Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Zimowisko Słowacja Chopok z ok-tours

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Zimowisko Słowacja Chopok z ok-tours

Witam, kto jedzie na zimowisko z ok-tours na Słowacje Chopok ? Jaki zapowiada się śnieg ?

Właśnie wróciłem ze Słowacji ,byłem z żoną i synem w Tatralandi.
    Za 3 dniowy pobyt zapłaciłem 1400 zl ...trochę dużo
    ale na temat.Wybraliśmy się na narty na Chopok (taka duża górka oddalona od Liptovskiego Mikulasa ok.25 km)
    I wielkie zaskoczenie ,niedziela ,ferie a tu ludzi tak 5% tego co w Polsce.
    Niespodzianka odkryła się natychmiast .Karnet 3-4 godzinny kosztuje 29 euro dla dorosłych 24 dla młodzieży i 19 dla dzieci.Dla 3-4 osobowej rodziny to wydatek straszny.Jedzenie na stoku -kanapka 2,5e ,piwo ok.3e itp. Ceny jakieś k..a z kosmosu a jakości Alp austriackich tam nie ma.Smutna panienka w okienku ,i pod stokiem może 30 samochodów .Oki rezygnujemy z nart nieopodal jest Jaskinia Svobody.Wchodzimy i co ....bilety dla dorosłych 7 e dla pozostałych 4 e ,parking samochodowy 5 euro i policja słowacka poluj.ąca na Polskich turystów ,zatrzymali 4 samochody tylko na Polskich blachach i przez pół godziny tłumaczyli ,że u nich jeżdzi się wolniej.Kara 50 euro bez kwitka ,200 e z kwitkiem ...wybór prosty.K..a co się dzieje gdzie ja jestem na Ukrainie ..albo na Białorusi ?.
    Wyjazd bez szaleństw na 3 pełne dni jedynie z obiadami w mieście w cenie ok.5-9 e od osoby wyniósł mnie ponad 3000 PLN ,więc to chyba porażka .

Komentarz

Oni /słowacy /dalej mają mentalnosc komuny,pracuja jakby za karę.

Komentarz

Trwa
      X