Populus
Czechy / Kraj Środkowoczeski / Praga

Populus

Dodaj do schowka Karpatia
Last minute
śniadania dojazd własny

Nr WAK257160

196 zł 2 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
  • Bez paszportu
  • Duże miasta (city breaks)

Kod oferty

WAK257160

Miejscowość

Praga

Opis obiektu

Położony w spokojnej dzielnicy Praga 3 (Zizkov), z wygodnym i szybkim dojazdem do centrum. Hotel składa się z 2 budynków, które mają wspólny ogródek wypoczynkowy.

Do dyspozycji gości

Własny parking - odpłatny, sale konferencyjne, dostęp do wi-fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych, lobby bar, restauracja z letnim tarasem i ogródkiem wypoczynkowym umieszczonym pomiędzy dwoma budynkami hotelu, przechowalnia bagażu. Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka.

Zakwaterowanie

77 pokoi z łazienkami, suszarka do włosów, niektóre klimatyzowane, 1 os., 2 os. - część z możliwością 1 lub 2 dostawek, 1 x 3 os. oraz 3 x 3 os. z możliwością 1 dostawki, TV, telefonem, sejfem, Możliwośc pokoi typu komfort.

Wyżywienie

Śniadania - bufet

Informacje dodatkowe

Parking - opłata ok. 250,-czk/noc/auto. Dzieci do 3 lat - bez świadczeń - z 2 pełnopłatnymi osobami w pokoju - GRATIS. Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka. Taksa klimatyczna płatna na miejscu - ok. 15,-Czk/os./dzień. Opłata za zwierzęta do 5 kg - 400,-Kc/noc. Pobyty min. 2 noce.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek).

Opis miejscowości

Praga

Stolica Czech, siedziba władz czeskich, miasto będące ważnym węzłem komunikacyjnym Europy (port śródlądowy na Veltavie, lotniczy port międzynarodowy), ważny ośrodek przemysłowy oraz kulturalno-oświatowy w Europie. Praga słynie z zabytków takich jak: zamek na Hradczanach z katedrą Św. Vita., Złota Uliczka, praska Loreta, Mala Strana - dzielnica bogatych kupców niemieckich, Josefov - zabytkowa dzielnica żydowska, Rynek Starego Miasta z Ratuszem (zegar astronomiczny), Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa, Pl. Wacława - będący centralnym punktem miasta.

Warunki uczestnictwa

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Wizy

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Szczepienia, służba zdrowia

Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).