Dobry13 opinii83% poleceń
7,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Avenue Deluxe

Lato 2021
Kod oferty: WAK645287
obiekt, basen
obiekt
basen
basen
basen, zjeżdżalnia, dla dzieci
obiekt, basenobiektbasenbasenbasen, zjeżdżalnia, dla dziecirecepcja / lobbyrecepcja / lobby, restauracjapokójpokójpokójsport i rekreacja, SPA
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Neseber - niekwestionowany numer jeden na liście bułgarskich hitów. Malowniczo położony - na półwyspie wychodzącym w morze.
 • Las Vegas Wschodu - idealna propozycja na wakacje w przystępnej cenie dla amatorów życia nocnego.
 • Action Aquapark - największy park wodny w Słonecznym Brzegu z 18-metrową zjeżdżalnią.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK645287Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Yobboo

  Region

  Bułgaria

  Opis oferty

  Drodzy Klienci, już od wielu lat Yobboo Travel oferuje Wam wysokiej jakości wyjazdy poprzez współpracę ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami na całym świecie.

  Do każdej oferty dołączamy wyjątkowy na rynku pakiet korzyści Yobboo Travel

  • przy tanich liniach lotniczych karty pokładowe RÓWNIEŻ na lot powrotny dostarczamy przed rozpoczęciem podróży

  • gwarancja niezmienności ceny GRATIS na wszystkie oferty

  • wsparcie centrum alarmowego 24/7

  Teraz nasze wyjazdy objęte są Ubezpieczeniem Kosztów Leczenia COVID-19.

  Hotel

  Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ochłody można zaznać w odkrytym basenie, a wypoczynku w hotelowym ogrodzie, na masażach (dodatkowa opłata), w saunie, łaźni parowej i łaźni tureckiej. Dla wielbicieli sportu przygotowano centrum fitness (dodatkowo płatne). Na terenie hotelu znajduje się restauracja. Obiekt oferuje bezpłatne WiFi i prywatny parking.

  Lokalizacja

  Hotel jest usytuowany w miejscowości Słoneczny Brzeg, 300metrów od Morza Czarnego i 1km od plaży Cacao Beach. Odległość od lotniska w Burgas wynosi 25km.

  W pobliżu- supermarket- 50metrów, najbliższy przystanek autobusowy- 100metrów, główna ulica z licznymi barami i klubami nocnymi- 1,5km, park wodny Action Aquapark- 2,3km.

  Udogodnienia

  Całodobowa recepcja, odkryty basen, ogród, masaże (dodatkowa opłata), sauna, łaźnia parowa, centrum fitness (dodatkowo płatne), restauracja, bezpłatne WiFi, prywatny parking.

  Pokoje

  Na wyposażenie pokojów składa się telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Pokoje posiadają łazienkę z prysznicem. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.

  Cena zawiera

  • Przelot,

  • Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (tzw. shuttle bus - transfer łączony),

  • Bagaż podręczny do 10kg w tanich liniach lotniczych (Ryanair - 40 x 20 x 25 cm, Wizzair 40 x 30 x 20 cm),

  • Bagaż podręczny do 8kg i rejestrowany do 20kg w liniach Corendon

  • Bagaż podręczny do 8kg w liniach LOT, Lufthansa

  • Zakwaterowanie według wybranej opcji,

  • Wyżywienie według wybranej opcji,

  • Odprawa - karty pokładowe wysyłane @ na ok. 48h przed wylotem,

  • Wsparcie centrum alarmowego,

  • Ubezpieczenie KL i NNW.

  Dodatkowe informacje

  W przypadku linii Ryanair, Wizzair, LOT i Lufthansa istnieje możliwość dokupienia

  • bagażu rejestrowanego (Ryanair i Wizzair - 20 kg, LOT i Lufthansa - 23 kg).

  W przypadku linii Ryanair, Wizzair istnieje możliwość dokupienia

  • dużego bagażu podręcznego do 10 kg (Ryanair - 55x 40 x 20 cm, Wizzair - 55 x 40 x 23 cm),

  Przy zamiarze dokupienia bagażu prosimy o wpisanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

  Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagaży może ulec zmianie.

  Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.). W przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji konieczny kontakt z Organizatorem w ciągu 3 dni od założenia rezerwacji gdy jest więcej niż 30 dni do wylotu lub w dniu rezerwacji gdy do wylotu zostało mniej niż 30 dni.

  Oferta może nie zawierać lokalnych podatków płatnych na miejscu oraz zwrotnego depozytu hotelowego płatnego na miejscu.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Action Aquapark

  1 km w linii prostej od hotelu
  Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września. Bilet wstępu na cały dzień dla os. dorosłej i dziecka powyżej 1,3 m wzrostu to ok. 34 BGN. Dzieci o wzroście od 0,9-1,30 m zapłacą 17 BGN, a poniżej 0,9 m mają darmowy wstęp.

  Zobacz więcej

  Aquapark w Kuban Hotel

  1 km w linii prostej od hotelu
  Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków (dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku). Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni (w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid), 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

  Zobacz więcej

  Tor kartingowy Sunny Beach

  1 km w linii prostej od hotelu
  Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny. Ceny są bardzo przystępne - od 10-25 BGN za 3 minuty.

  Zobacz więcej

  Nesebyr

  4 km w linii prostej od hotelu
  Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

  Zobacz więcej

  Port Marina Dinevi

  6 km w linii prostej od hotelu
  Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.4
  Michał
  Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
  Hotel położony 10 minut spacerem od plaży. Pisząc spacerem mam na myśli spacer z 3 latkiem. Spacer ten wiąże się jednak z koniecznością przejścia przez dosyć ruchliwą ulicę. Na plus lokalizacji można dodać, że jest on położony w strefie gdzie ceny w sklepach i restauracjach są już dużo niższe niż te przy promenadzie. Pokoje w hotelu są duże i czyste. Szczególnie polecam pokój typu SUITE - jest to normalne mieszkanie dla 5 osób - a dopłata to tylko 200-300 PLN za tygodniowy pobyt. Mała restauracja powoduje, że w pierwszym rzucie posiłkowym jest trudno o miejsce i jedzenie jest spustoszone. Nie mniej jednak wystarczy przyjść 40 minut później jest i miejsce i jedzenie. Większość gości hotelu stanowią Rosjanie i Ukraińcy. Są dosyć głośni i wszędzie palą papierosy. Hotel bardzo cichy, brak atrakcji i animacji dla dzieci. W hotelu zupełnie nic się nie dzieje oprócz muzyki puszczanej w barze przy basenie. Bezpośrednie sąsiedztwo hotelu może trochę przerazić - opuszczony klub muzyczny (zdemolowany) ze stertą śmieci z boku i parking dla autokarów. Nie mniej jest bezpiecznie i spokojnie. Pomimo wszystkiego pobyt uważam za udany a sam hotel zdecydowanie POLECAM.
  ZaletySpecyficzny styl hotelu. Z dala od zgiełku. Czyste i duże pokoje. Miła i pomocna obsługa. Smaczne jedzenie.
  WadyMała łazienka. Mała restauracja. Brak animacji. Brak atrakcji dla dzieci.

  8.3
  Ewelina
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Byłyśmy razem z koleżanką i dziećmi w zeszłym roku w sierpniu. Pobyt bardzo udany. Hotel zadbany, widać, że odnowiony. Jedzenie może być, poza śniadaniami, bo były monotonne, ale obiady i kolacje już ok. Hotel położony w spokojnej okolicy,a do samego centrum i skupiska hoteli, wesołych miasteczek, barów i plaży spacerkiem 10 min. Leżaków czasami brakowało, ale w sumie nie utrudniało to jakoś pobytu. Pokoje klimatyzowane, sprzątane co 3 dni, ale my akurat mało czasu spędzałyśmy w pokoju, więc też jak dla mnie wystarczająco. Jak dla mnie hotel na tak.
  ZaletyCicha okolica, ładne zadbane pokoje, blisko centrum i plaży.
  WadyŚniadania-codziennie to samo.

