Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Sayonara Kalabria

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Hotel Sayonara Kalabria

  Szukam info(opisu wrazeń) z pobytu w hotelu Sayonara (kalabria)

 • #2
  Włąsnie wróciliśmy z Sayonary gdzie spędziliśmy bardzo przyjemne wakacje! Hotel odpowiadający swoim 3 gwiazdkom, z fajnym basenem, przepieknym widokiem na miasteczko NIcoterę i z bujna roslinnoscią. Przed każdym bungalowem mini "podwóreczko" ze stolikiem i krzesełkami, gdzie można wieczorem posiedzieć i wypic pyszne włoskie winko. Ciekawa okolica - np. miasteczko Tropea - ok. 20 min pociągiem. FAjnie zorganizowane wycieczki - Sycylia i Wyspy Liparyjskie - warte swojej ceny - ok 50 euro za osobę. Ale najbardziej podobały nam się zajęcia dla dzieci prowadzone przez przesympatyczne dziewczyny. Praktycznie przez cały dzień były jakieś atrakcje dla dzieci. Jeśli ktoś planuje wyjazd dziećmi, to uważam, że Sayonara to idealne miejsce!

  Komentarz


  • #3
   sayonara to miłe miejsce z dobrym jedzeniem. To co jest koszmarem, KOSZMAREM podkreślam to muzyka, która gra do godziny 1 w nocy. Głośniki nie są ustawione na dyskotekę, tylko w kierumku wioski. Sama muzyka nad basenem, gdzie odbywa się dyskoteka nie jest taka głośna, ale jest przenoszona przez wodę w basenie i wpada do pokoi, które są z betonu. Pokój zamienia się w pudło rezonansowe. Normalny człowiek nie jest w stanie tego wytrzymać. Poziom hałasu oceniam jako 120-130 decybeli. Pertraktacje z Włochami nic nie dają. Wszyscy, wszyscy narzekali na hałas. Nie ważne czy to my Polacy, czy Włosi, czy Niemcy. Jest to tym bardziej wkurzające, bo na 400 osób będących w sayonarze. 15- 20 bywa na dyskotece, z czego 5 tańczy.

   Komentarz


   • #4
    rok temu byliśmy w hotelu sayonara i wróciliśmy z ogromnymi uśmiechami, jeszcze większymi walizkami wypchanymi włoskimi łakociami i jeszcze większą masą POZYTYWNYCH wspomnień! hotel adekwatny do 3 gwiazdek, lazurowe morze, świeże owoce, raj dla dzieci, ale to co o nim faktycznie stanowi to super atmosfera - włoscy animatorzy, pyszne, elegancko podane jedzonko (obsługa w obowiązkowych garniturach), sumienny house-keeping a także rezydent - p. Małgosia (ORKA TRAVEL), która zmieniła w naszych oczach stereotyp polskiego przewodnika. wycieczki na Sycylię i Lipary zorganizowane zgodnie z planem, bez przynudzań w autokarze. natomiast zaskoczeniem były dla nas organizowane przez nią wycieczki bez opłat do pobliskiej tropei, pizzo czy na capo vaticano - po prostu za samą cenę biletu kolejowego (ok. 4 euro/osoba) zwiedziliśmy z nią wszystkie pobliskie miejscowości - super!

    ps polecam absolutnie każdą lodziarnię w nicoterze i obowiązkowo targ co niedziela na górze w nicoterze (rezydent jedzie z wami autobusem miejskim) miłego pobytu

    Komentarz

    Trwa
    X