Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kalabria

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kalabria

Witam jezeli ktoś był w Kalabrii proszę o opinie i uwagi, wybieramy się do Green Garden na tydzień, co polecacie? Pozdrawiam

Byłam w kalabrii na Capo vaticano w zatoce Santa Maria. Villagio Residence Smadille--RAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na Ziemi!!Polecam Sycylię i Etnę, wyspy liparyjskie nie za bardzo. Tropea i koścół santa maria

Komentarz

dzieki

Komentarz

...........i koniecznie grillowanego merlina.........pycha..........))

Wojtek

Komentarz

hehe zaczyna sie smakowicie, na jakie ceny sie naszykowac?

Komentarz

..........byłem dokładnie rok temu.................
            ..........w mini marketach ceny jedzenia nie odbiegają drastycznie od naszych...........za wyjątkiem specjałów regionalnych jak sery,owoce morza czy suszone warzywa w oliwie........ale za to wszędzie się dużo płaci
            .........owoce i warzywa na przydrożnych straganach kosztowały od 1-2,5E za kg.......
            ..........w restauracyjkach ceny różne..........pizza czy spagetti od 4E wzwyż.........ogólonie za 30-40E można było już dobrze pojeśc w 4 osoby............ale za bardziej wyszukaną kolację.....czyli owoce morza i sałatki,dobra ryba,wino,likierek cytrynowy,kawa i deser.....50E we dwójkę...
            ..........miejsce piękne i spokojne..........powinno się Wam podobać.........nie wiem tylko jak Green Garden,bo ktoś tu na forum kiedyś bardzo narzekał.....ale niektórym ciężko dogodzić...

Wojtek

Komentarz

Chcemy odpocząc wymagań ogromnych nie mamy, w kraju pogoda zwariowana (właśnie pada za oknem) i dlatego Włochy - wycieczkę kupiliśmy dzisiaj i nie było dużego wyboru ... dzięki za informację pozdrawiam

Komentarz

Hej
                a kto coś wie o kościołach w okolicach Briatico?

Komentarz

No ten kościoł Santa Maria w Tropei--cudo. Ceny zwariowane, najtańsze są pomidory --ale Wam zazdroszczę tam jest tak pięknie!!!!!!!

Komentarz

hej Anita...jak mowa o Kalabrii,to Ty od razu tu ;-))
                    ja chyba Kalabrię sobie na razie daruję,samolotowych wycieczek jak na lekarstwo i hotele niepewne jakieś...zastanawialiśmy się nad tym Green Garden właśnie,no ale nie wiem
                    poza tym wynajęcie samochodu na miejscu jest tam podobno bardzo drogie,a bez samochodu to lipa...komunikacja kiepska i nie wszędzie dojedziesz
                    jak nie znajdziemy jakiegoś dobrego lasta na Kanarki,to kto wie,czy nie Turcja wreszcie
                    a Ty na Rodos kiedy?

Komentarz

Andi daj sobie spokój z tymi kanarkami w tym roku:-))) , widziałaś te prognozy?? Te fronty, te deszcze na Teneryfie???A te jaja z prima charterem??? Bierz Turcję tanio i pewnie!! Ja na rodos 5 sierpnia;-)) Pozdro

Komentarz

Plo, z jakiego biura jedziesz ?

Komentarz

Rainbobow tours i mam nadzieję że nas nie zawiodą (szczególnie po czytaniu forum)

Komentarz

ja też interesowalam się Green Garden...opinie na forach w sumie nie były jakos tragicznie złe;na pewno będzie ok :-)
                            a mogłabym liczyć na jakąś relację na forum po powrocie?;byłabym wdzięczna,bo uzyskać tu jakieś info o Kalabrii graniczy z cudem
                            pozdrawiam i życzę super urlopu :-)

Komentarz

oki jak wrócimy opowiemy

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Wlochy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X