Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Aurora (Podgora)

Kod oferty: WAK612194
obiekt, plaża
basen, plaża
obiekt
basen
obiekt, plażabasen, plażaobiektbasenrestauracjapokój
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK612194Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Rainbow
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
25°C
Temperatura w nocy
15°C
Temperatura wody
21°C
Liczba godzin słonecznych
8

Opinie

Opinie dodane przez

9.3
ADAM
Pobyt - Sierpień 2020Para
Wspominam ten pobyt (13-08-2020 do 20-08-2020 r) jako udany. Pogoda wspaniała, woda w morzu ciepła i czysta, obsługa w hotelu uśmiechnięta, życzliwa, kolacje super, czego więcej chcieć. Budynek leży przy morzu. Dzieli go deptak na szer jednego samochodu, (zero ruchu samochodów) do którego zjeżdżamy windą albo schodzimy schodami. Basen, z którego nie korzystaliśmy z którego roztacza się widok na morze, sporo zieleni, piękne zachody słońca, promenada do spacerowania z mnóstwem knajpek. POLECAM !!!
ZaletyHotel położony przy plaży, do której można zjechać windą. Polecam dla osób z jakimiś problemami. Wszędzie można dojechać windami. Bardzo miła i życzliwa obsługa. Świetna kuchnia, codzienne jakieś inne ryby, owoce morza, mięsa. Może schludnie, ale czysto, dobrze działająca klimatyzacja w pokojach i w całym budynku. Pokoje codzienne sprzątane, ręczniki wymieniane, co 3 dzień wymieniana pościel.Byliśmy między 13-20.08.2020 r. Polecam wszystkim, którzy nie oczekują jakiś wydumanych luksusów.
WadyTroszkę monotonne śniadania, ale jak nie nastawiamy się na codzienną jajecznicę z parówką, to reszta jest ok. Brakowało nam trochę pomidorów, ogórków, ale zajadaliśmy się nimi z łódek, które podpływały na plażę.

7.4
Grzegorz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Para
Hotel ogólnie ok głownie ze względu na swoje położenie byliśmy tam już drugi raz. Ale w tym roku przeżyliśmy tam koszmar a właściwie moja żona, która została pogryziona przez pluskwy. Wróciliśmy do Polski samochodem i na szczęście zanim dotarliśmy do domu pojechaliśmy do dermatologa, która to stwierdziła pogryzienie przez pluskwy, i musieliśmy wszystkie walizki z ubraniami poddać dezynfekcji. Myślę że obsługa wiedziała że w tym pokoju są pluskwy ponieważ bez przerwy wymieniali nam pościel i to było podejrzane. Żona zgłosiła ten problem rezydentowi ale wątpię żeby coś zrobili w tym kierunku ! Dla zainteresowanych mam zdjęcia pogryzienia i odchodów na pościeli. Katastrofa w Hotelu za takie pieniądze nie ma prawa coś takiego się zdarzyć.
ZaletyPołożenie
WadyDość stary i to widać w pokojach, łazienkach, na basenie

10
Grzegorz
Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
Do Aurory jeździmy z Córką od 6 lat. W tym roku wyremontowano ogólne łazienki na parterze i na poziomie recepcji. Biuro organizuje wycieczki do Mostaru, Medugorie, Rybny piknik - Vrboska na Hvarze, Piękna plaża Złoty Róg w miejscowości Bol na wyspie Brać, nocną wycieczkę do Dubrovnika. Jest Pięknie.
ZaletyPołożenie nad samym Morzem. Z drugiej strony Park Natura Biokovo i 1700 m. npm
WadyTrudno szukać wad przy wyjeździe na 10 dni.

9.1
Barbara Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
Jest po prostu ładnie piękne widoki.Pokoje podzielone na dwie strony od morza i od gór ale widok gór i morza to z wysokich pięter. Ale w sumie mało siedzi się w pokoju bo pogoda plażowa i warto jechać na wycieczki.Polecam biuro OSKAR bardzo przyjemnie się z nimi podróżuje i rezydenci też bardzo mili i pomocni.Warto było wspomienia fajne- polecam .
ZaletyBlisko plaży.Miła obsługa.Bardzo dobre i dużo posiłków.Jedzenie dla każdego.Codziennie rybka mięso zupa przystawki.
WadyWi-Fi tylko przy recepcji ale to we wszystkich hotelach.Zamiast tego starego telewizora może lepiej byłoby radio.

7.8
Andrzej Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Rodzina z dziećmi
wszystko Ok podobało nam się bardzo ,jak Chorwacja to tylko Podgora to tylko Aurora
ZaletyPołożenie blisko morza (windy ułatwiające zejscie do morza z wózkiem z dzieckiem
Wadyśniadania

Przed podróżą

Paszporty

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

Wizy

W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

Dodatkowe opłaty

W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00