Gindlgut

Kod oferty: WAK650110
Last minute
Kod oferty: WAK650110
1/8
budynek główny
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
kuchnia / aneks kuchenny

Opis oferty

Region: AmadeOrganizator: NekeraKod oferty: WAK650110

Kraj

Austria

Położenie

Spokojne, tereny narciarskie ok. 1km, ski bus przed obiektem..

Wyposażenie

Recepcja, WiFi w całym obiekcie.

Zakwaterowanie

Apartamenty standardowe " number 4" (ok. 21m2): prysznic, WC, suszarka,TV, WiFi, wneka kuchenna (kuchenka gazowa lub elektryczna, czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa), ogrzewanie, balkon. Apartamenty " number 6" (ok. 41m2): wyposażone jak apartamenty " number 4", dodatkowo pomieszczenie mieszkalno-sypialne. Apartamenty " number 2" (ok. 65m2): wyposażone jak apartamenty " number 4", dodatkowo pomieszczenie mieszkalno-sypialne. Apartamenty " number 3" (ok. 65m2): wyposażone jak apartamenty " number 4", dodatkowo pomieszczenie mieszkalno-sypialne i sypialnia. Apartamenty " number 5" (ok. 65m2): wyposażone jak apartamenty " number 4", dodatkowo pomieszczenie mieszkalno-sypialne i sypialnia.

Wyżywienie

Bez wyżywienia.

Opłata klimatyczna

Ok. 2 EUR/dzień/os. od 15 lat.

Parkowanie

Za opłatą..

Zwierzę domowe

Obiekt nie akceptuje zwierząt.

Przyjazd od godz. 15:00, wyzjad do godz. 10:00

Kategoria nekera

2,5 gwiazdki, kategoria lokalna: 2,5 gwiazdki

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Mocne strony

• ski bus przed obiektem

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
22.01.2022

Wykwaterowanie

Sobota
29.01.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

0°C
-6°C
2

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Osoby nie posiadające zaświadczenia z negatywnym wynikiem testu, certyfikatu zaszczepienia lub ozdrowienia zobowiązani są wypełnić formularz online na stronie internetowej. Formularz).

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR najwcześniej 72 godziny przed podróżą lub antygenowy najwcześniej 24 godziny przed podróżą. Zwolnieni z obowiązku wykonywania testu są zaszczepieni dawką przypominającą. Należy także przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR najwcześniej 72 godziny przed podróżą lub antygenowy najwcześniej 24 godziny przed podróżą. Należy także przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów. Osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nie zostaną zakwaterowane na terenie Austrii.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia (we Wiedniu wiek dziecka zwolnionego z testów to 6 lat). Starsze dzieci muszą przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów. Osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nie zostaną zakwaterowane na terenie Austrii.
Test: tak, PCR najwcześniej 72 godziny przed podróżą lub antygenowy najwcześniej 24 godziny przed podróżą.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Miejscowość Flachau położona jest w samym sercu terenu Ski Amadé, w pobliżu autostrady Tauern. Otoczona przez łagodne wzgórza, typowa austriacka miejscowość górska oferuje wszystko, co przyprawi turystów o szybsze bicie serca. Warto wybrać się do tej wyjątkowej miejscowości, z której roztacza się przepiękny widok na szczyty górskie.

Atrakcje turystyczne

Do jednych z wielu oferowanych tu atrakcji należą: jazda na nartach i na snowboardzie, narciarstwo biegowe, saneczkarstwo i wędrówki. Narciarze spędzający tutaj zimowe wakacje mogą jeździć na nartach m.in. w stacji narciarskiej Flachauwinkel, skąd kursują gondolki w kierunku Zauchensee oraz wyciąg krzesełkowy w kierunku Kleinarl. Atrakcją ośrodka jest oświetlony stok, możliwość wzięcia udziału w sannie konnej, a także niezliczona ilość wiejskich gospód, winiarń i hotelowych restauracji. Ponadto znajdują się tutaj także lodowiska, kryte baseny, sauny, kryte korty tenisowe, squash, w końcu, jak przystało na tętniącą życiem turystycznym miejscowość -dyskoteki.

Kamery