Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
14
plaża
obiekt, basen
obiekt, basen
plaża
plaża

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegBiuro podróży (przedsiębiorca): Rego-BisKod oferty: WAK749190

Bułgaria/Słoneczny Brzeg

Atuty

Bliskość plaży

All inclusive

Animacje dla dzieci i dorosłych

Naszym zdaniem

Czterogwiazdkowy hotel położony w spokojnej dzielnicy Słonecznego Brzegu, bardzo blisko plaży, do której dojście odbywa się specjalnie przygotowanym drewnianym chodnikiem. W pobliżu hotelu znajdują się zarówno sklepy i markety, jak i puby oraz restauracje. Na terenie hotelu oprócz basenu przygotowane są atrakcje dla najmłodszych takie jak wodny park, mini klub czy animacje, co czyni go dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi. Wieczorne animacje oraz wyżywienie all inclusive z pewnością umili pobyt w hotelu dla gości starszych.

Położenie

Ok. 100m do przystanku autobusowego

Ok. 120m do supermarketu

Ok. 150m do plaży

Ok. 2km do Nessebyru

Ok. 3km do Słonecznego Brzegu

Ok. 25km do lotniska w Burgas

Plaża

Publiczna (z wydzieloną częścią dla hotelu), piaszczysta plaża, oddalona od obiektu o ok. 150m. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

Do dyspozycji gości

Bezpłatne: zewnętrzny basen, wewnętrzny basen, brodzik dla dzieci, park wodny dla dzieci, plac zabaw, mini club, siłownia, fitness, jacuzzi, tenis stołowy, mini boiska, wi-fi, wieczorne animacje.

Dodatkowo płatne: parking, spa, pralnia, sklepy na terenie hotelu, sauna, łaźnia turecka, masaże, wypożyczalnia rowerów, mini golf, restauracja a'la carte.

Dla dzieci

Łóżeczko dla dzieci (na życzenie, bezpłatnie), krzesełka w restauracji, brodzik, park wodny, plac zabaw, mini club (3-12 lat czynny 6 dni w tygodniu, od maja do września).

Pokoje

Zakwaterowanie 14:00

Wykwaterowanie 12:00

Budynek Imperial Sands

Family Room

O powierzchni ok 40m2, przeznaczony dla maksymalnie 4 gości. Dwa standardowe połączone pokoje dwuosobowe (drzwi między pokojami), pokój posiada cztery łóżka pojedyncze, widok na park.

Double Room

O powierzchni ok 25m2, przeznaczony dla maksymalnie 3 gości. W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka i rozkładana sofa (dla dostawki), widok na park / ulicę / ogród.

TWO BEDROOM APARTAMENTS (Family Apartment Park View): o powierzchni ok 45m2, przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Dwie sypialnie z pokojem dziennym, kanapa (dostawka), dwie łazienki.

Budynek Imperial Beach

Double Deluxe Room

O powierzchni ok 30m2, przeznaczony dla maksymalnie 3 gości. W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka, sofa (dostawka), widok na park / morze / boczny widok na morze.

Deluxe Studios

O powierzchni ok 35m2, przeznaczony dla maksymalnie 4 gości. W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka, sofa (dostawka), widok na park / morze / boczny widok na morze.

ONE BEDROOM APARTAMENTS (Apartment Deluxe): o powierzchni ok 40m2, przeznaczony dla maksymalnie 4 gości. Pokoje łączone (pokój dzienny i sypialnia), dwie łazienki, kanapy (dla dostawek), widok na morze / park.

Wszystkie pokoje są przestronne, nowo umeblowane, posiadają TV, WiFi, sejf, klimatyzację, telefon (płatny), łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Wszystkie pokoje posiadają balkon, tarasy w apartamentach rodzinnych.

Brak odpowiednich pokoi dla osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie

All Inclusive

Śniadanie w formie bufetu (07:30-10:00, w Casablanca and Alexandria - do uzgodnienia przy zakwaterowaniu), obiad w formie bufetu (12:00-14:00, w Alexandria), kolacja w formie bufetu (18:00-21:00, w Casablanca and Alexandria - do uzgodnienia przy zakwaterowaniu).

