Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

3670 zł/os.

3 796  /os.

Podsumowanie ceny
52
plaża
teren hotelu
basen
basen
teren hotelu, basen

9.1

72 opinie

Opis oferty

Region: Cypr PołudniowyBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK833515

Położenie

Hotel położony przy piaszczysto-żwirowej plaży, oddalony ok. 40 km od lotniska w Larnace.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja z punktem wymiany walut, Wi-Fi, restauracje, bary, płatna usługa pralni, miejsca parkingowe według dostępności.

Pokoje

Pokój typu superior - klimatyzowany pokój z łazienką (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), telefon, telewizor, biurko, zestaw do kawy/herbaty, płatny dostęp do WiFi w pokoju, balkon

Pokój typu family - klimatyzowany pokój z łazienką (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), telefon, telewizor, biurko, zestaw do kawy/herbaty, płatny dostęp do WiFi w pokoju, powierznia pokoju to ok. 40 m2

Wyżywienie

HB - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. AI - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, przekąski, popołudniowa kawa/herata, w wyznaczonym barze oferowane są lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe.

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny, SPA z ofertą płatnych zabiegów pielęgnacyjnych, płatna siłownia.

Dla dzieci

Brodzik dla dzieci, plac zabaw, sala zabaw.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,

Wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

Warunki wjazdowe

Nie ma wymogu okazywania certyfikatu szczepień bądź ozdrowieńca bądż wyniku testu. Od 8 lipca 2022 r. obowiązuje używanie masek we wszystkich pomieszczeniach (np. transport, windy, teatry, centra handlowe itp.) dla wszystkich osób powyżej 12 roku życia. Obowiązek ten nie dotyczy lokali gastronomicznych. Jeśli w trakcie pobytu na Cyprze turysta uzyska wynik dodatni testu - musi poddać się 7-dniowej izolacji. Zwolnienie z izolacji następuje bez konieczności uzyskania negatywnego wyniku testu. Izolacja może ulec skróceniu, jeśli wynik testu na koronawirusa, wykonanego 5. dnia po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będzie negatywny (należy wykonać test PCR na własny koszt). Rząd Republiki Cypryjskiej zobowiązał się zaopiekować wszystkimi podróżnymi, którzy uzyskają wynik dodatni testu na koronawirusa podczas pobytu na Cyprze; zapewni tym osobom osobne obiekty hotelarskie i pokryje koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz leczenia. Podróżny będzie musiał jedynie ponieść koszt transferu na lotnisko oraz lotu powrotnego we współpracy z biurem podróży i/lub liniami lotniczymi. Email do Ministerstwa Turystyki: travel2021@visitcyprus. com

Telefony informacyjne: na terytorium Cypru - nr 1474, z zagranicy - nr

Informacje o lotach liniami wizzair, ryanair

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. //

Wizzair

Jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).

Bagaż główny 10 kg, 20 kg, 32 kg za dopłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej. WIZZ Priority

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Koszt Wizz Priority jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej. Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Ryanair:

Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40 cm x 20 cm x 25 cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym hotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:

• Pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm). Koszt jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej.

• Bagaż główny 10kg i 20 kg za dodatkową opłatą. Koszt bagażu głównego jest widoczny podczas zakładania rezerwacji a jeśli nie to podaje go organizator po dokonaniu rezerwacji wstępnej. Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji potwierdzonej będzie wiązało się z wyższymi ich cenami. Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Klienci Best Reisen objęci są polskojęzyczną telefoniczną obsługą lokalnego przedstawiciela.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Superior seaview

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 5051
16:10
20:25
KRK · 03.03 (Ndz.)Kraków
LCA · 03.03 (Ndz.)Larnaca
Przylot
21:00
23:30
LCA · 10.03 (Ndz.)Larnaca
KRK · 10.03 (Ndz.)Kraków
7 592 zł
za pokój

Superior side seaview

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1551
06:10
10:45
WAW · 03.03 (Ndz.)Warszawa - Chopin
LCA · 03.03 (Ndz.)Larnaca
Przylot
11:20
14:00
LCA · 10.03 (Ndz.)Larnaca
WAW · 10.03 (Ndz.)Warszawa - Chopin
8 544 zł
za pokój

Superior seaview

2 dorosłych

All inclusive
WylotWizz Air Hungary, W6 1551
06:10
10:45
WAW · 03.03 (Ndz.)Warszawa - Chopin
LCA · 03.03 (Ndz.)Larnaca
Przylot
11:20
14:00
LCA · 10.03 (Ndz.)Larnaca
WAW · 10.03 (Ndz.)Warszawa - Chopin
8 912 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

B1 Parking zadaszony, Medweckiego 50, 32-083 Balice

220
za 1 auto
1 auto
Data od
03.03.2024
Data do
10.03.2024
220
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

268
za wycieczkę
268
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka7 592

Cena całkowita

7 592
Do zapłaty teraz7 592

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie 77

Zablokowanych opinii: 4
Filip
Klient Wakacje.pl
Luty 2024 ·

Rodzina z dziećmi

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 25.02.2024

8.4

Hotel bardzo fajny - w środku podgrzewany basen z naprawdę ciepłą wodą więc nawet w zimie jest co robić. Siłownia nowoczesna i dobrze wyposażona. Jedzenie i obsługa naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Pokoje pojemne - trochę wysokie szafy - na górnych półkach nie ma za bardzo jak cokolwiek kłaść. Lekki problem z czystością - ewidentnie nie sprzątane od dawna pod łóżkami. Dzieci dostały rozkładane łóżka z których jedno było bardzo skrzypiące. Dla dzieci stosunkowo mało atrakcji-wodny plac zabaw wyłączony po sezonie, animacje fajne ale klubik mały - brak jakiegokolwiek innego placu zabaw - basen wewnętrzny też bez atrakcji dla dzieci - hotel bardziej nastawiony na dorosłych chociaż starsze dzieci też się mogą tam dobrze bawić.

Zalety

Jedzenie bardzo dobre - szczególnie na kolacji - nie za bardzo opłaca się wymieniać kolacji na lunch. Basen wewnętrzny z ciepła wodą i dyszami do masażu. Dwa mniejsze "pojemniki" z wodą gorącą i lodowatą. Siłownia i sauny też fajne. Plaża bezpośrednio przy hotelu (publiczna) + 3 wielkie zewnętrzne baseny. Przemiła obsługa. Blisko 3 supermarkety + przystanek autobusu. Blisko plaża Nissi-najpiękniejsza na Cyprze. Mnóstwo ślicznych przyjaznych kotków w okolicy i w samym hotelu :)

Wady

Hotel jest ogromny - nie wyobrażam sobie być w nim w sezonie - ściany są ok wygłuszone ale od strony drzwi oraz balkonu wszystko słychać. W trakcie zmiany turnusów w niedzielę mieliśmy przedsmak sezonu bo w jadalni (ogromnej) brakowało miejsc i trzeba było czekać w kolejkach do jedzenia. Obiady i lunche bez napojów-trzeba za nie dodatkowo płacić i nie wiadomo ile kosztują - trzeba prosić o kartę, co nie jest oczywiste bo kelnerzy o razu pytają czy podać coś do picia.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Pogoda

16°C
13°C
16°C
12

Przed podróżą

Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź