Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Położenie: jedyny 4-gwiazdkowy hotel w modnej dzielnicy Jumeirah Beach Residence, położony w sąsiedztwie Dubai Marina, bezpośrednio przy słynnej Promenadzie "The Walk" ze sklepami, restauracjami i kawiarniami, z widokiem na Zatokę Perską oraz zejściem do słynnej piaszczystej plaży Jumeirah. Transfer do kilku centrów handlowych (wliczony w cenę). Czas transferu z lotniska w Dubaju ok. 45 minut.
Wyposażenie: nowo wybudowany hotel o minimalistycznej architekturze i wystroju dysponuje łącznie 342 pokojami położonymi w 25 piętrowym budynku głównym. Wspaniałe lobby z recepcją, kilka restauracji, barów i kawiarni, bezprzewodowy Internet w całym obiekcie (wliczony w cenę), mała arkadia handlowa. Na zewnątrz basen bez krawędzi oraz bar przy basenie. Korzystanie z prywatnej plaży wielokrotnie nagradzanego hotelu Jebel Ali Golf Resort & Spa (transfer wliczony w cenę ok. 30 minut).
Pokoje dwuosobowe z widokiem na morze (1-2A): nowoczesne i komfortowe, ok. 36 m kw; klimatyzacja, TV satelitarna (LCD), internet bezprzewodowy i prasa codzienna (wliczone w cenę). Wanna z prysznicem, WC, bidet, szlafroki.
Pokoje superior z widokiem na morze (1-2B): ok. 36 m kw, poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe.
Pokoje typu club z widokiem na morze (1-2C): ok. 36-39 m kw, położone na najwyższych piętrach budynku z dostępem do Executive Lounge.
Junior suite z widokiem na morze (2-3D): ok. 55 m kw; położone na najwyższych piętrach budynku, dodatkowo wanna z hydromasażem oraz oddzielny prysznic; poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe.
Suite z widokiem na morze (2-3E): 75 m kw, poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe.
Dzieci: oddzielny basen dla dzieci, "Cool Kids Club Zone" dla dzieci w wieku 4-12 lat.
Sport i zdrowie: siłownia, łaźnia parowa, sauna, jacuzzi; za opłatą nowoczesne centrum wellness & SPA z różnymi zabiegi na ciało i masaże.
Śniadania lub dwa posiłki: posiłki w formie bufetu. W przypadku rezerwacji dwóch posiłków możliwość korzystania z programu Dine Around i spożywania kolacji tematycznych w sąsiednim hotelu Oasis Baech Towers.
Mieliśmy genialny widok na Marinę. Pokój nowoczesny, codziennie sprzątany. Sam hotel świetnie położony. Wszędzie blisko. Całe mnóstwo atrakcji Dubaju. Jedzenie bardzo dobre. Świetna włoska pizza. Hotel dla osób wymagających wysokiego standardu. Polecam.
Widok z okna, lokalizacja, bardzo wysoki standard
Bardzo dobry hotel w świetnej lokalizacji. Tuż przy plaży JBR promenady The Walk i Dubai Marine. Z hotelu piękne widoki na Dubaj i nowo otwartą atrakcję Ain Dubai. Eleganckie wnętrza hotelu, ładne pokoje. Pyszna kuchnia. Hotel rewelacyjny jeśli ktoś szuka idealnego położenia, przy plaży i w samym centrum Dubaju oraz wysokiego standardu.
Lokalizacja Wysoki standard Blisko plaży Ładne widoki na okolicę
Hotel zrobił na mnie oszałamiające wrażenie, przede wszystkim widoki - na Dubai Marina i Dubai Ain (największy na Świecie Diabelski Młyn - atrakcja otwarta 21.10.2021). Strefa basenowa z wydzielonym basenem dla dzieci (zadaszony) oraz spory basen z barierką i łagodnymi schodkami, dodatkowo winda, którą można zjechać do poziomu ulicy i dostać się na plażę JBR. Pokoje bardzo przestrzenne i luksusowe. Z całego serca polecam włoską restaurację Motorino, która jest na terenie hotelu (wspaniałe przystawki i pizza). W okolicy hotelu liczne restauracje i wypożyczalnia samochodów. Super hotel :)
fantastycznie położony przy plaży JBR, blisko Dubai Marina, piękne widoki z basenu i pokoi, na Marinę, morze i Dubai Ain (Diabelski Młyn), udogodnienia dla osób mających problem z poruszaniem się.
brak
Hotel rewelacyjnie położony, w nowej częśći Dubaju przy głównej promenadzie z dostępem do wielu sklepów i restauracji oraz praktycznie przy samej plaży Jumeirach. Hotel nowocześnie urządzony, bardzo dobre wyżywienie. Wszystkie pokoje od strony plaży, super widok nie tylko na morze ale również na najnowszą atrakcję Dubaju największy diabelski młyn na świecie Alin Dubai.
Położenie, nowoczesne wnętrza, bardzo dobra kuchnia
Świetna lokalizacja, do pięknej piaszczystej plaży kilka minut spacerem. Pokoje z widokiem na może i niedawno otwarta atrakcje największy diabelski młyn na świecie. Dodatkowo w piątki i soboty na rondzie obok hotelu zaobserwować można kierowców w ich luksusowych samochodach.
lokalizacja
brak