Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

KALABRIA MARINA DI NICOTERA hotel VILLAGIO

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• KALABRIA MARINA DI NICOTERA hotel VILLAGIO

POSZUKUJĘ INFORMACJI O HOTELU VILLAGIO W MARINA DI NICOTERA WYJAZD Z ORKA TRAVEL, JAKIE SA NAJBLIŻSZE MIEJSCOWOŚCI, WARUNKI HOTELOWE ITD. WYLATUJĘ W PIĄTEK

ja byłam w zeszłym roku w Villagio Residence Smedille W Marina di Nicotera,ale z neckermannem.Warunki były super!!Najblizsze miejscowości to Ricadi,Bratico i przepiekna Tropea z kościółkiem na skarpie.Warto popłynać na Sycylie.Woda w morzu zaj..czysta...To sa przepiekne okolice

Komentarz

pierob

już ci zazdrościmy. w sayonarze jest suuuper hotel jak to 3 * obsługa i rezydentka jola na 6* polecamy wycieczki pociągiem do Tropei, Ricadi, Pizzo obowiązkowo wykup wucieczke na sycylie naprawde warto i na wyspy

plaża i basen w sayonarze są oki ale roślinność powla swą bujością

życzymy udanego pobytu i pozdrów rezydent Jole od nas )

Komentarz

Wróciłem tydzień temu. Super jest. Doskonała rezydentka , Małgosia. Pozdrów ja koniecznie. Bedziesz zadwolony z pewnoscia z wyjazdu. Orka: bez zastrzezeń, biuro warte polecenia.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X