Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

hotel Panorama

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• hotel Panorama

Witam
    Lecimy z rodzinką do panoramy 19.06.09
    czy ma ktos jakieś fotki z hotelu i plaży - będziemy wdzięczni
    Pozdrawiam

.. fotek nie mam .. hotel marny, daleko od plaży, przy bardzo ruchliwym rondzie ... plaża szeroka i ładna ..

Komentarz

Fotki hotelu sa w internecie , a wszyscy chca za niska cene luxus jak w hotelu 5 gwiazdkowym. Pokoje czyste .Do plazy wcale nie jest daleko , a ruch z ulicy w cale nie jest uciazliwy gdyz okna sa zamkniete ze wzgledu na klimatyzację. Posiłki bardzo dobre. W moim odczuciu lepiej jest niz w hotelu Samara.

Komentarz

Byłem 2 tygodnie w hotelu Samara i z tą opinią bym się nie zgodził.. Oby dwa położone w centrum, Samara dużo bliżej plaży, dwa w miarę fajne baseny, ogród a Panorama.. Basen na dachu to troszkę kałuża,, Standard trochę gorszy.. Wszystko zależy od różnicy w cenie... Panorame polecam osobom lubiącym miejskie hotele.. którym nie zależy na basenie i odległości od plaży, bo reszta faktycznie ok

Komentarz

mam uprzejme pytanko
          jakich drinków można sie napić w barze hotelowym lub na plazy i jaki podaja alkohol w przypadku all

Komentarz

hej jadę do Tunezji 18 czerwca hotel panorama może mi ktoś powiedzieć jak tam czy jedzenie jest dobre i wo gule ile powinien ważyć bagaż

Komentarz

Do plaży nie jest wcale daleko. Jedzenie dobre ale troszkę mógłby być większy asortyment. Bardzo miła obsługa.

Komentarz

.. jesli ktos lubi prosto z ogrodu hotelowego wyjść na plażę .. to z Panoramy jest daleko ...
                .. jeśli komuś nie przeszkadza kilkunastominutowy spacer bardzo ruchliwa ulicą to z Panoramy daleko nie jest ... ;-))))
                .. pozdro Darku ... ;-)

Komentarz

Jak czytam te opinie to az się we mnie gotuje. Ludzie, a Wy penie chcielibyście w cenie poniżej 1000 zł (odliczając przelot i dojazd do hotelu z lotniska, bo z tego co wiem w Polsce jak musicie dojechać to też płacicie) apartamentów iście prezydenckich. Troche zrowego rozsądku. Hotel, no cóż za tą cenę to chyba się nie spodziewacie luksusu 5*. Ważne, ze jest czysto, sprzątane, miła obsługa, a już wymiana ręczników co dzień (góra co dwa) to według mnie luksus. Plaża ładna, spacerkiem do 10 minut - no przepraszam bardzo, a czy w Polsce to macie apartamenty na plaży ?. Jedzenie smaczne, a ten All za około 500 zł (odliczcie jeszcze noclegi za dwa tygodnie) to myślicie, ze dołóżka Wam powinni przynieść. Ludzie trochę obiektywizmu i normalnego podejścia do życia. Jak szukacie luksusu to nie ma sprawy wystarczy za niego zapłacić. Zamiast za wczasy 1600 zapłaćcie 3600 i wtedy oczekujcie. Ja byłam tam z mężem i 11 letnim synem i uważam, ze za tą cenę u nas niestety nie spędzilibyśmy takich wakacji. Pozdrawiam - Anka

Komentarz

... Aniu .. tylko nie dopuść do stanu wrzenia ... ;-))))
                    ... relanium .. może ... ?? ... ;-)))

Komentarz

jade do PAnoramy od 06 sierpnia., kto leci?moje gg3751661

Komentarz

Wybieramy się 20.08 do Panoramy leci ktoś wtedy?

Komentarz

Witam,

My również wylatujemy 20.08. Wylot mamy z Poznania. Chętnie poznamy kogoś z hotelu Odezwij się na maila: doorota82@poczta.onet.pl

Komentarz

ja z mezem wylatujemy 15 sierpnia na 2 tyg do panoramy z katowic leci ktos??

Komentarz

Oj ja sie nie zgadzam ze u nas za te pieniadze nie wypoczniesz..apartament nad morzem na 5 osob kosztuje 1500zl za tydzień.tam masz za osobę tyle wiec nie przesadzajmy z tym że w innych krajach jest taniej,napewno jest ciekaweij bo to inna kultura i inne jedzenie.

Komentarz

Trwa
                              X