0
Dobry100% poleceń
8.0
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Mozart Landeck

Kod oferty: WAK466647
Kod oferty: WAK466647
1/11
budynek główny
budynek główny
budynek główny
basen
recepcja / lobby

Promocja

SnowTrex - NARTY 2022/2023Oferta promocyjna z bezpłatną zmianą rezerwacji do 42 dni przed wyjazdem i bezpłatną rezygnacją (do 30.09.2022 r. możesz zrezygnować z wycieczki bez ponoszenia kosztów pod warunkiem, że do wyjazdu zostało nie więcej niż 14 dni).

Opis oferty

Region: Tyrol ZachodniOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK466647

Miasto

Landeck

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Stylowy, 4-gwiazdkowy Hotel Mozart znajduje się w centrum Landeck, ok. 1,5km od terenu narciarskiego Venet, który doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi. W odległości ok. 300m zatrzymuje się bezpłatny autobus dla narciarzy do stacji Venet. W obiekcie dostępny jest hol z recepcją, Wi-Fi, nowoczesna lounge z otwartym kominkiem, winda, restauracja, hotelowy bar, tradycyjna izba limbowa, pokój z kominkiem, pokój zabaw dla dzieci, strefa rozrywki (ok. 60m?) i taras. Do dyspozycji gości są również przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów, jak również bezpłatne miejsca parkingowe i garaż (ograniczona dostępność). Ponadto obiekt posiada kryty basen (w godz. 07:00 - 22:00), a także fińską saunę, łaźnię parową, kabinę z podczerwienią i pokój relaksacyjny (w godz. 15:00 - 19:00), z których można bezpłatnie korzystać. Za opłatą dostępne są masaże i solarium.

Dodatkowo na miejscu (od ok. grudnia do marca) otrzymają Państwo „Tirol West Card”, kartę, która upoważnia do skorzystania bezpłatnie lub ze zniżką z oferty rekreacyjnej, jak na przykład korzystania z miejscowych autobusów (postbus w regionie), jazdy na łyżwach w Landeck, wędrówek wieczornych itd. (zastrzeżone prawo do zmian, wg info. na miejscu).

Pokojekomfortowe i nowoczesne pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/wc, częściowo oddzielne wc, tv kabl., wi-fi, telefon, radio, sejf, suszarkę do włosów, lusterko kosmetyczne i balkon.wyżywieniezawarte w cenie wyżywienie hb plus obejmuje napój powitalny, obfite śniadanie w formie bufetu z musli, kawą. w godzinach popołudniowych podawana jest kawa i ciasto (w godz. 16

00 - 17:00). Na kolację serwowane jest 5-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym. Na życzenie menu dziecięce. Kolacja bożonarodzeniowa z butelką wina i wypiekiem 24.12. oraz gala sylwestrowa z balem 31.12. są również w cenie.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Napój powitalnyMenu bożonarodzeniowe i sylwestroweKarta gościa (wg opisu)Tenis stołowy (ograniczona dostępność)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Garaż (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

SolariumMasażePłaszcz kąpielowy do wypożyczenia: ok. 5,- €

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,80 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 1 dzieci), hb plus

Nowoczesne pokoje z podwójnym łóżkiem, dostawką (tylko dla dzieci do 17. roku życia włącznie) i TV kabl.balkon

Juniorsuite 4-osob. (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), hb plus

Nowoczesne pokoje z łóżkiem podwójnym, 2 łóżkami rozkładanymi (tylko dla dzieci do 17. roku życia włącznie) i TV kabl.

Balkon

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb plus

Nowoczesne pokoje z TV kabl.balkon

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), hb plus

Nowoczesne pokoje z podwójnym łóżkiem, podwójną kanapą sypialną (tylko dla dzieci do 17. roku życia włącznie) i TV kabl.

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/wc (maks. 1 dorosły + 1 dziecko), hb plus

Nowoczesne pokoje z łóżkiem pojedynczym, dostawką (tylko dla dzieci do 17. roku życia włącznie) i TV kabl.balkon

Dojazd

Kolej: Landeck (w miejscowości)Przelot: Innsbruck (ok. 75km), Friedrichshafen (ok. 150km), Zurych (ok. 220km), Monachium (ok. 220km), Salzburg (ok. 250km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski venet

Maks. wysokość: 2212mMin. wysokość: 780mWys. miejscowość: 817mWyciągi łącznie: 7Orczyki: 3Krzesełka: 3Gondole: 1Trasy łącznie: 22kmTrasy zielone/niebieskie: 6kmTrasy czerwone: 15kmTrasy czarne: 1km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
26.12.2022

Wykwaterowanie

Poniedziałek
02.01.2023

Dostępne pokoje

Pokój 2-osob. prysznic/wc

dwa posilki, prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, maks. 2 doroslych + 2 dzieci

dwa posilki, prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Juniorsuite 4-osob., maks. 2 doroslych + 2 dzieci

dwa posilki
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

2°C
-4°C
2

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.