Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kto wybiera się od 15 lipca do Sousse?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kto wybiera się od 15 lipca do Sousse?

Po raz pierwszy jadę na wakacje sama. Cieszę się strasznie na słońce, palmy, morze i egzotykę ale chętnie spędziłabym też czas w gronie miłych osób. Mam nadzieję, że nie będę skazana na odludny pobyt. Piszcie jeśli chcecie.

Powiedz jeszcze w jakim hotelu i skąd wylatujesz. Byc może spotkamy się na miejscu.

Komentarz

Hotel El-Hana - wylot z Warszawy. Lat 29.

Komentarz

Hej

Ja lece 16-go z Wawy do El Hana Beach. Ja 26 + kobitka 27.

Pozdrowka
        sati

Komentarz

O, fajnie no to mam nadzieję że się poznamy na miejscu oczywiście o ile będziecie chcieli towarzystwa osób trzecich.
          w razie czego piszcie do mnie ajzak@wp.pl

Komentarz

hej!
            Ja lecę 15 do Portu El Kanatoui , hotel Vincci Center z Wrocka, z Celectours.
            Pozd!M

Komentarz

A ile Was bedzie?

Komentarz

pisałam przecież że jadę sama samiuteńka - bo moi znajomi mnie niestety wystawili do wiatru. A ponieważ musze odpocząć od pracy decyduję się po raz pierwszy na wyjzad solo. Mam nadzieję że nie będę żałowała.

Komentarz

No tak...sorki - nie czytalem od poczatq Jesli chodzi o mnie to mozesz na mnie liczyc - lubie towarzystwo Mysle ze kobitka tez nie bedzie miala nic przeciwko zebysmy np. jezdzili sobie na wycieczki w wiecej niz 2 osoby...

Mam nadzieje ze sie jakos rozpoznamy w tlumie...

Komentarz

no to będzie super!

jak się rozpoznamy...hmmm, mnie na pewno będzie łatwo rozpoznac bo będę pewnie jako jedna z nielicznych poruszała się w pojedynkę. Aha, może na recepcji zostawię info jakieś?

Komentarz

No to chyba mnie bedzie jeszcze latwiej rozpoznac - dlugie wlosy, glany (chyba ze wezme sandaly) ogolnie raczej sie wyrozniam w tle

Juz sie nie moge doczekac

Komentarz

Ja tez już nie mogę sie doczekac! Boszsz...już nawet pracować mi się nie chce! Już chcę leżeć na plaży!!! I sączyć drinie z parasolką! )

Zapraszam na GG 1008673 - może łatwiej będzie się porozumieć.

Komentarz

Heya

Ja też lecę solo, 15 lipca, z Wawy do Sousse, hotel Marhaba Club. Słuchajcie, musimy się koniecznie spotkać! Byłoby super chruper ;-)
                          a

Komentarz

lecę 15 lipca z Okęcia do Tunezji do Mahdi koło Sousse może ktoś leci też opdezwij się

Komentarz

Ja lecę do hotelu Samara z Katowic, czy ktoś również?

Komentarz

Trwa
                              X