Przekąski, napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w odpowiednich godzinach.

Dodatkowe informacje

Zwierzęta nie są akceptowane.

Cena zawiera

• Przelot samolotem rejsowym (linie Ryanair lub Wizzair) - w podstawowej taryfie - z wybranego lotniska w Polsce do Bułgarii lub przelot samolotem czarterowym (Wrocław, Rzeszów - oznaczone jako "czarter z bagażem")

• Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą

• Transfer autokarem (tzw shuttle busem) na trasie lotnisko - hotel - lotnisko

• Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych

• Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

• Podatek Vat marża

• Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Ryanair mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

• Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Wizzair mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

• Dla lotów czarterowych bagaż podręczny 5 kg oraz rejestrowany 20 kg

Cena nie zawiera

• Podatku lokalnego

• Opieki polskiego rezydenta

• Wycieczek fakultatywnych

• Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (10kg) - 300 ZŁ

BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (20KG) - 450 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (10kg) - 450 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (20kg) - 650 ZŁ

BAGAŻ WIZZ SEZ. (32kg) - 700 ZŁ

Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.

Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:

REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE WIZZAIR i RYANAIR - 180 ZŁ

Obowiązkowe opłaty

Taksa klimatyczna + opłata meldunkowa 10 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt

Rezerwacje "do potwierdzenia"

Oferty wakacji w Bułgarii podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

Ważne informacje dotyczące przepisów wjazdowych

Podróż do Bułgarii, która jest krajem członkowskim Unii Europejskiej wymaga od podróżnych z Polski jednego z poniższych dokumentów:

• dowód osobisty

• paszport lub paszport tymczasowy

Wymagana ważność w dniu powrotu z Bułgarii.

Obowiązek posiadania ważnego dokumentu dotyczy również dzieci.

Dokumenty do rezerwacji

Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi Ryanair lub Wizzair wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży:

• wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,

• vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej)

• numeru polisy dosyłanej w mailu

Wszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

Godziny przelotów

Przy przelotach liniami Wizzair lub Ryanair, dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane nie wcześniej niż na 48h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnym

W przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.

Przy przelotach czarterowych, godziny przelotów podane są w systemie.

Zasady wjazdu - covid

Osoby podróżujące z Polski do Bułgarii nie muszą posiadać certyfikatu Covid potwierdzającego szczepienie lub statusu ozdrowieńca.

Osoby niezaszczepione nie mają obowiązku przedstawiania testu po przyjeździe na terytorium Bułgarii, nie ma również konieczności wypełniania formularza typu Travel Health.

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce.

W przypadku transferu do niektórych hoteli, ze względu na brak możliwości podjechania autokaru pod wejście, wysadzenie i odbiór klientów może mieć miejsce w pewnej odległości od obiektu.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Double deluxe room lateral sea view with balcony dbl deluxe (sea)

2 dorosłych

All inclusive plus
WylotRyanair Sun, RR 3716
11:20
14:20
KRK · 02.06 (Pt.)Kraków
BOJ · 02.06 (Pt.)Bourgas
Przylot
14:45
15:35
BOJ · 09.06 (Pt.)Bourgas
KRK · 09.06 (Pt.)Kraków
5 746 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

B1 Parking zadaszony, Medweckiego 50, 32-083 Balice

320
za 1 auto
1 auto
Data od
02.06.2023
Data do
09.06.2023
320
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka5 746

