Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Słowacja-narty i zakwaterowanie w Holiday Village Tatralandia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Słowacja-narty i zakwaterowanie w Holiday Village Tatralandia

Spedziliśmy cudowne wakacje w Holiday Village Tatralandia. Wspaniała atmosfera, czyściutko, wysoki standard, miła obsługa i oczywiście przepiękne krajobrazy. Na terenie ośrodka znajduje się bardzo dużo atrakcji, począwszy od kortu tenisowego, placów zabaw dla dzieci,placów sportowych, kominków, ognisk, do wyporzyczalni sprzętu. Można odwiedzić Western City, spróbowac swoich sił na linowym torze przeszkód Tarzania , zakosztować pysznych potraw w Restauracji Zbojniecka Koliba i oczywiście wykąpać się w termalnej wodzie w Aquaparku Tatralandia. Tatralandia jest największym i najlepszym parkiem wodnym na Słowacji, w Polsce i Czechach. Mają tam ponad 20 zjeżdżalni, baseny termalne i wiele atrakcji. Dla zdrowia, relaksu i urody proponuję wizytę w Witalnym Swiecie- kompleks 16 parowych, wodnych i masujących kąpieli oraz saun. Z Holiday Village Tatralandia kursuje darmowy Aqua Ski Bus do Jasnej oraz zakwaterowani goście mają 20% rabat na wyciągi. Na terenie ośrodka jest wiele gratisowych atrakcji dla zakwaterowanych gości,-snowtubing, snowrafting, krykiet zimowy, mini-wyciąg narciarski, bajkowa trasa slalomowa i wiele innych. Jak nie wiesz gdzie się wybrać na zimowe lub letnie wakacje-gorąco polecam Holiday Village Tatralandia. Po nartach najlepiej wykąpać się w termalnej wodzie w Aquaparku Tatralandia. Jak wakacje- to tylko Holiday Village Tatralandia w Słowacji

wszystko to prawda, tylko na nartach niestety się nie najeździsz - FATALNA infrastruktura: kiepskie wyciągi, nieprzygotowane trasy ( 75% nieczynnych) tłumy ludzi - kolejki w których trzeba stać do godziny. Chyba że chcesz jeździć na oślich łączkach - tam czekasz mniej.
    A TATRALANDIA i baseny termalne - rzeczywiście SUPER.
    POLECAM , ale nie na narty!

Komentarz

Właśnie wróciłem ze Słowacji ,byłem z żoną i synem w Tatralandi.
      Za 3 dniowy pobyt zapłaciłem 1400 zl ...trochę dużo
      ale na temat.Wybraliśmy się na narty na Chopok (taka duża górka oddalona od Liptovskiego Mikulasa ok.25 km)
      I wielkie zaskoczenie ,niedziela ,ferie a tu ludzi tak 5% tego co w Polsce.
      Niespodzianka odkryła się natychmiast .Karnet 3-4 godzinny kosztuje 29 euro dla dorosłych 24 dla młodzieży i 19 dla dzieci.Dla 3-4 osobowej rodziny to wydatek straszny.Jedzenie na stoku -kanapka 2,5e ,piwo ok.3e itp. Ceny jakieś k..a z kosmosu a jakości Alp austriackich tam nie ma.Smutna panienka w okienku ,i pod stokiem może 30 samochodów .Oki rezygnujemy z nart nieopodal jest Jaskinia Svobody.Wchodzimy i co ....bilety dla dorosłych 7 e dla pozostałych 4 e ,parking samochodowy 5 euro i policja słowacka poluj.ąca na Polskich turystów ,zatrzymali 4 samochody tylko na Polskich blachach i przez pół godziny tłumaczyli ,że u nich jeżdzi się wolniej.Kara 50 euro bez kwitka ,200 e z kwitkiem ...wybór prosty.K..a co się dzieje gdzie ja jestem na Ukrainie ..albo na Białorusi ?.
      Wyjazd bez szaleństw na 3 pełne dni jedynie z obiadami w mieście w cenie ok.5-9 e od osoby wyniósł mnie ponad 3000 PLN ,więc to chyba porażka .

Komentarz

ceny za Skipass - to jest nie prawda..... ja polecam Chopok Jasna i nocleg w okolici www.noclegi-slowacja.com.pl

Komentarz

Trwa
        X