Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Nano

Kod oferty: WAK612269
Kod oferty: WAK612269
plażazwiedzaniebasen, sport i rekreacjabasenbasenteren hotelupokójpokójpokój, balkon / taraspokójłazienkabalkon / tarasrestauracjarestauracjarestauracjasaunasaunazwiedzanie
plaża
zwiedzanie
basen, sport i rekreacja
basen
basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK612269
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

9.2
Dariusz
Pobyt - Sierpień 2019Grupa przyjaciół
Byliśmy z Żoną na przełomie sierpnia i września hotel bardzo fajny pokoje czyste na bieżąco sprzątane, ręczniki wymieniane codziennie, posiłki urozmaicone i smaczne codziennie świeże owoce regionalne obsługa bardzo miła.Polecam wycieczki. POLECAM
ZaletyPołożenie, warunki, posiłki, obsługa
WadyBRAK

7.1
Lem Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Para
Długi transfer z lotniska ,kiepskiej jakości jedzenie ,położenie hotelu bdb ,pokoje bardzo ładne ,łazienka nowoczesna ,czysto ładnie ,plaża kamienista zatłoczona.
ZaletyCzyste ładne pokoje
WadySłabej jakości posiłki ,a kawa to jakieś nieporozumienie.

8.3
Iwona
Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
Byłam z córką w terminie 2-9 sierpnia 2018. Wybrałam pokój 4+, przestronny, z balkonem. W tym samym budynku jest basen. Obok jacuzzi- jednak nieużywane ze względu na wysoką cenę- 2 osoby 10 minut 50 euro. Hotel składa się z 2 budynków- budynek z pokojami 4 + jest z rodzaju nowoczesnych, ale nie ma z niego widoku na morze, jest na góry w zależności, z której strony ma się pokój, albo na budynki obok, basen i budynek pierwszy hotelu Nano. Pokoje sprzątane codziennie. Personel sprzątający bardzo miły. Ręczniki wymieniane codziennie. W pokoju duża szafa, miejsce na bagaże, buty, wiszące ubrania ( oprócz szafy). Brak czajnika. Jest lodówka, suszarka w łazience. Klimatyzacja działa bez zastrzeżeń. Monotonne śniadania- to wada. Smaczne obiado- kolacje i już nie takie monotonne. Pora śniadań to 7.30-9.00- więc trochę za krótko, szczególnie gdy po całym dniu zwiedzania chciałoby się pospać. Jednak wokół są inne restauracje i knajpki, gdzie można smacznie i tanio zjeść np.omlet 25 kun, naleśniki 20 kun, zupy 17-18- 25 kun, ravioli 50 kun, risotto z owocami morza 60 kun, pieczone warzywa 45 kun, lampka wina 18 kun. To ceny z Restauracji Plaza- obok Nano. Obiado-kolacje 19- 20.30 Bliskość do plaży rewelacyjna, choć trudno znaleźć na niej miejsce, jeden leży obok drugiego, plaża bardzo wąska. Najlepiej iść troszkę dalej, trochę więcej miejsca. Woda czysta. Kamieni pod nogami w wodzie mnóstwo, ale w tych terenach to normalne. Przepiękna nadmorska droga do drugiej części miasta- 20 minut spacerkiem, mijając prywatne kwatery, skały, na których opalają się turyści z tych kwater. W dali Wyspa Hwar- codziennie i czesto kursujący prom na tę wyspę z portu w Drvenik. Lody- gałka 8 kun, w Dubroniku 10. Woda mineralna mała 6 kun. Polecam wycieczkę do Splitu i Trogiru- cena 60 euro od osoby u rezydentki Rainbow, oraz Dubrownika 50 euro od osoby. Dubrownik przepiękny. Wjazd kolejką linową na wieżę widokową 150 kun od osoby. Widoki z wieży cudne. Przewodnicy z ogromną wiedzą, wplatający zabawne anegdoty, z przyjemnością każdy ich słuchał i śmiał się. Pani w recepcji w zasadzie nieobecna. Wszystkie sprawy, zapytania kierowałam, do kelnerów, którzy chyba jednocześnie są managerami- bo to jeden z nich zajmował się ustawieniem TV, załatwieniem dodatkowego klucza do pokoju, jego wymianą. Bardzo uczynny, pomocny młody człowiek. Drugi kelner podobnie. Bardzo zależało im na komforcie gości. W okolicy jest piekarnia, sklep Plus, stragany, więcej sklepów i tzw. centrum jest w drugie części miasteczka- tam, gdzie się idzie spacerkiem wzdłuż morza. Pogoda, no....upały 35-38, o 22ej było po 30 stopni. W hotelu Nano są też Czesi. Sympatycznie.Dla wyjeżdżających w nocy lub na wycieczki przygotowane są luchboxy- trzeba jednak zgłosić to wcześniej. Niedaleko hotelu bankomaty, kantory.
Zaletyczystość, uprzejmość personelu,
Wadymonotonne śnaidania

Pogoda

25°C
15°C
21°C
8

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie