Dobry30 opinii76% poleceń
7,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Trakia Plaza

Lato 2021
Kod oferty: WAK606333
basen, aquapark, zjeżdżalnia
basen, aquapark, zjeżdżalnia
basen, aquapark, zjeżdżalnia
basen, aquapark, zjeżdżalnia, brodzik
basen, aquapark, zjeżdżalnia
basen, aquapark, zjeżdżalniabasen, aquapark, zjeżdżalniabasen, aquapark, zjeżdżalniabasen, aquapark, zjeżdżalnia, brodzikbasen, aquapark, zjeżdżalniabasenobiekt, teren hotelu, basenobiekt, budynek główny, basenobiekt, budynek główny, teren hotelurecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: miniklub (6-12 lat), plac zabaw, krzesełka w restauracji.
 • Bogata oferta rekreacyjna: basen zewnętrzny, basen z 6 zjeżdżalniami, brodzik.
 • Tylko 250 m do publicznej, piaszczystej plaży (możliwość uprawiania sportów wodnych - odpłatnie).
 • Krótki transfer z lotniska - tylko 35 km.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK606333Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Oasis Tours

  Opis

  Wakacyjna atmosfera, miła obsługa oraz świetne położenie - niedaleko piaszczystej plaży i atrakcji kurortu Słoneczny Brzeg, sprawia, że jest to doskonały wybór na rodzinne wakacje. Duży basen ze zjeżdżalniami, ze stopniowym wejściem, mostkami, roślinnością i skalniakami gwarantuje świetną zabawę dla dorosłych i dzieci.

  Położenie

  Hotel w mieście (druga linia brzegowa), ok. 1,2km od centrum kurortu Słoneczny Brzeg, w pobliżu sklepów i barów, ok. 50m od supermarketu i apteki, ok. 5km od malowniczego Nessebaru oraz ok. 35km od lotniska w Burgas.

  Plaża

  Ok. 250m od hotelu, publiczna, piaszczysta, leżaki i parasole płatne.

  Hotel

  Internet - Wi-Fi w lobby bezpłatny.

  Hotel wybudowany w 2003 r., wyremontowany w 2018 r., 9-piętrowy budynek główny, posiada 2 windy i 171 pokoi, recepcję z lobby, sejf (płatny), kantor. Płatne - pralnia, lekarz na zapytanie, parking (ok. 12 lv/dzień), sklep z pamiątkami, kiosk, mini market.

  Oficjalna kategoria bułgarska

  Pokoje

  Klimatyzacja, łazienka (prysznic, WC, suszarka do włosów), TV Sat, telefon, lodówka, balkon.

  Standardowy - ok. 27m2, 2-osobowe z możliwością jednej dostawki dla osoby dorosłej lub dziecka.

  Standardowy comfort - ok. 28m2, 2-osobowe z możliwością jednej dostawki dla osoby dorosłej, dwójki dzieci lub osoby dorosłej i dziecka.

  Apartamenty z jedną sypialnią - możliwość zakwaterowania maksymalnie 4 osób.

  Apartamenty z dwiema sypialniami - możliwość zakwaterowania maksymalnie 5 osób.

  Oferta może zawierać przykładowe zdjęcia pokoi. Brak możliwości wyboru lokalizacji pokoju.

  Rekreacja, sport, atrakcje

  Duży basen z dwiema zjeżdżalniami, leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, jacuzzi, przykładowe bezpłatne atrakcje: tenis stołowy, boccia, rzutki, gimnastyka w wodzie, dzienne i wieczorne animacje. Płatne - sporty wodne przy plaży, kort tenisowy, bilard, masaż.

  Dla dzieci

  Basen z dwiema zjeżdżalniami, kids klub (4-12 lat), plac zabaw, dyskoteka, łóżeczko (dostępne, płatne ok. 5 lv za dzień).

  Wyżywienie

  All Inclusive - śniadanie, lunch i kolacja w formie bufetu, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w godz. 10.00-23.00, przekąski w snack bar w godz. 11:30-17:00, przekąski kawa/herbata i ciastka 15:00-17:00. Importowane napoje alkoholowe płatne.

