Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
20
obiekt, basen
basen, zjeżdżalnia
obiekt, basen
obiekt, basen
basen, zjeżdżalnia

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegBiuro podróży (przedsiębiorca): Rego-BisKod oferty: WAK749191

Bułgaria/Słoneczny Brzeg

Atuty

Blisko plaży

Blisko centrum miasta

Dla rodzin z dziećmi

Wyżywienie All Inclusive

Naszym zdaniem

Z uwagi na bliskość centrum miasta Słonecznego Brzegu, obiekt jest odpowiedni dla osób korzystających z uroków nocnego życia, a jednocześnie sprawdzi się jako pomysł na rodzinne wakacje. Das Club Sunny Beach to kompleks 3 budynków: Rodopi, Zvete i Flora Park znajdujący się w północnej części chętnie odwiedzanego przez turystów Słonecznego Brzegu. Blisko hotelu znajduje się przestronna, piaszczysta plaża.

Położenie

Pok. 400m plaża

Ok. 600m centrum Słonecznego Brzegu

Ok. 850m park rozrywki Sunny Beach Amusement Park

Ok. 850m park wodnego Action Aquapark

Ok. 5km Nesebar, znajdującego się na liście UNESCO

Ok. 28km od lotniska w Burgas

Plaża

Plaża oddalona od obiektu o ok 400m. Jest piaszczysta i publiczna, a leżaki i parasole są dostępne za dodatkową opłatą.

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie: siłownia (dla osób dorosłych), strefa Wellness&Spa, siatkówka, boisko do piłki nożnej, tenis stołowy, aerobik, minigolf.

Dodatkowo płatne: bilard, sauna, masaże, łaźnia parowa, manicure.

Dla dzieci

Plac zabaw, basen ze zjeżdżalnią dla dzieci, animacje dla dzieci i nastolatków, krzesełka dla dzieci, łóżeczka (za dodatkową opłatą i wymagana rezerwacja).

Pokoje

Zakwaterowanie: 14:00

Wykwaterowanie: 12:00

Double Room

O powierzchni ok 24-26m2, przeznaczony dla maksymalnie 3 gości. W pokoju znajduje się łóżko typu King lub dwa pojedyncze, rozkładana sofa (dla dzieci), TV, telefon, sejf (dodatkowo płatny), WiFi, minilodówka, łzienka z kabiną prysznicową i WC, suszarka do włosów, balkon.

Studio

O powierzchni ok 34m2, przeznaczony dla maksymalnie 4 gości. W pokoju znajduje się łóżko typu King lub dwa pojedyncze, dwie rozkładane sofy, TV, telefon, sejf (dodatkowo płatny), WiFi, minilodówka, łzienka z kabiną prysznicową i WC, suszarka do włosów, balkon.

Apartament

O powierzchni ok 45m2, przeznaczony dla maksymalnie 4 gości. Pokoje połączone dzrwiami z salonem / sypialnią, w pokoju znajduje się łóżko typu King lub dwa pojedyncze, dwie rozkładane sofy, TV, telefon, sejf (dodatkowo płatny), WiFi, minilodówka, łzienka z kabiną prysznicową i WC, suszarka do włosów, balkon.

Wyżywienie

All inclusive

Posiłki serwowane w formie bufetu. Śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (18.00-20.30) w restauracji głównej; kawa, herbata, ciastka, lody (15.00-16.00) w wyznaczonym barze; wybrane napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (11.00-22.00). All Inclusive nie obejmuje soków ze świeżych owoców, importowanych napojów alkoholowych i niektórych rodzajów kawy.

Hotel zastrzega sobie: godziny posiłków mogą ulec zmianie.

Cena zawiera

• Przelot samolotem rejsowym (linie Ryanair lub Wizzair) - w podstawowej taryfie - z wybranego lotniska w Polsce do Bułgarii lub przelot samolotem czarterowym (Wrocław, Rzeszów - oznaczone jako "czarter z bagażem")

• Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą

• Transfer autokarem (tzw shuttle busem) na trasie lotnisko - hotel - lotnisko

• Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych

• Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

• Podatek Vat marża

• Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Ryanair mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

• Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Wizzair mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

• Dla lotów czarterowych bagaż podręczny 5 kg oraz rejestrowany 20 kg

Cena nie zawiera

• Podatku lokalnego

• Opieki polskiego rezydenta

• Wycieczek fakultatywnych

• Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (10kg) - 300 ZŁ

BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (20KG) - 450 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (10kg) - 450 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (20kg) - 650 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (32kg) - 700 ZŁ

Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.

Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:

REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE WIZZAIR i RYANAIR - 180 ZŁ

Obowiązkowe opłaty

Taksa klimatyczna + opłata meldunkowa 10 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt

Rezerwacje "do potwierdzenia"

Oferty wakacji w Bułgarii podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

Ważne informacje dotyczące przepisów wjazdowych

Podróż do Bułgarii, która jest krajem członkowskim Unii Europejskiej wymaga od podróżnych z Polski jednego z poniższych dokumentów:

• dowód osobisty

• paszport lub paszport tymczasowy

Wymagana ważność w dniu powrotu z Bułgarii.

Obowiązek posiadania ważnego dokumentu dotyczy również dzieci.

Dokumenty do rezerwacji

Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi Ryanair lub Wizzair wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży:

• wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,

• vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej)

• numeru polisy dosyłanej w mailu

Wszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

Godziny przelotów

Przy przelotach liniami Wizzair lub Ryanair, dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane nie wcześniej niż na 48h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnym

W przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.

Przy przelotach czarterowych, godziny przelotów podane są w systemie.

Zasady wjazdu - covid

Osoby podróżujące z Polski do Bułgarii nie muszą posiadać certyfikatu Covid potwierdzającego szczepienie lub statusu ozdrowieńca.

Osoby niezaszczepione nie mają obowiązku przedstawiania testu po przyjeździe na terytorium Bułgarii, nie ma również konieczności wypełniania formularza typu Travel Health.

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce.

W przypadku transferu do niektórych hoteli, ze względu na brak możliwości podjechania autokaru pod wejście, wysadzenie i odbiór klientów może mieć miejsce w pewnej odległości od obiektu.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Double standard room with balcony double standard

2 dorosłych

All inclusiveBalkonStandardowy
WylotRyanair Sun, RR 3716
11:20
14:20
KRK · 02.06 (Pt.)Kraków
BOJ · 02.06 (Pt.)Bourgas
Przylot
23:45
00:35
BOJ · 13.06 (Wt.)Bourgas
KRK · 14.06 (Śr.)Kraków
7 476 zł
za pokój

Studio with balcony studio

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 3716
11:20
14:20
KRK · 02.06 (Pt.)Kraków
BOJ · 02.06 (Pt.)Bourgas
Przylot
23:45
00:35
BOJ · 13.06 (Wt.)Bourgas
KRK · 14.06 (Śr.)Kraków
7 694 zł
za pokój

1 bedroom apartment with balcony apartment 1 bedroom

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 3716
11:20
14:20
KRK · 02.06 (Pt.)Kraków
BOJ · 02.06 (Pt.)Bourgas
Przylot
23:45
00:35
BOJ · 13.06 (Wt.)Bourgas
KRK · 14.06 (Śr.)Kraków
8 130 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

B1 Parking zadaszony, Medweckiego 50, 32-083 Balice

400
za 1 auto
1 auto
Data od
02.06.2023
Data do
14.06.2023
400
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

277
za wycieczkę
277
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka7 476

