Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Passo Tonale - narty

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Passo Tonale - narty

Czy ktoś z Was był na nartach w miejscowości Passo Tonale (Włochy)? Jakie tam są trasy? Czy jest zazwyczaj wystaczająco dużo śniegu pod koniec marca ? Wszelkie opinie na temat tej miejscowości mile widziane. Pozdrawiam.

Trasy bardzo zróżnicowane każdy znajdzie coś dla siebie.Ja byłem tam w ubiegłym roku kwaterę mieliśmy w Ponte di Legno 10 km od Tonale. Tonale jest dość wysoko więc śnieg powinien być, zresztą tam możesz wjechać na ok.3000mnpm.

Komentarz

Dla tych,ktorzy byc moze beda chcieli sie wybrac do Tonale-bardzo polecam-szczegolnie slabo i sredniozaawansowanym-zaawansowani moga sie nudzic-ja bylam z biurem podrozy Olimp w hotelu Miramonti-hotel jak hotel-bez rewelacji,jedzenie przecietne-nie bylo zadnych wpadek wiec hotel moge polecic-przechodzi sie przez ulice i kawalek dalej jest wyciag krzeselkowy a dalej wszedzie na nartach ze skipassem AdamelloSki-na lodowiec Paradiso i do Ponte di Legno-miasto jest male,2 male supermarkety,mnostwo knajp i pare sklepow z pamiatkami i to wszystko-miejscowosc mozna przejsc w 15 minut.

Komentarz

Witam,

Byliśmy w Passo Tonale na święta pod koniec marca. Śniegu było sporo w porównaniu właśnie z Ponte di Legno, gdzie już przy stacji na dole wszystko płynęło Masz też lodowiec do dyspozycji, gdzie aura iście zimowa więc w razie czego możecie wyjechać wyżej !!!
        Stoki dość zróżnicowane i dla wymagających (szczególnie czarna z lodowca) i dla tych początkujących, szerokie i raczej odsłonięte, po stronie Ponte di Legno bardziej zalesione. Dla nas jednak miejscowość, w której nie bardzo jest co robić wieczorami, knajpek mało i niespecjalne, pamietam, że mieliśmy problem, żeby znaleźć coś fajnego na kolację, raczej "restauracje" hotelowe.
        Niemniej jednak wyjazd udany, pogoda w tym czasie jest piękna, słonecznie i ciepło, raz była śnieżyca, w pozostałe dni trochę nas przyrumieniło podczas zjazdów i na leżaczkach z bombardinio w dłoniach ))

Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu !!!

Komentarz

Trwa
        X