Dobry13 opinii
5,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Oasis Saranda

Last minute
Kod oferty: WAK647946
plaża
plaża
okolica hotelu
obiekt
plaża
plażaplażaokolica hoteluobiektplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Atrakcyjna lokalizacja: w pierwszej linii brzegowej, w miejscowości Saranda - jednym z trzech najładniejszych kurortów Albanii.
 • Na plaży: centrum nurkowe, wypożyczalnia łódek, skuterów i rowerów (dodatkowo płatne).
 • Tylko 500 m do plaży z łagodnym zejściem do morza.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  18.04.2021 Niedziela

  Wykwaterowanie

  25.04.2021 Niedziela

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK647946Region: Wybrzeże JońskieOrganizator: Prima Holiday

  Położenie

  Hotel znajduje się w miejscowości Saranda, jednym z trzech najatrakcyjniejszych kurortów Albanii. Saranda, to ciekawe, klimatyczne miasto położone w pobliżu greckiej Wyspy Korfu nad Morzem Jońskim. W centrum miejscowości znajdziemy imponującą promenadę, punkt informacji turystycznej, szereg sklepów pamiątkarskich, kawiarni i restauracji specjalizujących sie głównie w owocach morza. Odległość do najbliższej restauracji, sklepu wynosi ok. 300m.

  Plaża

  Hotel usytuowany jest w pierwszej linii brzegowej, odległość od morza wynosi ok. 100m. Do najbliższej, zorganizowanej plaży ok 500m (plaża żwirowa, z łagodnym zejściem do morza). Istnieje możliwość dojazdu na pobliską, bardzo ładną, piaszczystą plażę autobusem (za niewielką opłatą).

  Leżaki i parasole na plaży - dodatkowo płatne (ok. 3-5 EUR/komplet: 2 leżaki + parasol). Na plaży znajduje się centrum nurkowe, wypożyczalnia łódek, skuterów i rowerów (dodatkowo płatne).

  Hotel

  Obiekt został zbudowany w 2006 r., a ostatni remont w 2012 r.

  Do dyspozycji gości

  Recepcja z lobby, klimatyzowany bar- restauracja serwująca dania kuchni albańskiej i międzynarodowej z tarasem słonecznym.

  Zakwaterowanie

  Hotel posiada 22 ładnie i wygodnie urządzone pokoje (możliwość 1 lub 2 dostawek w formie łóżek pojedynczych) z balkonami (większość pokoi z bezpośrednim widokiem na na morze, pozostałe z bocznym widokiem na morze) i łazienkami (prysznic, wc, suszarka do włosów). W pokojach znajdują się: TV (telewizja kablowa), klimatyzacja (indywidualnie sterowana, bezpłatna). Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka - odpłatnie (ok. 5 EUR/dzień).

  Wyżywienie

  All Inclusive light: śniadania w formie bufetu, lunch w formie bufetu i kolacje w formie bufetu. Podczas lunchu i kolacji serwowane są bez ograniczeń napoje bezalkoholowe: soki, cola, woda oraz alkoholowe: lokalne piwo i brandy lub raki.

  Informacje dodatkowe

  Cena

  Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, opłaty lotniskowe i transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej np. Covid-19. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) , VAT; bagaż: dla lotów czarterowych 23 kg, dla lotów na połączeniach rejsowych w tym LOT tylko bagaż podręczny - 8 kg. Przy przelocie na grecką wyspę Korfu, transfer promem do Albanii jest wliczony w cenę *.

  Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

  Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

  Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 5 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), w przypadku połaczeń rejsowych (nie czarter) w tym LOT opłaty za bagaż rejestrowany ok. 250pln, wycieczek fakultatywnych

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

  Warunki wjazdowe

  WIZA: Obywatele RP mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.

  • dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Albanii jest ważny paszport lub dowód osobisty. PASZPORT: Od maja 2009 r. obywatele RP mogą wjeżdżać do Albanii na podstawie ważnych dowodów osobistych. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.

  • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  • zgodnie z informacją potwierdzoną przez ambasadę Albanii w przypadku podróży dziecka do lat 18 tylko z jednym z rodziców (ewentuanie opiekunem prawnym) wymagana jest pisemna zgoda drugiego rodzica(opiekuna prawnego) na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica(opiekuna prawnego) jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica(opiekuna prawnego) - wymagany jest akt zgonu w j. angielskim.

  Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/albania

  Doba hotelowa

  UWAGA !!! DOBA HOTELOWA W ALBANII KOŃCZY SIĘ O GODZ. 11:00

  Dokumenty podróży

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

  Covid-19

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

  Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

  Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. W związku z obowiązującym Rozporządzeniem możliwe jest zwolnienie z obowiązkowej kwarantanny przy powrocie do Polski. Warunkiem jest przedstawienie negatywnego wyniku testu (dowolnego typu) wykonanego na max. 48h przed momentem przekroczenia granicy Polski przy powrocie.

  UWAGA!! Zaświadczenie zawierające wynik testu zwalniającego z kwarantanny po powrocie do Polski bezwzględnie musi być wystawione w języku polskim lub angielskim. Wynik przedstawiony w innym języku nie jest honorowany przed polskie Służby Graniczne!

  Szczegóły rozporządzenia znajdują się pod linkiem: https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000015301.pdfPodstawowe zasady bezpieczeństwa:

  Do dokumentów podróży dołączane są deklaracje zdrowia do wypełnienia przez klientów.

  • korzystanie z maseczek ochronnych nie jest obowiązkowe;

  • leżaki będą dostępne wyłącznie na plażach hotelowych; na plażach ogólnodostępnych nie będzie możliwości wypożyczenia leżaków;

  • w hotelach mają być dostępne środki dezynfekujące; pokoje w hotelach będą sprzątane pod nieobecność gości przez personel wyposażony w środki ochrony indywidualnej.

  Obostrzenia

  Obowiązek Noszenia Maseczek

  Od 15 lipca do odwołania obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych we wszystkich zamkniętych pomieszczeniach (w transporcie publicznym, w biurach, na klatkach schodowych, w windach, w centrach handlowych, sklepach, supermarketach, marketach i punktach usługowych). W przypadku nieprzestrzegania tego obowiązku służby policji, straży miejskiej, struktury inspektoratu państwowego zostaną . Wprowadzony akt normatywny ustala wysokość grzywny na 2,000 ALL (ok. 15 EUR) za każdorazowe naruszenie nakazu.

  Zamknięcie Klubów Nocnych I Dyskotek

  Decyzją rządu Albanii od dnia 20 lipca zabrania się otwierania klubów nocnych, dyskotek, barów i wszelkiego rodzaju usług tego rodzaju w zamkniętym lub otwartym otoczeniu, z wyjątkiem restauracji. Po godzinie 20.00 zabroniona jest muzyka we wszystkich obiektach usługowych na terenie Albanii.

  Każda osoba podróżująca do Albanii musi mieć przy sobie wypełniony i wydrukowany druk wjazdowy: pobierz formularz

  Rozporządzenie, które weszło w życie 29maja br. wprowadza następujące zasady na terenie Republiki Albanii:

  • dopuszcza możliwość poruszania się po całym kraju dla wszystkich kategorii pieszych, rowerów, motocykli, oraz innych pojazdów bez ograniczeń,

  • dopuszcza prowadzenie działalności gospodarczej przy przestrzeganiu protokołów bezpieczeństwa oraz zachowaniu powszechnie obowiązujących norm sanitarnych,

  Wyłączone z w/w punktu ( nadal obowiązuje zakaz) są poniższe kategorie:

  • kluby nocne,

  • zbiorowe formy kultury i rozrywki (teatry i kina),

  • baseny

  Zakazane są do odwołania masowe zgromadzenia w przestrzeni zamkniętej lub otwartej, (konferencje, wiece, uroczystości ślubne lub pogrzebowe).

  Uwaga

  • Przy zakupie oferty z przelotem na Korfu, prosimy o zwrócenie uwagi, że ostatni prom z Korfu do Albanii wypływa o godzinie 19:00. W przypadku lądowania na Korfu o godzinie uniemożliwiającej dotarcie do portu przed godziną 19:00, transfer nie będzie możliwy do zrealizowania w tym dniu.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  17°C
  Temperatura w nocy
  11°C
  Temperatura wody
  14°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każdy z podróżujących musi posiadać wypełniony i wydrukowany dokument dostępny pod poniższym linkiem: zobacz więcej.
  Uwaga!
  W sytuacji, gdy lądowanie przed transferem do Albanii odbywa się w innym kraju, prosimy o sprawdzenie obowiązujących w nim warunków wjazdowych.


  Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
  Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.
  Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.3
  Magda
  Pobyt - Maj 2015Grupa przyjaciół
  Byłam w maju, przed sezonem turystycznym, tak wiec plaze puste, ruch na ulicy nie przeszkadzał, widok na zatoke piekny. Mialam pokój nad tarasem, tak wiec mogly przeszkadzac rozmowy i zapach tytoniu, ale pokoj traktowalam tylko jako sypialnie, wiec wieczorem po prostu padałam i tyle. Brak windy nie byl problemem. Wyzywienie... no cóż, nie powalało, ale było go wystarczająco i smaczne, choc mam wrazenie, ze jak w sobote ugotowali rosół, to kolejne dni ten rosół zmieniał dodatki i stawał sie inną zupą lub potrawką, na koniec nawet był zupą rybną z kawałkami kurczaka ;) poniewaz duzo zwiedzałam, stołowałam sie głównie w restauracjach a obiadokolacja byla raczej przekąską. Pokoje czyste, dzialajaca klimatyzacja, posciel przez ten krótki pobyt nie zmieniana, ale wystarczylo poinformowac obsługe i nie bylo problemu. Obsluga niestety mowiaca tylko w swoim jezyku (przed sezonem) ale nie bylo problemu z porozumiewaniem sie, wszyscy usmiechnięci (moze dlatego, ze nie rozumieli co sie mówi ;) ) do plazy daleko, kilkaset metrow, ale chyba jeszcze nikomu spacer nie zaszkodzil. Ogolnie samo Sarande nie przystosowane dla dzieci, nie tylko ten hotel. Na razie to jeden wielki plac budowy, brak barierek nad skarpami, czasem poręcz przy schodach zmienia sie w drut kolczasty itp. To jest niestety inny świat ;) ale przez to fascynujący. Przepiękne okolice, parki, dzika przyroda, wszystko to rekompensuje niedogodnosci hotelowe. Wczesniej nasłuchałam sie historyjek o samej Albanii, tak wiec hotel był miłym rozczarowaniem, bo spodziewałam sie, ze bedzie gorzej ;) byłam przygotowana na to, ze np nie bedzie przez dwa dni wody, czy prądu, na szczescie nic takiego nie miało miejsca ;) gdyby taki hotel był we Włoszech czy Francji, pewnie bym troche narzekała, ale tu było naprawde fajnie i przyzwoicie, tak ... sielsko ;) jak dla mnie, osoby, ktora nie lubi siedziec w hotelu, a głównie zwiedza, za te pieniądze wielki plus...
  ZaletyBlisko centrum
  WadyRuchliwa ulica

  5.1
  Singiel Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2015Seniorzy
  Przecietnie, na kolana nie powala ale bywałoo gorzej
  ZaletyTo że niezbyt duży
  WadyZbyt dalekood plaży

  8.6
  lucas Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2015Grupa przyjaciół
  Wrócimy tam niebawem :) Spotkani Albańczycy są niezwykle sympatyczni i pomocni, a szczególnie ci z hotelu Oasis.
  ZaletyKameralny, korzystnie położony hotel, z bardzo miłą, uśmiechniętą i pomocną obsługą. widoki na zatokę przepiękne. Bardzo dobre jedzenie. Spokojna okolica.
  WadyStosunkowo daleko do promenady, jednak dla osób, które lubią ruch nie stanowi to problemu.

  8.6
  Małgo
  Pobyt - Sierpień 2014Grupa przyjaciół
  Hotelik wywarł bardzo pozytywne wrażenie, przyjazna atmosfera sprawiała że czuło się tam prawie jak u siebie :)
  ZaletySuper hotelik, przytulny, miła obsługa mówiąca po angielsku. Czysto, sprzątany codziennie, nowe ręczniki. Blisko do plaży. Piękne widoki na morze.
  WadyTrochę głośno od ulicy.

  7.6
  Ola
  Pobyt - Sierpień 2013Para
  Maly hotelik z fajnym tarasem i rodzinna atmosfera.Sympatyczni wlasciciele i pomocny personel.W naszym pokoju nie bylo lodowki ale byla na dole przy barze gdzie mozna bylo trzymac swoje napoje,telewizora nie ogladalismy bo nie bylo na to czasu,lepiej bylo posiedziec na tarasie z przeslicznym widokiem na morze popijajac winko:) Brak windy nam akurat nie przeszkadzal bo dostalismy pokoj na 2 pietrze.Jedzenie bylo ok jak na nasz tygodniowy pobyt natomiast gdybym miala tam zostac jeszcze tydzien to faktycznie moglo by mi zaczac przeszkadzac.Ogolnie polecam na 1 tydz.