  Restauracje i bary

  Restauracja główne z tarasem, bar przy basenie, lobby bar i Mecanin bar.

  Informacje dodatkowe

  Hotele zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oferty All Inclusive. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu All Inclusive Goście otrzymują na miejscu w hotelu. Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive i późne śniadanie w wyznaczonych barach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji i zabaw, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. Część usług, menu, atrakcji - dodatkowo płatna.

  świadczenia w cenie

  Oferta z przelotem: obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, bagaż zgodnie z ofertą linii lotniczej obsługującej wycieczkę (PLL LOT, Ryainair, Wizzair tylko bagaż podręczny), zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer: lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT.

  Oferta dojazdem własnym: obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie w/g opisu, podatek VAT.

  W przypadku dojazdu własnego i przelotu samolotami rejsowymi takimi jak: PLL LOT, Ryan Air, Wizzair, Corendon i inne, obsługa polskojęzycznego rezydenta na telefon, możliwość umówienia spotkania.

  Warto wyróżnić

  • apartamenty 4-ro i 5-cio osobowe

  • duży basen o nieregularnym kształcie

  • plac zabaw i mini klub dla dzieci

  • All Inclusive

  • rodzinny

  Aktualizacja

  Oficjalna kategoria lokalna 4

  Bagaż, rezydent, zmiana uczestnika na przelotach liniami lot, ryanair, wizzair, corendon

  Oferta z przelotem liniami: LOT, WIZZAIR, RYANAIR, CORENDON jest ofertą pochodzącą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. OBSŁUGA REZYDENTA/PRZEDSTAWICIELA KONTRAHENTA na telefon z możliwością ustalenia spotkania w hotelu. Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI). Zmiana Uczestnika wiąże się z kosztami zgodnie z taryfą przewoźnika i może być równoznaczna z koniecznością wykupienia nowego biletu.

  Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.

  Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego bagażu podręcznego 10 kg lub bagażu rejestrowanego 10kg, 20kg lub 32 kg -cena w systemie rezerwacyjnym. Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia dodatkowego bagażu 10 kg i o wymiarach 55x40x23 cm (w taryfie standard jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg - cena w systemie rezerwacyjnym.

  Pl Lot

  Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.

  Corendon

  Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55 x 35 x 25 cm) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.

  Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

  Hotele regulacje i zmiany po covid 19

  W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania obostrzeń i zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z rozwojem sytuacji i nakazanymi wymogami. Wszelkie zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

  Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

  Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

  Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

  Covid 19

  W dniu 26 stycznia 2021 r. minister zdrowia Republiki Bułgarii wydał zarządzenie nr RD-01-50 dot. zakazu wjazdu do Bułgarii obcokrajowców w okresie od 29 stycznia do 30 kwietnia 2021 r. Zakaz wjazdu do Bułgarii obcokrajowców nie obejmuje obywateli polskich oraz wszystkich obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej i Schengen.

  Wszystkie osoby przekraczające granicę bułgarską mają obowiązek okazania nie starszego niż 72 godziny negatywnego wyniku testu PCR na SARS-CoV-2, licząc od daty wykonania badania.

  Dokument musi zawierać

  • imię i nazwiska osoby zgodnie z dokumentem tożsamość którym się legitymuje;

  • dane kontaktowe laboratorium, które przeprowadziło badanie;

  • datę dokonania testu;

  • metodę wykonania (PCR);

  • negatywny wynik testu napisany alfabetem łacińskim (np. Negative) dozwalającym interpretację wyników.

  Aktualne informacje dotyczące sytuacji związanej z epidemią w Bułgarii znajdują się na oficjalnej rządowej stronie internetowej: https://coronavirus.bg/

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Aquapark w Kuban Hotel

  1 km w linii prostej od hotelu
  Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków (dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku). Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni (w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid), 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

  Zobacz więcej

  Tor kartingowy Sunny Beach

  1 km w linii prostej od hotelu
  Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny. Ceny są bardzo przystępne - od 10-25 BGN za 3 minuty.

