Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

16

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegBiuro podróży (przedsiębiorca): IndexKod oferty: WAK695479

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Dla dzieci
  • Kurort nadmorski

Atrakcje

  • Spa & Wellness
  • Basen odkryty

Opinie 5

JEAN MICHEL L

Opinia z serwisu Tripadvisor

Wrzesień 2023
Dodano: 24.09.2023

5.0

wspaniałe miejsce

Niespodzianka! Przyjechaliśmy bez rezerwacji (ale znając cenę 'booking') naszym wynajętym samochodem i udało nam się zaparkować go za darmo na strzeżonym terenie obiektu (miejsc jest niewiele) i skorzystać z bardzo niskiej ceny pokoju z wliczonym śniadaniem, bez dyskusji z osobą odpowiedzialną za recepcję, która mówiła płynnie po angielsku, uśmiechnięta i odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Wybraliśmy pokój z przodu budynku, ponieważ pokoje z widokiem na basen były zbyt drogie dla nas. Pokój był czysty, wykładzina również, piękna łazienka, odpowiednie meble, czysta i wygodna pościel na dużym łóżku, cicho, winda, wszystko jak w 3-gwiazdkowym hotelu z pełnym zakresem usług. Śniadanie w formie bufetu na wysokim poziomie z ogromną ilością potraw, piękna jadalnia. Dużym plusem jest plaża niedaleko hotelu, do której można dostać się prywatnym wyjściem, zaledwie 300 metrów pieszo od obiektu! Położony w nowym Nessebar z wieloma okolicznymi barami i restauracjami oferującymi przystępne ceny. Można też dojść pieszo 1,2 km do typowego i bardzo turystycznego starego Nessebaru, perełki tego regionu. Naprawdę świetne miejsce, które warto odwiedzić bez umiaru!

Opinia przetłumaczona | 

Zobacz oryginał


Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Nesebyr 1 km w linii prostej od hotelu
Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

Zobacz więcej

Nesebyr

Pogoda

22°C
18°C
20°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź