Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

PRAKTYCZNE RADY - SKANES EL HANA!!!!!!!!!!!!!!

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • PRAKTYCZNE RADY - SKANES EL HANA!!!!!!!!!!!!!!

  Witajcie Drodzy Turyœci! W sobotę wróciliœmy z chłopakiem z hotelu Skanes El Hana w Monastirze. Dzięki informacjom znalezionym tu wczeœniej na forum spędziliœmy cudowny tydzień w Tunezji i nie mamy żadnych zastrzeżeń do hotelu. Ktoœ stwierdził, że ten hotel to 2 œwiaty. Jeœli wykorzystacie kilka trików, to myœlę, że będziecie zadowoleni ze spędzonych tam wakacji. Oto nasze uwagi i podpowiedzi: - przy meldowaniu się w hotelu warto włożyć coœ w paszport (my włożyliœmy 5 dolarów od pary) i poprosić o ładny pokój z widokiem na morze – w ten sposób trafiliœmy do pokoju 2007, z którego roztaczał się piękny widok na palmy, baseny, morze i Sousse w oddali, w całym hotelu nie widzieliœmy żadnego insekta, a łazienka była odnowiona; fakt meble nie sš najnowsze, ale krzesła nie rozpadajš się, jak się na nich usišdzie! - w hotelu sš 2 stołówki – jedna po lewej stronie jak się wchodzi do hotelu od strony ulicy (przy recepcji), do drugiej idzie się zaœ na prawo i w dół (przy butiku). Stołówka przy recepcji jest lepsza. Przy meldowaniu dostaliœmy kartę na stołówkę (przyjechaliœmy tam w nocy, nie wiem, czy jak się przyjedzie w dzień karta nie jest już na którejœ ze stołówek), rano poszliœmy do stołówki przy recepcji, tam jest taki przemiły pan (niewysoki, z wšsem) – to jest szef kelnerów, kłania się po polsku „dzień dobry”, daliœmy mu kartę i on przydzielił nam stolik; żadnych kłopotów żołšdkowych, ani zażaleń do stołówki. Czytałam, że jak sami was przydzielš do tamtej gorszej stołówki, to trzeba zabrać swojš kartę ze stolika i iœć na następny posiłek z niš do ww. szefa kelnerów do drugiej stołówki. - jeœli boicie się kradzieży rzeczy z pokoju, to zainwestujcie w małš kłódkę za 2 zł My jak gdzieœ jechaliœmy wrzucaliœmy cenne rzeczy do walizki i zamykaliœmy jš na kłódeczkę-zawsze to jakoœ „odstrasza”, a walizka zamknięta na kłódkę jest bezpieczniejsza także na lotnisku! Nam nic nie zginęło, nie słyszeliœmy też o kradzieżach od znajomych. - Skanes El Hana rzeczywiœcie znajduje się

 • #2
  Chcę jeszcze tylko zapytać jeśli chodzi o leżaki na plaży i przy basenie czy w przypadku opcji All Inc. również są płatne... ? Bo na forum nie jest to nigdzie wporst powiedziane. I czy są w okolicach Skanes el Hana jakieś rafy? Jest sens brać maskę do nurkowania?

  Komentarz


  • #3
   wieś bawi sie w tunezji

   Komentarz


   • #4
    Oooo... widzę że kolega sam dobrze wie, pewnie to praktykuje...

    Komentarz


    • #5
     Może ktoś inny ma dodatkowo jakieś praktyczne porady ( świeższe niż te powyżej ).
     W sierpniu lecimy z żoną do tego hotelu.

     Komentarz


     • #6
      Polecam zajrzeć na strony:
      holidaycheck, easygo, oraz forum gazeta.pl w zakładkę turystyka/Tunezja - opinie o hotelach

      Komentarz


      • #7
       Wielkie dzięki zaraz sobie poczytam

       Komentarz       Zobacz także

       Przerwany

       Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
       Trwa
       X