Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyTurcjaRiwiera TureckaCrystal Club World of Colours

Crystal Club World of Colours

Kod oferty: WAK694165
Last minute
Kod oferty: WAK694165
1/19

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK694165

Turcja/Riwiera Turecka

Atuty

• otwarty w 2021 roku

• oferta All Incusive

• prywatna plaża

• baseny ze zjeżdżalniami

Naszym zdaniem

Crystal Club World Of Colours to dobra opcja na wczasy w Turcji dla rodzin z dziećmi na które czekać będzie kilka zjeżdżalni wodnych, miniklub z animatorami oraz plac zabaw. Przestronne pokoje, prywatna plaża oraz oferta Ultra All inclusive sprawiają że jest to świetne miejsce na wypoczynek.

Położenie

• 40km od lotniska w Antalyi

• 50km od centrum Antalyi

• 10km od Belek

• 450m od prywatnej plaży

Plaża

Prywatna piaszczysto-żwirkowa plaża z certyfikatem Błękitnej Flagi. Oddalona o 450m od hotelu (ok. 5min drogi), transfer na plażę od godziny 8:30-19:00.

Na plaży wc, prysznice, strefy dla niepalących, leżaki, ręczniki i parasole, w ciągu dnia na plaży są ratownicy.

Do dyspozycji gości

Bezpłatne: przechowalnia bagażu, minibar, parking, rezerwacja stolików dla osób niepełnosprawnych, boccia, rzutki, aerobik, siatkówka plażowa, salka fitness, sauna, łaźnia turecka, animacje, muzyka na żywo podczas obiadu, baseny dla dzieci i dorosłych, aquapark czynny o określonych godzinach

Płatne:Telefon, fax, pralnia, centrum handlowe, transwer, wypożyczalnia rowerów oraz samochodów, wypożyczenie wózka dziecięcego, lekarz, fotograf, sporty wodne, zabiegi kosmetyczne dla skóry i ciała, masaże

Dla dzieci

Mini Club (04-12 lat), Teen Club (13-17 lat), Mini Disco, Mini Kino, plac zabaw, brodzik, wózki dziecięce (dodatkowo płatne), animacje, gry i zabwy. Aquapark ze zjeżdżalniammi dla dzieci w wieku 4-12 lat i 3 zjeżdżalniami dla dzieci powyżej 12 lat. Na zapytanie wanienka, łóżeczko, kubeczki dla dziecka.

Pokoje

Zakwaterowanie od godziny 14:00

Wykwaterowanie do godziny 12:00

Hotel składa się z budynku głównego, 15 dwupiętrowych will i jednego 3 piętrowego budynku. Dysponuje łącznie145 pkojami standardowo wyposażonymi w: sejf, minibar, TV, łazienkę z wanna lub prysznicem, klimatyzację, balkon, suszarkę, pułkę z lusterkiem do makijażu, Wi-fi.

Sprzątanie pokoi, uzupełnianie minibaru i zmiana ręczników -codziennie

Udogodnienia

• pralnia

• przechowalnia bagażu

• parking

• wypożyczalnia samochodów oraz rowerów

• lekarz

• fotograf

• udogodnienia dla niepełnosprawnych

• prywatna plaża

• centrum SPA

Wyżywienie

Wyżywienie Ultra All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje serwowane w formie bufetu, świeże owoce, bufet dla dzieci w głównej restauracji.

Przekąski w bufetach na plaży i w restauracji, przekąski lokalne w Gözleme House, słodkie zakąski w bufecie przy lobby.

Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, świezo wyciskany sok z pomarańczy serwowany wgłównej restauracji

Restauracja a'la carte serwująca kuchnię turecką- możliwość skorzystania raz na tydzień, wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Restauracja a'la carte serwująca owoce morza -dodatkowo płatne, wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Butelkowane napoje alkoholowe oraz szampany, wina i szampany serwowane w restauracji a'la carte, świezo wyciskane soki i napoje energetyczne dodatkowo płatne.

Napoje alkoholowe nie są serwowane w butelkach.

Dodatkowe informacje

Hotel posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych

Cena zawiera

Loty Czarterowe

• Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą

• Transport do miejsca docelowego

• Bagaż podręczny 5 kg oraz rejestrowany 20 kg

• Opiekę rezydenta podczas pobytu

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

• Podatek Vat

• Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200

Cena nie zawiera

• Wycieczek fakultatywnych

• Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie

Informacje dla podróżujących z dziećmi

Dla dzieci do 18 lat wymagana jest pisemna zgoda na podróż. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka, na terenie Turcji, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajdować się będzie dziecko. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży (polakzagranica.msz.gov.pl)

Zasady wjazdu - covid-19

Wszyskie osoby podróżujące do Turcji są zobowiązane do wypełnienia internetowego formularza lokalizacyjnego na stronie https://register.health.gov.tr na maksymalnie 72 godziny przed podróżą. Po wypełnieniu formularza, system generuje kartę lokalizacji podróżnego.

Osoby zaszczepione

• muszą przedstawić dokument stwierdzający, że otrzymały co najmniej dwie dawki (jedna dawka szczepionki Johnson&Johnson) szczepionek zatwierdzonych przez Światową Organizację Zdrowia, a także, że minęło co najmniej 14 dni od ostatniej dawki.

Przedstawiane na granicy świadectwa szczepień/paszporty covidowe powinny być w języku angielskim lub tureckim.

Osoby niezaszczepione

• zobowiązane są do okazania negatywnego wyniku testu PCR wykonanego na maksymalnie 72-godziny przed przylotem. Oprócz testów PCR akceptowane są również testy RNA i kwasów nukleinowych, wykonane na 48 godzin przed wjazdem.

Ozdrowieńcy

Osoby, które przedstawią dokument wydany przez odpowiednie władze państwowe stwierdzający, że chorowały na COVID-19 w ciągu ostatnich 6miesięcy, licząc od 28. dnia pierwszego pozytywnego wyniku testu PCR, również będą zwolnione z obowiązku przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego oraz z obowiązku kwarantanny.

Dzieci

Dzieci w wieku poniżej 12 lat są zwolnione z obowiązku przedstawienia świadectwa szczepień oraz testu PCR/antygenowego przy wjeździe do Turcji.

Prosimy o sprawdzanie aktualnych przepisów wjazdowych i procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19 na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/turcja

Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek kwarantanny lub izolacji

Pomoc w przypadku izolacji

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu

Zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Pomoc w przypadku kwarantanny

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Ważne informacje

Przelot samolotem realizowany jest na podstawe ważnego paszportu - dokument musi być ważny mnimum 6miesięcy od daty powrotu do Polski

Osoby podróżujące do Polski samolotem - przed dokonaniem odprawy - są obowiązane do wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego w postaci elektronicznej (eKLP). Jak poinformował Główny Inspektorat Sanitarny od 17 lipca 2021 r. będzie ona dostępna w formie elektronicznej. Elektroniczna karta zastępuje dotychczas stosowane karty papierowe. https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home Jedynie w przypadku braku dostępu do systemu teleinformatycznego można ją nadal wypełnić w postaci papierowej - w takim przypadku papierowy formularz Karty Lokalizacji Podróżnego (KLP) jest przekazywany przezpersonel pokładowy.

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Środa, 15.06.2022
19:20
22:55
RZERzeszów
AYTAntalya

Powrót

Środa, 22.06.2022
16:40
18:20
AYTAntalya
RZERzeszów

Dostępne pokoje

Pokój 2-osobowy family room land view

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Pogoda

30°C
19°C
23°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR wykonany najwcześniej 72 h przed przylotem lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.