Cena całkowita

7 476
Do zapłaty teraz7 476

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych
Czas podróży
DowolnyCzerwiec - SierpieńWrzesień - Listopad
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Daniel
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 29.04.2023
6.3
Hotel to spory kompleks, bardzo przyjemny, pokoje przestronne. W naszym była jednak spora ilość mrówek, które dobierały się do wszystkiego, co było żywnością. Trzy przyjemne baseny, ale wbrew informacjom z oferty we wrześniu dostępny był już tylko jeden i to ten najmniej atrakcyjny, tak więc trzeba brać pod uwagę ograniczenia. Wieczorami na terenie kompleksu dość ciemno, widać oszczędności na prądzie. Jedzenie przyzwoite, choć dość monotonne i bez efektu "wow". Nawet w restauracji wieczorami było dość ciemno (bardzo słabe oświetlenie). Przekąski dość marne, natomiast drinki przyzwoite, dużo smacznej kawy. Obsługa bardzo przyjemna i bardzo przyjazna. Warto zaopatrzyć się w produkty przeciwkomarowe, bo akurat podczas mojego pobytu były ich chmary (to oczywiście nie jest powiązane w żaden sposób z samym hotelem).
ZaletyKompleks dość ładny, duży, mnóstwo zieleni, ładne baseny o ile są dostępne. Poza tym bardzo blisko plaża i deptak z mnóstwem straganów (miejsca bezpłatne na piasku oraz płatne przynależne do klubów i pubów leżaki z parasolami).
WadyDuże oszczędności na prądzie, niedostępność dwóch z trzech basenów we wrześniu (mała liczba klientów), monotonne jedzenie.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
Jolanta
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 14.08.2022
7.0
Hotel czysty, zadbany. Pokoje sprzątane codziennie. Obsługa pomocna, uśmiechnięta. Spory kompleks, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo wszystko drugi raz nie zdecyduję się na pobyt w tym hotelu.
ZaletyLokalizacja na plus, 150m w linii prostej do morza.
WadyAnimacje dla dzieci- porażka. Byliśmy świadkami kłótni animatorów podczas zabawy z dziećmi! Jedzenie monotonne, wręcz nudne. Codziennie to samo. Soki nawet koło soków nie stały, najtańszy syf jaki może być. Kawa z pseudo ekspresu to również lura, której amatorzy dobrej kawy nie będą w stanie wypić. Woda w basenach zimna, w morzu była zdecydowanie cieplejsza. Wymeldowanie o 12.00, lot powrotny 20.30 i zostajecie pozostawieni sami sobie. Panie w recepcji przy wymeldowaniu bardzo niemiłe.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Lukasz
Sierpień 2022 ·

Para

Dodano: 17.08.2022
4.0
W skrocie. Animacje szału nie bylo. Jedzenie ogolnie słabe. Snack bar w porze lunchu to jakas porazka. Moglby sie zaczynac od 15 ,a nie od 12.00. Hotel w miarę czysty. Kiepsko z angielskim z niektórymi osobami .
ZaletyBlisko plazy.
WadySlabe animacje. Kiepskie jedzenie.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Leszek
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 19.07.2022
6.0
Ogólnie hotel jak na Bułgarię przyzwoity. Obsługa miła, pokoje sprzątane codziennie, ale porażką są drinki w ciągu dnia przy basenach. Podają tylko 3 rodzaje , lane z automatów, nie da się tego pić. Bar w którym otrzymasz alkohol lany z butelki (wybór bardzo ograniczony) czynny jest od 16 do 23. Jedzenie całkiem dobre.
ZaletyDuża ilość leżaków przy basenach, bliska odległość do plaży. Hotel położony bardzo blisko centrum .
WadyBrak ręczników basenowych, toalety w pokojach, bardzo ograniczony wybór alkoholi jak na ALL .
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Julia
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 20.07.2022
2.0
Jakaś masakra, jedzenie okropne, smród, bród i ubóstwo.
WadyJedzenie nie dobre .
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Mapa

Action Aquapark 1 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark
Aquapark w Kuban Hotel 1 km w linii prostej od hotelu
Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków, dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku. Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni - w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid - 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Tor kartingowy Sunny Beach 1 km w linii prostej od hotelu
Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny.

Zobacz więcej

Nesebyr 5 km w linii prostej od hotelu
Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

Zobacz więcej

Nesebyr
Port Marina Dinevi 5 km w linii prostej od hotelu
Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

Zobacz więcej

Port Marina Dinevi

Pogoda

23°C
15°C
21°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.