Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

pola namiotowe na Słowacji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pola namiotowe na Słowacji

Wybieram się na Słowacje pod namiot niestety nie moge znaleźć pól namiotowych interesuje mnie region nad Jeziorem Orawskil i/lub okolice Liptovskiego Mikulasu. Jeżeli ktoś był w tamytch rejonach to jakie są ceny i warunki sanitarne?

Też planuje wyjazd nad jezioro Orawskie i za bardzo nie wiem gdzie. Z tego co wyszukałam w necie pole namiotowe jest w Slanickiej Osadzie. Co do cen niestety nie udziele informacji. Jakbys cos więcej wiedział to prosze o maila pozdrawiam

Komentarz

ja bylam w maju nad samym jeziorem orawskim, tylko ze wynajmowalam kwatery. ale ta babka co wynajmowala mnie i mojemu facetowi pokoj ma tez pole namiotowe, o ile sie niemyle to bylo okolo 80 koron za miejsce i chyba z 5 czy 10 za namiot jak sie chcialo.miejscowosc ta nazywala sie Namestovo. nie jest to duza miejscowosc wiec razcej niemozna sie w neij zgubic. kolo namestova byl most a tam dalej jadac na dolny kubin (ale przy stacji skrecajac w lewo)miedzy drzewami trafialo sie na wlasnie domki i pole namiotowe.p.s. cena w sezonie za pokoj miala byc 250 koron za osobe.

Komentarz

Trwa
      X