Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bańska Bystrzyca-Słowacja

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bańska Bystrzyca-Słowacja

Wybieramy się z ekipą na SYLWESTRA do BB,jakie lokale,miejsca imprezowe możecie polecić dla NIE NARCIARZY... :-)))

Jak to?Nikt nic nie wie?Czy słowacja to za ubogie progi....?

Komentarz

?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????

Komentarz

Słowacja w tamtym rejonie to zadupie jakich mało w Europie. Pełno cyganów i od godziny 21-ej prawie wszystko zamykają. Byłem w kilku miejscach w Słowacji i wszędzie podobnie. Psy ****mi szczekają po godz. 21. Za to Słowacja to piękne góry ,raj dla narciarzy, aplinistów, grotołazów, piękne termalne źródła.
        Jeśli jedziesz tam dla zabawy to straszna pomyłka.

Komentarz

Wynika z tego że NIE FAJNIE wybrałem...... :-(((( Ale mam nadzieję że i tak będzie OK!

Komentarz

Trwa
          X