Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Koh Samui

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Koh Samui

Czesc ,lecimy w tym terminie z Berlna.Czy ktos sie wybiera?Koh Samui

~`AS11 napisał(a):

> Czesc ,lecimy w tym terminie z Berlna.Czy ktos sie wybiera?Koh
    > Samui

Czesc, akurat sie miniemy. Ladujemy 07.07.08 w Bangkoku.

Pozdrowiena.

Komentarz

Czesc ,zycze udanego urlopu.Pozdrawiam AS

Komentarz

polecam bar SOLO na soi mango i strawberry margharite! milego wypoczynku!

Komentarz

~w napisał(a):

> polecam bar SOLO na soi mango i strawberry margharite! milego
          > wypoczynku!

Dzięki ,zanotowałem informacje, już mam ochotę na tego drinka.Mam pytanie czy <a href="http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/hotel-plaza-6995.html" target="_blank">Plaza</a> Lamai to dobry wybór? Pozdrawiam

Komentarz

lamai troche daleko ale fajnie,na 'bo puth' jest sympatycznie..

Komentarz

kto zna aktualne ceny wyciczek po koh samui?,proszę o informację......

Komentarz

Wybieramy się do Bangkoku11 czerwca, na 4 dni a potem na Samui. Podpowiedzcie p[roszę jak i co warto zobaczyć, gdzie pojechać . Czy ktoś z Was nurkował na Samui?
                Każda sugestia jest bardzo cenna dla mnie, nigdy jeszcze nie byłem w tym regionie a z mądrości i doświadczenia innych naprawdę WARTO skorzystać!
                Pozdrawiam serdecznie J.P.

Komentarz

Witam,

Lece na Samui i zastanawiam się czy lepiej zarezerwować hotel przez internet czy bedąc na miejscu. Jak bedzie taniej?

Komentarz

Witam,
                    Właśnie od 7 września planuję podoby wypad Bangkok + Samui.
                    Mam już ofertę na wylot z W-wy do BKK liniami FINAIR (2200zl/os)
                    Czy możecie mi powiedzieć gdzie zarezerwować lot z BKK>Samui ? które linie lokalne wybrać ?

Czy łatwo znaleźć lokum na Samui ?

Pozdrawiam

Komentarz

Np. przelot w 2 strony z Monachium do Bangkoku + 2 noce w hotelu Prince Palace ze śniadaniami kosztuje 518 euro, 11 nocy na Samui z HB w hotelu First Bungalow Beach Resort 160 euro

Komentarz

Hej

Bezposrednio na Koh Samui lata tylko bangkok airways i tai airways.Bilety mozesz zabukowac na ich stronkach.Jezeli chcesz duzo taniej to www.airasia.com ,najtansze azjatyckie linie lotnicze,lot do Surat Thani
                        ,na lotnisku czekaja busy ,ktore zabiora cie na przystan i dalej lodzia na wyspe...))Jezeli chodzi o wrzesien to na Koh Samui znajdziesz bez problemu lokum.do koloru do wyboru.Prawda jest taka ,ze jak tylko postawisz noge na wyspie to otocza cie "agenci" z ofertami resortow,wycieczek,wypozyczalni itd,itp.....:

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tajlandia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                        Trwa
                        X