  Zobacz więcej

  Action Aquapark

  2 km w linii prostej od hotelu
  Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września. Bilet wstępu na cały dzień dla os. dorosłej i dziecka powyżej 1,3 m wzrostu to ok. 34 BGN. Dzieci o wzroście od 0,9-1,30 m zapłacą 17 BGN, a poniżej 0,9 m mają darmowy wstęp.

  Zobacz więcej

  Nesebyr

  4 km w linii prostej od hotelu
  Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

  Zobacz więcej

  Port Marina Dinevi

  5 km w linii prostej od hotelu
  Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  21°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.2
  Anna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
  Położenie hotelu bardzo dobre. 4 gwiazdki tylko na wejściu do hotelu . Niestety jedzenie nie zbyt dobre i codziennie to samo. Sprzątanie w pokoju to była tylko wymiana kołdry i nic więcej. Podłogi nie były sprzątane, ręczniki wymieniane jeśli rzucilo się je na ziemię. Basen czysty, leżaki i wypoczynek nad basenem fajny. Blisko plaża bardzo ładna i czysta. Jednak hotel i wakacje są adekwatne do ceny
  ZaletyPołożenie i miła obsługa w barze
  WadyJedzenie i sprzątanie pokoi

  8.1
  Wojtek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Ogólne wrażenie dobre, wiedziałem że nie jadę do 5 gwiazdkowego hotelu więc nie mam co narzekać
  ZaletyPołożenie, strefa basenowa, obsługa, animacje dla dzieci,
  WadyMiejsce posiłków wygląda tak jakby sanepidu tam od dawna nie było, ale idzie to wytrzymać.

  7.3
  Paweł
  Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
  Dobry wybór na rodzinne wakacje. Główną atrakcją hotelu jest znajdujący się na jego terenie mini aqua park, który składa się z dwóch dużych zjeżdżalni dla dorosłych oraz trzech małych zjeżdżalni dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że korzystać z nich mogą również goście dwóch sąsiednich hoteli, co może powodować w sezonie tłok przy basenie. Na ponad 170 pokoi, którymi dysponuje hotel, zaledwie trzy z nich to apartamenty. Reszta to pokoje standardowe. Do tych zlokalizowanych na najwyższych piętrach nie dociera Wi-Fi. Restauracja nie mieści się w głównym budynku hotelu, tylko w jego bezpośrednim sąsiedztwie.
  Zaletydobra lokalizacja, animacje dla dzieci i dorosłych, mini aqua park ze zjeżdżalniami dla dzieci i dorosłych.
  WadyWi-Fi nie dociera do pokoi zlokalizowanych na najwyższych piętrach, restauracja znajduje się poza głównym budynkiem hotelu, możliwość korzystania z basenów i zjeżdżalni przez gości dwóch sąsiednich hotelów.

