Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

hotel Rada Siri

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• hotel Rada Siri

Czy ktoś był w hotelu Rada Siri w Montepaone? Proszę o opinie.

Bede tam w 2giej połowie lipca........

Komentarz

Będę tam na przełomie maja i czerwca 2006. Triada, 7+7, Sycylia/Kalabria. Wybiera się tam kto?

Komentarz

wróciłem, mogę coś napisać na priva, albo poczytaj wyżej, jest ciut moich wypocin w temacie 7+7. Ale objazd jest super, a Taormina, Palermo i Etna - to jest to...

Komentarz

i jak?? warto zapłacić, czy lepiej zostać przy apartamentach, bo zloty środek *** nie berdzo ma chyba sens?

Komentarz

znowu dłużej mnie nie było, więc przepraszam za zwłokę. Jest tak: ludzie chwalili sobie apartamenty, bo po remoncie, całkiem obszerne, wyposażone itp. No i cena. Wariant *** osobiście stanowczo odradzam. Rada Siri jest OK, choć na pewno nie **** w/g naszych standardów. Jeżeli lubisz leniuchowac przy basenie - to jedź.

Komentarz

a jak miejscowość?
              mogę prosić o opinię na maila?
              BARDZO PROSZE!!!!

Komentarz

Niedawno wróciłem z Włoch. Byłem z biurem podróży Triada opcja 7+7. Zaczęło się od 7 dni wypoczynku w hotelu Rada Siri - i jestem zadowolony. Bardzo miła obsługa, a jedzenie wspaniałe - m.in. z tego słynie hotel - serwuje wspaniałe posiłki - codziennie coś innego było. Na śniadanie bufet do wyboru do koloru - zawsze byłem na jedzony, kolacja - przystawki, potem 2 dania (wybiera się na co ma się ochotę z menu) i deser. Napewno przytyłem
                Pokoje ok. Tv, lodówka są, lecz jest jeden minus tzn. klima jest centralna tzn. hotel włącza i wyłącza klime o pewnych godzinach więc może isę wydawać że ona pracuje a tymczasem nie dostarcza chłodu.
                Basen jest ok ale było tak gorąco że nie mogłem tam wysiedzieć więc wolałem plaże, na której był wiatr. Plaża żwirowo-kamienista ujdzie.
                Miasteczko ładne i spokojne. Jak byłem to był zorganizowany koncert jazzowy - grali chyba do 3 w nocy ale to wogóle nieprzeszkadzało. Polecam.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X