1937 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Uroczy kompleks położony na malowniczej mierzei w regionie Pafos. Oferuje 230 komfortowych pokoi z widokiem na morze lub ogród, zapewniając Gościom spokojny wypoczynek w otoczeniu bujnej roślinności i malowniczych widoków. Obiekt zbudowany został w 1980 roku i częściowo odnowiony w 2019 roku. Goście mogą korzystać z restauracji serwujących dania międzynarodowe i lokalne.
Położenie
Położony jest w malowniczej miejscowości Kissonerga, w otoczeniu pięknych plaż i malowniczych widoków na morze.
- ok. 700 m od restauracji i barów
- ok. 800 m od najbliższego sklepu
- 6,5 km od starożytnych Grobowców Królewskich
- 8,5 km od centrum Pafos
- 26 km od lotniska w Pafos
Plaża
Bezpośrednio przy hotelu znajduje się mała, piaszczysta plaża z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Zejście do morza odbywa się po schodkach.
Dla dzieci
Oferuje brodzik, plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji oraz możliwość zamówienia opieki nad dziećmi.
Baseny
Na terenie obiektu dostępne są baseny, w tym zewnętrzny. Przy basenach znajdują się leżaki i parasole dostępne bez dodatkowej opłaty.
Atrakcje
Animacje dla dzieci i dorosłych, wieczory z muzyką na żywo, karaoke oraz dyskoteki. Do dyspozycji Gości są także siłownia, tenis stołowy, rzutki oraz możliwość gry w bilard za dodatkową opłatą.
Dodatkowe informacje
Dostępne jest bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu, całodobowa recepcja oraz możliwość wypożyczenia rowerów oraz samochodów. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany, pokoje zadbane czyste, jedzenie bardzo dobre, obsługa super.
Położenie hotelu wyjątkowe, widoki z tarasu gdzie spożywa się posiłki rewelacyjne, polecam 👍👍👍
Nie ma
Pobyt w Cynthiana Beach Hotel był fantastyczny! Największe wrażenie zrobiło na mnie położenie hotelu – widok na morze o każdej porze dnia był po prostu przepiękny. Pokoje były codziennie dokładnie sprzątane, dzięki czemu przez cały pobyt panował komfort i porządek.pokoj mieliśmy rewelacyjny widok na może z każdej strony ! Obsługa bardzo życzliwa i zawsze gotowa do pomocy. Jedzenie smaczne i różnorodne, a hotelowa atmosfera sprzyjała prawdziwemu wypoczynkowi. To miejsce, do którego wraca się we wspomnieniach jeszcze długo po powrocie do domu. Z całego serca polecam i mam nadzieję odwiedzić ten hotel ponownie! 🌴☀️
Codzienne sprzątanie pokoju, wymiana ręczników.
-
Witam byliśmy w tym hotelu i nie mamy żadnych zastrzeżeń co do ceny obiektu i lokalizacji , miejsce ciche spokojne na odpoczynek , jedzenie smaczne nie brakowało niczego wszystko dokładane na bieżąco . Hotel w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach .
Zejście do morza gdzie nie we wszystkich hotelach obok tego miejsca było blisko sklep przystanki autobusowe . Miejsce spokojne baseny fajne i bardzo dużo leżaków gdzie nie musisz wstawać o 5 rano żeby zająć leżaki. Moim zdaniem hotel warty polecenia .
Moim zdaniem wad nie znajdę jedynie szkoda że baseny nie posiadają podgrzewanej wody bo jednak w Maju woda bardzo zimna .
Hotel położny w miejscu wprost magicznym. Lepszego widoku nie można siebie wymarzyć. Pokoje czyste, schludne, sprzątane na bieżąco.
Położenie hotelu i widok jest nie do opisania -to trzeba zobaczyć - tam trzeba być☺️
W trakcie obiadokolacji brak bezpłatnych napoi - choćby wody. Obsługa przeszkadza przy kolacji dopytując o numer pokoi i zapisuje chęć zakupu napoju czy alkoholu. Dość niestosowne i trochę irytujące. Poza tym są mili o i uprzejmi.
Bardzo dobry hotel, pięknie położony. Fajne wejście do morza - zatoczka przez którą przelewały się fale, a z drugiej strony zejście po trapie do zatoki otwartej. Przemiła obsługa. Smaczne jedzenie. fajnie zorganizowane wycieczki dodatkowe. (...) Polecamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy co wspominać.
Położenie hotelu jest doskonałe. Dobre wejście do wody, dużo leżaków na plaży. Piękny widok z balkonu na morze, można podziwiać zachody słońca. Smaczne i różnorodne jedzenie. Przemiła obsługa.
Brak
Tripadvisor