  6.7
  Gabi Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
  W hotelu Avenue Delux spędziliśmy prawie 2tyg. W naszym pokoju zastalismy brak skrzydła od prysznica, ściany w salonie były brudne, a panie sprzątające sprzataly pokój na początku co 3 dni. Jesteśmy zdania że po prostu się stało, ponieważ nasi znajomi mieli już normalne pokoje, bardzo ładne i zadbane. Niestety, umówmy się, że wyposażenie łazienki to podstawa w pokoju, Pani z recepcji nie zdołała nas przenieść do innego pokoju bo był full, na drzwi czekaliśmy dwa tyg. Łazienka codziennie zalana. Ręczniki z hotelu podkładane pod nogi żeby nie zalać całej łazienki, które później, mimo suszenia na balkonie, smierdzialy wilgocią. Na przeprosiny usłyszeliśmy tylko zwykłe przepraszam, bez najmniejszej troski, miłego upominku czy jak kolwiek żeby złagodzić to sytuację. Prócz tego mieliśmy piękną restauracje hotelową, w której jedliśmy pyszne posiłki. Zawsze do posiłków podawane było mnóstwo owoców - najpyszniejsze arbuzy. Basen bardzo kameralny, ale cieszylismy się z tego. Do plaży około 10min. Pobyt wraz z narzeczonym oceniamy na bardzo okej, ale to ze względu na to, że pojechaliśmy fajna ekipa i mało siedzieliśmy w pokoju.
  ZaletyPiękna restauracja, kameralny basen, miła obsługa.
  WadyTreści śniadania codziennie takie same.

  2.4
  Magda
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Nie polecam tego hotelu, i sama bym tu już nigdy nie wróciła.
  ZaletyHotel z zewnątrz wygląda ładnie, czysty zadbany basen, klimatyzacja w pokojach
  WadyPokoje małe, zupełnie nie przystosowane do wypoczynku po całym dniu na plaży lub zwiedzaniu. U nas w pokoju nie było szafy/szafki/półki aby wyłożyć swoje rzeczy. W łazience to samo:brak półek, a prysznic nie posiadał ani kabiny ani basenu-woda lała się po całej podłodze w łazience. Podwójna prośba, w tym rezydenta, o zmianę pokoju odbiła się echem. Personel niegrzeczny, kelnerki wredne. Nie odpowiadały na dzień dobry ani uśmiechy. Wiecznie naburmuszone, jak gdyby pracowaly za karę. Jedynymi uśmiechniętymi ludźmi było dwóch barmanów. Angielski personelu, w tym recepcjonistek, bardzo ubogi.Okropne jedzenie, tłuste, bez smaku, codziennie to samo, a jeśli dane składniki nie zeszły ze śniadania z łatwością można je było zaobserwować na obiad czy kolacje lub nawet następny dzien w innej, zmodyfikowanej postaci. Wraz z mężem wymiotowaliśmy przez dwa dni. Opcja all inclusive okazała się poprostu wykupionym noclegiem wraz z wyżywieniem, ponieważ bar czynny był od 7:30 do 23:00,po tej godzinie nie mozna było nic dostać do picia, nawet wody, a wynosić posiłków lub napojów do pokoi nie wolno. Także z mężem robilismy zakupy również w supermarkecie. Hotel mieści 300 gości a leżaków przy basenie jest raptem 40. Ludzie rezerwowali je już o 6-7 rano rzucając swoje ręczniki, a korzystali z basenu dopiero od 10-11. Materace na lezakach brudne, z zaciekami, odpychajace i ohydne. To samo z krzesełkami przy basenie i restauracji-brudne pokrowce. W restauracji sofy obite tapicerka, na które ludzie siadają mokrym pupami wprost z basenu, widać na nich brud i wtarte stare jedzenie.Po dwóch dniach w opcji all inclusive zabrakło napojów alkoholowych.

  8.9
  Masz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Grupa przyjaciół
  Ogólnie pobyt bardzo udany,pokoje czyste widać że hotel jest nowy, jedzenie pyszne.
  ZaletyNowy, czyste pokoje, dobre posiłki.
  WadyPołożenie a raczej otoczenie hotelu i mała powierzchnia na której jest hotel.