Cena całkowita

5 746
Do zapłaty teraz5 746

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - Listopad
Opinie tylko ze zdjęciami
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Wiktoria
Maj 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 08.05.2023
5.3
Obsługa bardzo miła, pomocna i wyrozumiała! Jedzenie: bardzo dużo i właściwie to ciagle dostepne. Tak samo napoje. Czego mogę się doczepić to monotonność gdyż praktycznie to samo podawano dzień w dzień a w smaku No nie było szału. Alkohol to bardzo dziwna sytuacja w tym hotelu… barmani bardzo mili ale alkohol każdego rodzaju jest podawany w plastikowych kubeczkach najtańszego możliwego rodzaju gdyż ledwo stały, lód był dostępny tylko w jednym barze, drinki smaczne ale mały wybór, wino i piwo no nie za smaczne. Dziwne w tym wszystkim to, ze barmani nalewali do drinków ogromna ilość wodki (38%) jednak no nie mogła być to czysta wódka, musiała być z czymś zmieszana, ponieważ nie było szans na upicie się nią. Po nawet 20 drinkach, wszyscy czuliśmy tylko zmęczenie. Mimo wszystko napoje i jedzenie to główna atrakcja gdyż poza tym hotel praktycznie nic nie oferuje. Są 2 baseny, w środku i na zewnątrz. Oba lodowate, nawet jacuzzi w środku. Sauna płatna i to nie mało bo 1 osoba po 12 EUR na h. Masaże tez były ale ceny z kosmosu. Animacje typu 20 min bingo wieczorem, 5 minutowe tance nad basenem, siatkówka. Animatorzy bardzo mili no ale nie mieli najwyraźniej z czym pracowac. Hotel za to bardzo czysty, standard naprawdę Ok, jednak po podróżowaniu po wielu krajach i hotelach jestem w stanie dać maks 3 gwiazdki, napewno nie 4.5. Naprawdę hotel bez rewelacji. Najgorsze co nas zdenerwowało - zdjęcia pięknych barów z shisha, siłowni, itp. Nic z tego w tym hotelu totalnie nie było. Na zdjęciach hotel wyglada rewelacyjnie, w realu - zwykły hotel.
ZaletyObsługa świetna, czystość, nie dało się być głodnym lub spragnionym. Piekna plaza, łatwe przejście do miasta, mnóstwo sklepików nawet poza sezonem, jak za to co zapłaciłam jestem naprawdę zadowolona.
WadyZdjęcia nie adekwatne do hotelu, jakosc alkoholu i jego podawania, brak atrakcji - wiało nuda.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


CompetitionDesktopBanner
Katarzyna
Klient Wakacje.pl
Maj 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 09.05.2023
10
Hotel pięknie położony- bardzo blisko plaży ok 150 metrów,w sąsiedztwie kilka sklepów, spacerkiem wzdłuż morza w 15 minut można dojść do starego Nessebaru.
ZaletyPokój codziennie sprzątany, wymieniane pościele i ręczniki. Czysto i pachnąco. Miła i pomocna obsługa hotelu. Pyszne świeże jedzenie, duży wybór potraw- dla każdego coś dobrego:) Pomiędzy głównymi posiłkami dostępne były dania na ciepło (pizza, burgery,frytki) i na zimno (owoce, lody, gofry ), a także bar letni z napojami ( w tym alkohole). Dla imprezujących do północy późna kolacja (serwowana po 23,00). Animatorzy zaangażowani, super zabawy integrujące gości.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Agnieszka
Klient Wakacje.pl
Maj 2023 ·

Para

Dodano: 10.05.2023
9.6
Byliśmy na początku sezonu,super hotel i pyszne jedzenie,świetna lokalizacja i blisko plaża
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Alex
Klient Wakacje.pl
Maj 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 15.05.2023
9.3
Wszystko bardzo fajnie, jedzenie super, w pokojach czysto .blisko plaża.mily personel. Oceniam pobyt bardzo wysoko
ZaletyCzystość, blisko plaża.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Archie
Klient Wakacje.pl
Maj 2023 ·

Para

Dodano: 20.05.2023
6.3
fajnie, że hotel jest praktycznie przy plaży. Gorzej, że jak go budowali, zapomnieli postawić ścianki działowe między pokojami.
ZaletyPersonel jest bardzo przyjazny
WadyGoście z GB to na pewno ciemna strona tego spokojnego miejsca
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Nesebyr 2 km w linii prostej od hotelu
Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

Zobacz więcej

Nesebyr
Aquapark w Kuban Hotel 3 km w linii prostej od hotelu
Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków, dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku. Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni - w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid - 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Tor kartingowy Sunny Beach 3 km w linii prostej od hotelu
Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny.

Zobacz więcej

Action Aquapark 4 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark
Port Marina Dinevi 7 km w linii prostej od hotelu
Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

Zobacz więcej

Port Marina Dinevi

Pogoda

23°C
15°C
21°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.