęciami, to podrzucę linka.

Komentarz

czekamy na relację!

Komentarz

Czyli nadal czekamy... Marzy mi się taka komercyjna wycieczka ale z wolnym czasem 1-2-3 dni...
              Jestem bardzo ciekawa,czy znajdę ponieważ Nepal jest moim wielkim marzeniem ze względu na bliskość Himalajów. Chciałabym zobaczyć z bliska K4, Nangę Parbat i kilka innych ogromnych wzniesień. Moim celem jest dotarcie do bazy wyprawowej i poodychanie trochę TYM HIMALAISKIM powietrzem... Póki co pozostaję powolne planowanie i intensywne ćwiczenia

Komentarz

Trwa
              X