  6.1
  Aleksandra Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Być może jestem już przyzwyczajona do pewnego standardu z hoteli egipskich i tureckich, ale ten hotel to zdecydowanie trzy gwiazdki.
  ZaletyPokój: na wyższych piętrach ładny widok, ale problemem jest winda, która np. omija niektóre piętra i trzeba czekać conajmniej trzy razy dłużej niż normalnie. Teoretycznie problem żaden, bo są schody, ale rodziny z małymi dziećmi i wózkami również są lokowane na najwyższych piętrach. W tv programy snieżą. Pod prysznicem koło godziny 17:30 brak ciśnienia wody, a więc kąpiel to oczekiwanie na choćby jedną kroplę zimnej wody. Klimatyzacja to raczej wentylacja, ale można spać przy otwartym balkonie, bo wiaterek fajnie chłodzi. Imprezy, które odbywają się dookoła, słychać również na dziewiątym (ostatnim) piętrze, ale nie są mocno uciążliwe. Alkohol w all inclusive, jak wszędzie, mało procentowy, więc można pić i pić i brak upojenia. Trzeba się pytać o drinki spoza menu, bo również są w all. Animacji na basenie brak, pomimo iż w recepcji jest wypisanych wiele pozycji. Woda w basenie jest zimna, również w tym dziecięcym, ale za to w morzu super ciepła. Super też są fale i piaseczek. Leżaki i parasole płatne: około 23 zł za sztukę na cały dzień, przy czym można wyjść np. na obiad i wrócić po południu. Pomimo iż na basenie ludzie rezerwują sobie leżaki zostawiając na cały dzień i czasem na noc ręczniki, nie ma problemu żeby znaleźć coś wolnego. Stefa basenowa zadbana i jest osłonięta z każdej strony budynkami kompleksu hoteli, co daje poczucie prywatności. Dodatkowe atrakcje: JEDEN stół do tenisa stołowego, dwa stoły do billarda, mini plac zabaw na zewnątrz i mała bawilandia. Jedzenie w resturacji jest ok, tzn. zawsze znajdziemy coś smacznego, ale kawa z automatu Nescafe tylko do śniadania, poza śniadaniem dostępna w barze, również z kolby. Brakuje czasami sztućców oraz stolików, które nie są sprzątane na bieżąco. Dania są mało zróżnicowane, np. trzy trzy dziennie jest sałatka szopska plus jakaś inna i osobno surowe warzywa, które wchodzą w skład sałatki szopskiej. Śniadanie kończy się o 10, a obiad zaczyna o 12. Ponieważ trwa tylko przez 2 h trzeba się spieszyć, bo punktualnie o 14 wszystko jest zabierane do kuchni. W barze codziennie do obiadu średnie tosty, a po obiedzie lody. Kolacja zaczyna się o 18. Sprzątanie nie jest na najwyższym poziomie: brak odkurzania i opróżniania codziennie kosza.
  WadyNajwiększy minus nie tylko tego hotelu, ale chyba całego Słonecznego Brzegu, to palenie w miejscach publicznych: trzeba co chwilę zwracać uwagę, że są wyznaczone strefy i np. jedzenie czy opalanie się przy dymie papierosa nie należy do przyjemności.

  8.2
  Mariusz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Hotel godny polecenia blisko do morza spacerkiem ok 5 minut. Praktycznie w samym centrum Słonecznego Brzegu ale spokojnie da się spać. Blisko do Nesebaru. Pieszo ok godziny ale można też wybrać się autobusem, przystanek blisko hotelu lub skorzystać z wypożyczalni samochodów która znajduje się praktycznie przy hotelu . Cena za dobę to ok 30 euro w zależności jaki samochód plus 100 euro lub 200 lewa do depozytu. Oddaja po oddaniu auta. Można również wykupić autokasko cenią coś ok 5 euro. Foteliki 4 euro za sztukę.
  ZaletyHotel ogólnie bardzo fajny. Pokoje może nie są urządzone w jakimś super nowoczesnym stylu, ale za to jak i pokoje tak i hotel czysty. Duży plus jak dla mnie. Basen nie za specjalnie duży,ale tłoku nie ma czy do zjeżdżalni czy przy basenie na lezakach. Bary są trzy jeden na basenie dwa w hotelu więc w zupełności wystarczające
  WadyW hotelu są dwie windy ale w porze posiłków ciężko doczekać się na windę. Będąc z dzieckiem z wózkiem ciężko wyobrazić sobie wznoszenie wózka w tą i spowrotem, więc pozostaję czekać na windę nawet po 15 minut. Bo albo winda mijała piętro na którym się czekało albo otwierał się już pełna. Druga wadą jest bardzo mały parking hotelowy. Ktoś kto chce np. wypożyczyć samochód lub przyjechać swoim ma nie łatwe zadanie poszukać bezpiecznego i wolnego miejsca. Trzecim małym minusem są przekąski które są serwowane czyli np hotdogi czy sandwich, podawane są zimne